Організацію будь-якої системи домашнього кінотеатру сьогодні неможливо уявити без наявності в ній багатоканального підсилювача — AV-ресивера, оснащеного багатьма корисними функціями та властивостями:

  • декодерами ЦАП (за абрев. — Цифро-Аналоговий Перетворювач);
  • комутатором відео-/аудіосигналів;
  • тюнером.

Деяким виробникам сучасної аудіотехніки вдалося зробити крок уперед, налагодивши виробництво пристроїв нового типу — це ресивери 8К. В Україні на ринок аудіо/відеотехніки такі пристрої постачають різні компанії — Arcam, Yamaha, Marantz та Denon. Наприклад, це лінійка ресиверів у серіях AVC та AVR від Denon, та SR, NR від бренду Marantz. Дані пристрої з підтримкою 8К відкривають широке поле можливостей навіть найбільш вимогливого користувача.

AV-підсилювач 11.2-канальний Denon AVC-X6700H 8K 11.2 сh Black

Що таке технологія 8К, у чому її особливість?

Технологія 8K — це оновлення на базі раніше існуючих технологій, з принципово новим підходом, можливостями та набором нових функцій. Деякі любителі перегляду фільмів у домашніх кінотеатрах, геймери та меломани вже змогли оцінити всі переваги та переваги цього інноваційного прориву в системах аудіо-/відеотехніки.

Наприклад, поряд з комфортною експлуатацією і високою якістю звучання пристроїв від Denon, AV-ресивери 8К мають ключові переваги на базі технологій HDR10+, а також eARC. У моделях ресиверів Denon з підтримкою 8К індустрія ігор та розваг пропонує користувачеві кришталево чисте звучання музики та кінофільмів, захопливих комп'ютерних ігор, за винятком ймовірності виникнення будь-яких перешкод та затримок передачі аудіо-/відеопотоку.

Оглядова характеристика 8K AV-ресивера Marantz на прикладі моделі NR1711

Перше, чим може здивувати модель NR1711 8К-ресивера — це його елегантний зовнішній вигляд та тонкий (7.2 канальний) профіль, компактний корпус. Пристрій, незважаючи на свої скромні візуальні характеристики, здатний забезпечити передачу потужного та кристально чистого звуку.

Модель NR1711 8K-ресивера від компанії Marantz — це:

  1. Якісна підтримка всіх багатовимірних форматів аудіопередачі:
  2. Відмінна якість відеопотоку за рахунок використання інноваційних технологій HDMI

8К технологія дає й інші переваги, це потокова передача аудіо у високій роздільній здатності в кожне приміщення офісу/будинку, вбудований в систему ресивера фонокорректор. Вартість ресиверів з технологією 8К обумовлена ​​їх функціоналом та потужністю. Також у пристроях є наявність виходів для підключення сабвуферів та безліч інших властивостей, що розширюють функції пристрою та можливості користувача.

AV-ресівер 11.2-канальний Marantz SR7015 8K Black

Які можливості надає користувачеві 8К ресивер у моделі Marantz NR1711?

  1. Насолоджуватися прослуховуванням колекції цифрових музичних записів різних форматів за допомогою мережі або порту USB, вбудованого в панель.
  2. Слухати рідкісні записи на вінілових носіях за рахунок спеціального пристрою — фонокоректора, вбудованого в корпус ресивера.
  3. Транслювати музику з різних джерел та сервісів.
  4. Керувати пристроєм NR1711 за допомогою голосового керування за рахунок вбудованих функцій — Google Assistant, Apple Siri, Amazon Alexa.

Деякі функції ресивера можуть бути недоступні (залежить від місця вашого проживання).

Інтернет-магазин Showtime пропонує купити в Києві ресивер 8K у високій якості виготовлення за доступною ціною з доставкою в будь-який регіон України.