Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Розсувні двері на кухню

  Оскільки кухня – це простір, який пов'язаний із низкою агресивних факторів для меблів та оформлення отворів, важливо передбачити наявність не тільки зручних ергономічних конструкцій, але й наперед підібрати потрібний матеріал для їх виготовлення.

  Розсувні двері на кухню: плюси встановлення

  Конструкція розсувних дверей – ідеальне рішення для різних за площею отворів. Спеціальні моделі із внутрішнім простором для відкриття дозволяє монтувати двері на кухню розсувні там, де місця зовсім мало. Саме така конструкція робить суміжну з дверима стінку "вільної", адже в неї не впираються двері.

  Серед інших переваг розсувних дверей варто виділити:

  • підходять для різних інтер'єрних рішень;
  • прості в експлуатації;
  • витримують перепади температури, вологості;
  • блокують попадання в решту житлового простору сторонніх запахів.

  Для яких стилів підходять розсувні двері до кухні?

  Насамперед, для стриманого та трохи брутального лофта. Вони гармонійно вписуються в простір за рахунок строгості форм, темного відтінку полотна з мінімальною кількістю додаткових декоративних елементів. Для Провансу така конструкція дозволить додати більше світла та підкреслити простір. Спеціально для цього варто вибирати світлі полотна зі вставками та матового скла. Характерним для східного стилю стане суворість скляних прямокутників у полотні для оформлення отвору на кухню. Для класичного інтер'єру незамінними стануть моделі з високої лутки та прикрасою у вигляді корони. Купити двері на кухню розсувні можна і в тому випадку, якщо приміщення оформлене у стилі модерн, ар-деко.

  Розсувні двері на кухню в Україні: як знайти відповідний варіант

  У каталозі маркетплейсу представлені моделі від вітчизняних та іноземних виробників. Для того щоб знайти та замовити ідеальний варіант, спочатку варто вирішити такі завдання:

  1. Визначитись з відповідними габаритами.
  2. Вибрати модель.
  3. Знайти ідеальне колірне рішення обробки полотна.

  Представлені кольори дверей дозволяє не тільки візуально розширити кімнату, але й зіграти на контрасті, наприклад зі світлими стінами, меблями, фасадами обробки шаф. Часто розсувні двері на кухню виконані з МДФ зі сполученням зі склом. Матова основа дозволяє створити певну закритість кухні: з коридору чи іншої кімнати не видно, що відбувається там, а тим, хто на кухні не побачить, що саме відбувається у кімнатах. Але при цьому скло пропускає природне та штучне світло, роблячи його м'яким. Клієнти можуть підібрати розсувні двері з різною кількістю вставок і відповідно до їх розміру, а також матеріалом для оформлення ліній між ними – МДФ або безпосередньо скляний зріз. Догляд за розсувними конструкціями простий, навіть незважаючи на те, що вони стоять на кухні, де часто відбувається приготування їжі на плиті, мультиварці, духовці, різко змінюється температура і зібрані різні запахи.

  Замовляючи у нас розсувні двері на кухню, ціна порадує кожного клієнта. Варіанти надійні, якісні, зроблені на рік. Привабливий дизайн масивних розсувних полотен з різною кількістю рейок дозволить гармонійно вписатися в кожну кухню. Регулярно проводяться акції, що дає змогу заощадити бюджет.

  Розсувні двері на кухню від різних виробників недорого купити разом з нами не складе труднощів. Можна знайти як подвійні варіанти, так і моделі, половина яких утоплюється в стіну. Такі розсувні двері в різному оформленні оптимальне рішення для невеликих кімнат.