Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний

   Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний 1 — замовити в PORTES.UA
   Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний 2 — замовити в PORTES.UA
   Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний 3 — замовити в PORTES.UA
  Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний
  Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний
  Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний

  ГІДНОСТІ ЛАМІНОВАНИХ НАПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ QUICK-STEP:

  ЩО ТАКЕ ЛАМІНОВАНА ПІДЛОГА?

  Ламінована підлога - це багатошарове покриття, в основі якого лежить водонепроникна клеєна деревно-волокниста плита високої міцності (HDF). Ламінована підлога Quick-Step складається з чотирьох шарів.

  1. Прозорий захисний шар забезпечує захист від плям, ударів, подряпин, сигаретних опіків та побутової хімії.
  2. Декоративний шар імітує малюнок натуральної деревини або плитки з високою роздільною здатністю, виконаний із застосуванням складного друку.
  3. Довговічна міцна основа з плити HDF підвищеної міцності.
  4. Стабілізуючий шар , що забезпечує абсолютно рівне положення плити без деформацій при правильному монтажі та догляді.

  КРАСИВИЙ ДИЗАЙН

  Porte"s пропонує широку гаму кольорів і стилів, сучасне і традиційне оформлення, квадратні і прямокутні планки - широкі, вузькі або збільшеного розміру, тому ви легко підберете підлогове покриття для свого інтер'єру.

  ШВИДКИЙ І ПРОСТИЙ МОНТАЖ

  Простий, швидкий, інтуїтивно зрозумілий спосіб монтажу підлоги, що ламінує? Це реальність! Завдяки надійній системі замків Quick-Step Uniclic укладання підлоги виконується легко навіть у найменших куточках кімнати.

  ЯКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

  Porte"s з усією серйозністю ставитися до питання захищеності Вашої підлоги. Саме тому ми пропонуємо ламіновані підлоги Quick-Step, на які надається довгострокова гарантія - до 25 років, а за рахунок неймовірно ефективного шару Scratch Guard стійкість ламінованої підлоги до подряпин зростає до десяти разів. .

  ПРОСТОТА ДОГЛЯДУ

  З ламінатом Quick-Step підтримувати красу та чистоту підлоги дійсно легко. Крім того, при використанні підходящої підкладки та плаваючому способі монтажу панелі ламінату відмінно підходять для систем опалення підлоги та/або охолодження.

  ДО 10 РАЗІВ ВИЩЕ стійкість до подряпин

  Запатентований верхній захисний шар Scratch Guard на довгі роки збереже красу і природний вигляд підлоги. Цей шар підвищеної міцності робить ламіновані покриття для підлоги Quick-Step до десяти разів більш стійкими до мікродрапін.

  ВІДМІННА УДАРОміцність

  В основі наших підлогових покриттів, що ламінують, лежить високоякісна деревно-волокниста плита високої міцності (HDF). У поєднанні з верхнім шаром Scratch Guard вона забезпечує найкращий можливий захист підлоги від пошкоджень під час падіння предметів, від високих підборів тощо.

  Розплескався напій? БЕЗ ПАНІКИ!

  Водонепроникна клеєна основа та система замків з високою міцністю на розтягнення забезпечують відмінний захист від бризок та намокання поверхні.

  ПРИЄМНИЙ ЗВУК ДЛЯ ПРИЄМНОЇ АТМОСФЕРИ

  Міцні панелі, які використовуються для наших підлог, призначені для щоденного навантаження. У поєднанні з підкладкою Quick-Step, вони забезпечують рівний, приємний звук при ходьбі.

  НЕ Знебарвлюється

  При звичайному впливі світла, у тому числі сонячного, наша підлога зберігає свій початковий відтінок протягом декількох років. Тому при використанні ламінованої підлоги Quick-Step ви можете скільки завгодно переставляти меблі в кімнаті, не побоюючись того, що підлога знебарвилася.

  ВІДСУТНІСТЬ СТАТИЧНОЇ ЕЛЕКТРИЦІ

  Всі підлоги Quick-Step проходять антистатичну обробку поверхні. Вас більше не дошкулятимуть електростатичні розряди. Крім того, завдяки цій обробці наша підлога притягує набагато менше пилу в порівнянні з аналогами.

  Відгуки

  Ще немає відгуків!

  Питання

  Для цього товару ще немає запитань
  Будь ласка, авторизуйтесь, щоб поставити запитання

  Інформація про доставку

  Продавець не вказав інформацію про доставку для цього товару!
  Ламінат Quick-Step Дошка дуб старий темний
  • Запас: Знятий з виробництва
  • Модель: 52-06
  • SKU: CLASSIC | CLM1383
  1184 Переглянули
  0 із 5 (0 відгуків)
  Ціна
  0 ₴
  Додати до вибраного або проекту
  У закладки
  ЗРОБІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

  0 800 337 157