Двери PL-01

Двери PL-01
Производитель: Папа Карло
Цену и наличие уточняйте по телефону
Снят с производства

*- Внимание! Стоимость товара уточняйте у менеджера.

• "Папа Карло"- синоним качества. От того, насколько правильным был выбор, зависит общее впечатление от дома, его индивидуальность и внутренняя атмосфера.
При покупке дверей особое внимание необходимо уделить качеству изделия, его надежности и удобству в эксплуатации.
Двери "Папа Карло" - это широкий модельный ряд, многообразие оттенков и при этом безупречное качество исполнения в каждой детали.

...
1 из 5 звезд!
Гость
24.07.2013
Після доставки замовлення зрозуміли, що Папа Карло - це синонім не якості, а повної безалаберності. По-перше, замовлення виконано за час в 3 рази довший, ніж домовлялися. По-друге, двері зроблені похабно в найгіршому розумінні цього слова, дверні коробки криві, довелося ще чекати 3 тижні на інші. Дверне полотно все в тріщинах, на мої зауваження, що цей шпон не відповідає ніяким нормам, в працівників Портеса була одна відповідь – ми не розуміємо, чим ви незадоволені, це нормальна структура дерева і відповідає ISO стандартам фабрики Папи Карло. Що таке стандарт, намальований локальною фабрикою – ніхто пояснити внятно не міг. Хоча насправді, це дуже і дуже неякісна обробка дерев’яного шпону. Все, що вони пропонували, це прислати реставратора, якій відреставрує нові двері. Окрема історія – це алюмінієва вставка в цих дверях. Шпон навколо нех виглядає так, ніби його собака зубами гризла, а не професійне обладнання на фабриці використовували.
Сервіс Портеса (м. Львів, вул. Кульпарківська) такий поганий, якого немає в жодному іншому магазині. Вони тільки гроші наперед беруть, але ні за що не відповідають, ні за якість, ні за терміни виконання. Люди, які працюють з Портесом, кажуть, що не бачили в них жодного задоволеного клієнта. Найбільш потрібний в них працівник – це реставратор, адже двері, які вони продають нікудишньої якості.

Плюсы: Єдиний плюс в цій історії - реставратор Роман, дуже акуратний і скурпульозний, але на жаль він не зміг усунути всіх дефектів в дверях. Портес досі мені винен усунення певних недоліків, але їм вигідно про це забувати. І у львівському магазині ніхто не рухається, поки не пожалієшся в головний офіс.
Минусы: Вся співпраця з Портесом (м. Львів, вул. Кульпарківська) - це 1 великий мінус, море витраченого часу і грошей, низька якість дверей в результаті. Те ж стосується продукції Папа Карло. І ще безмірне хамство працівників Портеса. Особливо головного менеджера, яка не могла жодного разу відповісти на питання про те, коли вже нарешті буде доставлено замовлення і водій, якому довелося приїхати забрати браковані елементи зустрів мене матами. Я обговорила цю ситуацію з керівництвом, але жодної реакції і вибачення офіційного не було. Видно в них така корпоративна культура. Одним словом, не рекомендую.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, пані Зореслава. Дякуємо Вам за сигнал. Ми розуміємо Вашу стурбованість і обіцяємо Вам, що випадок, який стався з Вами не залишиться без нашої уваги. Ми приносимо свої вибачення за заподіяні Вам незручності. За фактом Вашої скарги вжиті відповідні заходи. З боку керівництва вже посилено контроль над роботою менеджерів салону (м. Львів).
Ми почули Вас і наразі персонал салону також висловив свою версію подій. Але для з'ясування всіх обставин інциденту та для знайдення рішення нам потрібен час. На протязі двох днів ми зв'яжемося з Вами та обмовимо подальші дії.
Открытие фирменного шоу-рума "ASTEK" в салоне Porte's на Петровке.
22.03.2017

Мы рады сообщить Вам, что фабрика дверей "Астек", в партнёрстве с салоном дверей Portes, открыла уникальный шоу-рум дизайнерских дверей.

Акция продлена! В теплые края вместе с салонами Porte’s


30.11.2016

Спешите принять участие в розыгрыше сертификата номиналом 15000 грн от нашего туристического партнера «Гамалия» в теплые края вместе с салонами Porte's...


5-6 ноября суровые скидки до 20% для настоящих мужиков


05.11.2016
Мужик сказал сделаю ремонт – мужик сделал! Пришел, выбрал, выгодно купил двери и напольные покрытия по выгодной цене....

Скидки на Halloween


27.10.2016
Никаких ужасов! Только приятные скидки и огромный выбор качественных товаров для вашего дома....

Получите профессиональный монтаж пола в подарок (акция закончилась)


08.10.2016
Выбирайте идеальный паркетный пол и не беспокойтесь о его монтаже...

В чем заключаются основные отличия шпонированных и ламинированных дверей?


14.09.2016
Современные производители предлагают нам множество модификаций межкомнатных дверей, которые имеют оп...

Как выбрать двери в ванную комнату


04.05.2016
Вы заканчиваете проведение всех запланированных ремонтных работ и уже с замиранием сердца ждете моме...

Как выбрать входную дверь?


04.05.2016
Наглядно представляем на что нужно обращать внимание при выборе входной двери. Входные двери в инфографике.

Стандарты межкомнатных и входный дверей по ГОСТ


04.05.2016
ГОСТ — это стандарт, который принимается Межгосударственным советом по стандартизаци...

Как выбрать межкомнатную дверь?


04.05.2016
Межкомнатные двери - столь привычный элемент любой квартиры или дома, что мы обычно не обращаем на н...