Особистий кабінет
  Menu
  Your Cart

  Розсувні скляні двері

  Конструкції з матовими та прозорими скляними вставками крім свого основного призначення пропускають світло між кімнатами, роблячи його м'яким. За рахунок проникнення практично без перешкод променів природного і штучного освітлення вдається додати кімнатам гармонії.

  В які приміщення підходять розсувні скляні двері?

  Такий варіант декорування простору між кімнатами дозволяє кожній із них залишатися окремим, затишним приміщенням зі своїм обов'язковим функціоналом. Істотний плюс у тому, що не витрачається місце у коридорі чи іншій кімнаті, коли двері у відкритому положенні. Приваблює доступна ціна. Оскільки одна або відразу дві розсувні двері з правим і лівим боком буквально «виїжджають» у короб у стіні, то збільшується корисна площа.

  У зв'язку з такою особливістю, скляні розсувні двері незамінні:

  • на кухні – приміщенні, де найчастіше небагато квадратних метрів;
  • у кабінетах для створення затишного простору та проникнення ще більше світла;
  • у віталень та їдалень – кімнатах, де особлива увага кожної деталі інтер'єру, багато меблів.

  Іноді двері встановлюються для ванних, особливо, якщо вони не навпроти душової та самої чаші. Матеріал стійкий до зміни температури, підвищеної вологості, утворення грибка та цвілі.

  Як вибрати двері розсувні скляні у Києві та інших регіонах?

  Насамперед, необхідно визначитися з їхнім видом: на одну або дві стулки вони розраховані. Далі точні виміри майбутнього готового виробу. Тепер настав час звернути увагу і подумати над дизайном полотна. На вибір клієнтів представлені стримані моделі з тонкою лиштвою та різними способами оформлення скла. Двері розсувні міжкімнатні скляні виконані у таких варіантах:

  1. Тільки скло.
  2. Невеликі горизонтальні рейки між прямокутниками.

  На полотні може бути представлений від 6 до 12 скляних горизонтальних вставок. Чим їх більше, тим менші габарити кожної. Залишиться важливим завданням – вибір основного відтінку дерев'яного полотна: від насиченого коричневого до сміливого синього, який останнім часом набирає ще більшої популярності. Матова основа розсувних дверей – гарне рішення для більш виграшної вистави скла.

  У нас можна купити розсувні скляні двері, які адаптуються та прикрасять різні стилі. У класичний вони принесуть строгість та акцент на стриману геометрію. У неокласиці стануть важливим елементом, що поєднує відразу 2 матеріали. Для східного принесуть простоту та правильні фігури, а в модерні додадуть візуальної простоти та розкоші.

  Багато потенційних клієнтів хвилює питання: наскільки практично встановлювати скляні розсувні двері в кімнатах, як формується ціна на модель і як їх доглядати. Не варто боятися, що скло - дуже крихкий матеріал. У моделях розсувних дверей використовується спеціальне загартоване скло, тому його механічна витривалість досить висока. Утриматися від установки таких варіантів можна хіба що в дитячому для підвищення безпеки.

  Ціна на розсувні двері залежить від виробника, моделі, кольору полотна, підсумкового розміру. Вочевидь, змінюється і з урахуванням різного скляного рішення. Догляд простий: скло витирається спеціальними засобами, полотно МДФ - іншими.

  Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)