Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Двері міжкімнатні шпоновані

  Двері шпоновані — це міжкімнатні двері покриті тонким листом деревини, шпоном.

  Для виготовлення дверей використовується кілька видів шпону:

  1. Натуральний шпон — шпон, що відрізняється природним (натуральним) кольором і дерев'яною структурою поверхні.
  2. Файн-лайн - отримують попереднім формуванням їх у блоки, після чого нарізають листи. Малюнок виходить однорідніший, з менш вираженою традиційною структурою деревини.
  3. Екошпон — аналог натурального шпону, що повністю імітує структуру і колір дерева. Приставка Еко підкреслює безпеку матеріалу і, попри штучність походження, відповідає всім європейським нормам.

  Переваги шпонованих дверей

  Головна перевага дверей з натурального шпону — схожість її з дерев'яними дверима, тому що малюнок структура ідентична тій породі дерева з якою зроблений шпон.

  Тобто у вас є можливість купити вироби з рідкісних або дорогих порід дерева в 10 разів дешевше.

  Бажаєте дубові двері? - Подивіться на шпоновані дубовим шпоном. Венге, Червоне дерево, Горіх… і так далі, асортимент шпонованих дверей величезний.

  Друга перевага дверей зі шпону – тривалий період служби. Але лише за умови якісного лакофарбового покриття. Натуральний шпон успадкував властивості породи дерева з якого він виготовлений. І це можуть бути як тверді породи дерева, і м'які. Також, не варто забувати, що шпон це тонкий зріз дерева 1 - 2 мм. А значить, якість його поклейки та фінішне оздоблення багато в чому визначає довговічність полотна, коробки та лиштви.

  Будьте уважні при виборі шпонованих дверей, вибирайте відомі бренди, великий термін гарантії та уникайте найдешевших варіантів.

  Стежте за нашою сторінкою зі знижками та акціями, так ви зможете купити якісні двері зі знижкою в 10 – 50%.

  Каталог шпонованих дверей

  Мета цієї сторінки — допомогти вам вибрати та купити міжкімнатні двері.

  Для цього ми ретельно відібрали всіх виробників шпонованих дверей в Україні, якісно заповнили їх характеристики та опис, що зручно було користуватися фільтром та сортуванням.

  Терміни виготовлення

  Частина асортименту шпонованих дверей підтримується на складі, або на складі виробника. Термін постачання цих моделей досить короткий — тиждень - два.

  Каталог дверей зі складу.

  Друга частина асортименту виготовляється на замовлення. Час очікування залежить від виробника, його завантаження, наявність необхідних матеріалів.

  Каталог дверей, що виготовляються на замовлення.

  Вартість шпонованих дверей

  • Terminus — ціна від 7 000 грн.
  • Astori — ціна від 10 000 грн.
  • Папа Карло — ціна від 10 000 грн.
  • Dooris — ціна від 10 500 грн.
  • Rodos — ціна від 11 000 грн.
  • Woodhouse — ціна шпонованих дверей від 15 000 грн.

  Вартість залежить від наповнення та матеріалів, що використовуються для виготовлення полотна (стулки).

  Порожнисті полотна — каркас виготовлений з дерев'яного бруса, обшитий плитою МДФ. Наповнення із гофрованого картону.

  Повнотілі полотна — всі порожнечі заповнені дерев'яними брусками, зверху все той же МДФ, як прошар, що стабілізує, зверху шпоновані. Такі вироби набагато міцніші, звукоізоляція краща — ціна вища.

  Про знижки та акції

  Важлива інформація для наших клієнтів. При покупці діє система знижок, яка має на увазі як накопичувальні для дизайнерів, так і знижки від кількості полотен, що одноразово купуються.

  Дізнайтеся деталі зателефонувавши за номером 0 800 337 157 або пишіть у чат. Ви будете здивовані.

  Купити шпоновані двері у Києві

  Магазини розміщені:

  У Києві за адресою: проспект Степана Бандери 8, метро Почайна. Орієнтир — фасадна частина заводу Маяк, корпуси - 1, 2, 3, і 4. Навпаки Епіцентр

  Запитання та відповіді

  При виборі шпонованих виробів зверніть увагу на:

  1. Якість лакофарбового покриття. Має бути видимим, шар покриття не викликає його наявність. Якість покриття рівномірна по всій площині полотна, коробці та наличникам.
  2. Щільність полотна. Краще якщо полотно буде не пустотілим, а досить щільно заповнене брусками з дерева. Це значно підвищує звукоізоляцію та надійність.
  3. Якість стиків декоративних елементів. Якщо полотно, що часто це зустрічається в класичних моделях, має накладні штапики та об'ємні фільонки, звертайте увагу на зазори та припасування деталей.

  Що краще МДФ чи шпоновані двері?

  Питання, як і попереднє, трохи неправильне. Шпон – це зовнішнє покриття. МДФ – це основа.

  Каталог МДФ дверей.

  Шпоном покриваються як дерев'яні, і МДФ двері. У другому випадку виходять двері які значно дешевші за дерев'яні при цьому зовнішній вигляд їх максимально близький до дерева. На додаток, різноманітність шпону дозволяє "загорнути" стулку в рідкісні чи цінні породи дерева: венге, дуб, червоне дерево, ясен, горіх.

  Що краще шпоновані двері чи ламіновані?

  Різні технології та матеріали, у результаті різні ціни на готові вироби. Як правило, ламіноване покриття дешевше ніж шпон. Наша рекомендація - з двох варіантів вибирайте шпоновані.

  Як оновити шпоновані двері?

  У процесі експлуатації неминуче формуються сліди та дрібні дефекти у вигляді подряпин або відколів лакофарбового покриття або шпону. Для реставрації є спеціалізовані набори, якими можете скористатися і ви.

  Якщо місце дефекту велике, наприклад, внаслідок підтоплення, удару або подряпин, рекомендуємо скористатися послугами реставратора.