Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Що таке PORTES.UA ®

  PORTES.UA ® – онлайн-каталог, магазин, сервіс та ваше надихаюче джерело продуктів для дизайну та інтер'єру.

  Для кого?

  Для людей з прогресивним та свіжим поглядом на простір та речі в ньому.

  Що ми робимо?

  Дизайн та інтер'єр доступним та легким у реалізації.

  Для цього створили платформу та надаємо сервіс, який поєднує три обов'язкові складові красивого та функціонального інтер'єру: Ідею, Товар та Послугу.

  Ідеями ділимося в нашому Журналі, регулярно публікуємо добірки цікавого товару, статті та поради. У розділі Фото створюємо галерею прекрасних інтер'єрів, зміцнюємо тематичну лінію порадами по товару, створюємо нерозривний асоціативний ряд: зображення та товар, який можете замовити у нашому інтернет-магазині.

  У магазині тисячі одиниць товару, який щоденно оновлюється.

  Постійно дивимося навколо, щоб відкривати нові бренди, вибираємо, щоб дати найкраще із предметного дизайну для вашого інтер'єру.

  Чудово розуміємо, що реалізація ідей потребує фахівців, для цього зібрали портфоліо сотень людей та компаній, а в Магазині послуг, створили можливість вибрати та замовити – просто як товар.

  Свій безцінний досвід присвячуємо одній меті – зробити створення інтер'єру, від "А до Я", доступним та легким у реалізації.

  Все в одному місці, на відстані одного кліка.

  Покупці

  знайдете натхнення та величезну кількість ідеального продукту та фахівців, які створюють красиві форми та простір, функціонально поєднують усі елементи інтер'єру, втілюють ваші мрії в інтер'єрі.

  Дизайнери

  Ви, джерело натхнення для величезної кількості людей. Діліться роботами, думками, ідеями від створення продукту до місця в інтер'єрі. Отримайте підтвердження та зростання кількості нових проектів.

  Виробники

  зробимо ваші продукти видимими у найкращих проєктах архітекторів та дизайнерів. Чим більше ваш продукт будуть використовувати дизайнери, тим частіше він зустрічатиметься у тематичних добірках та на зображеннях у нашій Галереї, збиратиме тисячі одиниць натхнення.

  Продавці

  вам створили маркетплейс. Публікуйте продукти, надайте сервіс. Ви отримуєте нашу підтримку, присутність у дизайн-проєктах, онлайн просування, це збільшить ваші продажі та стабільність бізнесу.

  Ви гарантовано зустрінете людей, які шукають ідеальний продукт для дому або для використання у своїх проєкт.

  Фахівці

  без вас ніяк. Але наш сервіс – не Кабанчик. Роблячи роботу якісно, зможете заробити на своїх професійних вміннях, і так, продавайте послуги легко як товар. Ми дбаємо про те, щоб найкращі виконавці отримували більше замовлень.

  Стань професіоналом – заробляй більше!

  Надихайтеся, знайдіть товари та фахівців – робіть покупки

  Всіх вітаємо та раді бачити. Залишайтесь якнайдовше на сторінках PORTES.UA

  Заходьте кожен день, а якщо виникнуть питання або ділові пропозиції звертайтеся будь-яким зручним для вас способом, всі наші контакти в межах вашої видимості.