Хочу розповісти про цікавий проєкт, над яким я працювала протягом останнього місяця. До мене звернулися батьки підлітка, котрий захопився грою на синтезаторі. Мама з татом цього захоплення дуже зраділи та вирішили всіляко сина підтримувати. Щоб дитині було комфортно займатися, синтезатор вирішили розмістити у кімнаті. Переді мною поставили завдання - "вписати" музичний інструмент в інтер'єр. У мене з'явилося багато ідей для «музичного куточка», і я вирішила поділитися з вами основними принципами його облаштування. Думаю, багатьом батькам вони стануть у пригоді.

Синтезатор у дитячій кімнаті

Як розміщувати музичний інструмент?

Мої клієнти довго вибирали музичний інструмент, але в результаті вибір упав на синтезатори Casio. Вирішили не економити і одразу замовити функціональну модель, яка дозволить максимально розкрити творчий потенціал дитини. Але цей виробник має і бюджетні моделі. Якщо ваша дитина тільки вчиться грати, і ви не впевнені, що це захоплення триватиме довго, можна вибрати саме економ-варіант. Подивитися асортименти недорогих музичних інструментів можна, наприклад, на сайті магазину «Секунда» secunda.com.ua.

Дитина грає на синтезаторі

Синтезатор, з яким я мав працювати, був невеликим і це трохи спрощувало моє завдання. Вибираючи місце для музичного інструменту, я дотримувалася таких правил:

  • Дитині має бути комфортно грати. Це означає, що в нього має бути можливість захиститися від глядачів та слухачів. З цієї причини музичні інструменти для дітей краще розміщувати у дитячій, а не у вітальні. Так дитина не соромиться грати та зможе займатися стільки, скільки їй захочеться.
  • Ніщо не повинно відволікати від занять. Для творчої зони має бути виділено окреме місце у кімнаті. Воно може бути невеликим, але досить затишним та відокремленим.
  • Заняття не повинні заважати решті домочадців. По можливості музичний інструмент не слід розміщувати біля стіни, за якою знаходиться батьківська спальня. Також можна посилити звукоізоляцію. Для цього не обов'язково робити капітальний ремонт. Можна використовувати пробкову звукоізоляцію. Вона продається у вигляді декоративних панелей та рідкого покриття. Обидва варіанти ефектні та зручні у плані монтажу.

Синтезатор куплений у магазині Секунда

Ідеї для оформлення творчої зони

Щоб музичний куточок вийшов відокремленим і комфортним для дитини, його найкраще відокремити від решти кімнати. Для цього не потрібні гіпсокартонні перегородки, досить і більш простих варіантів. Як на мене, найкраще для цього підходять дерев'яні рейкові перегородки. Вони стильно виглядають і візуально не обтяжують інтер'єр.

Другий варіант – це так звані «наскрізні» стелажі. Вони поєднують у собі відразу дві корисні функції: системи зберігання для книг та інших речей та практичної перегородки.