Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Вхідні двері МДФ накладка

  Оформлення дверного отвору відразу при вході в будинок або квартиру вимагає від власника вирішення декількох важливих завдань. Разом з вибором габаритів, сторони відкриття варто подумати і над матеріалом для оформлення полотна.

  Вхідні двері МДФ: чому варто їх купувати

  Цей матеріал, у порівнянні з деякими іншими, є стійким до різних факторів, таких як:

  • утворення корозії;
  • поширення грибка, цвілі;
  • поява сколів, подряпин, тріщин.

  Двері вхідні МДФ забезпечують досить високу як тепло-, так і звукоізоляцію. Саме з цієї конструкції починається знайомство з будинком, тому дизайнери намагаються надати на вибір різні рішення: від стриманих до експериментальних, коли полотно імітує повністю зріз каменю, дерева. Є однотонні рішення накладок, а також комбіновані, зі стаціонарними та ручками з натискним механізмом.

  Вхідні двері із МДФ відрізняються простою експлуатацією. Це пов'язано з тим, що зроблена конструкція з деревоволокнистого матеріалу середньої щільності, тому двері не важка, і відкрити її зможе сама навіть дитина. У складі матеріалу немає шкідливих, токсичних домішок, тому модель безпечна і залишається такою навіть при зміні температури, підвищенні вологості, що необоротно взимку, восени, навесні. Приваблює і те, що монтаж конструкції відбувається досить швидко, оскільки не потрібно зміцнення рамки.

  Вхідні двері зі МДФ – відмінне поєднання ціни та якості

  Представлені варіанти представлені за досить прийнятною вартістю, тому доступні багатьом. Вони можуть надалі покриватися ПВХ, шпоном цінних порід дерева, як горіх, дуб, ясен. Сучасні МДФ двері вхідні в наявності від різних українських та іноземних виробників у різних дизайнерських рішеннях, серед яких варто виділити:

  • повністю однотонні;
  • із фігурними вставками, малюнком, металевою пластиною;
  • з масивними різьбленими конструкціями.

  На вибір представлені моделі з глянсовою та матовою поверхнею. Істотна перевага в тому, що в каталозі маркетплейсу доступні вхідні двері МДФ за доступною ціною в залежності від моделі матеріалу покриття.

  Варіант оформлення першого дверного отвору в будинок або квартиру відіграє важливу роль, оскільки він формує перше враження і важливо гармоніювати зі стилем коридору, передпокою. Наприклад, моделі, декоровані у вигляді ромбів по всій поверхні, адаптуються як у сучасний інтер'єр, так і лофт і ар-деко. Варіанти з масивними симетричними різьбленими вставками є незамінними для класики. Полотна з тонкими асиметричними лініями іншого кольору підійдуть і модерну, і еклектики, і неокласики.

  Надійні вхідні двері МДФ не потребують спеціального догляду, досить регулярно витирати з них пил. У каталозі інтернет магазину з доставкою у Києві та інші регіони можна вибрати конструкції з однією стулкою, так і ті, що мають одну «глуху частину». Обов'язково продумайте перед покупкою і те, на який бік вам зручно, щоб двері відчинялися.

  Показано з 1 по 56 із 56 (всього 1 сторінок)