Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Двері Папа Карло Міленіум

  Де придбати двері Папа Карло: Міленіум (Millenium)

  Portes.ua – це великий портал з величезними торговими площами, інтернет-магазином та широким спектром послуг.

  Для консультації, вибору та покупки – відвідайте спеціалізований фірмовий салон «Папа Карло» у Києві, за адресою : вул. Степана Бандери, 8, к.1. (метро Петрівка, Почайна)

  Графік роботи : Понеділок – П'ятниця: 10:00 – 20:00; Субота – Неділя: 10:00 – 18:00

  Опис дверних блоків колекції Міленіум (Millenium)

  Двері Міленіум – це двері збірної конструкції з декоративним покриттям з екошпона на основі поліпропілену (виробництва німецького концерну «RENOLIT»). Великий вибір різноманітних профілів, стекол, фільонок, та їх комбінації, дозволили створити колекцію дверей з найширшим модельним рядом. Тут можна зустріти двері як із сучасним мінімалістичним, так і з класичним дизайном.

  Основні матеріали та компоненти

  Дверне полотно

  Стільники деталі полотна дверей Міленіум мають ширину 110 мм і товщину 40 мм. Вони виготовляються з комбінованого масиву, що отримується в процесі склеювання під тиском брусків висушеної деревини, з якої попередньо вирізані всі дефекти (сучки, червоточини, кора тощо). Ця технологія є найсучаснішою на сьогоднішній день у частині виробництва конструкційного бруса з деревини. При цьому бруски підбираються таким чином, щоб напрям волокон у кожному шарі було різним. Це дозволяє уникнути деформації дверного полотна (такі двері не «веде», вони не розсихаються і не тріскаються). Стоєві деталі дверного полотна перед нанесенням екошпона покриваються проміжним шаром МДФ, який служить ідеальною основою для нанесення покриття.

  Конструкція дверей Папа Карло, колекція Millenium

  Верхні та нижні поперечні елементи, що формують разом із стійовими деталями каркас полотна, залежно від моделі можуть мати пряму (мал. 2) або скошену форму (мал. 3). Вони виготовлені з цільного МДФ завтовшки 35 мм.

  Будівельні дверні полотна millenium

  Для отримання різних за конфігурацією моделей дверей використовуються такі профілі та компоненти:

  Додаткова комплектація дверей millenium

  Поперечний профіль дверного полотна millenium

  Для облицювання дверей Міленіум застосовується високоякісний екошпон на основі поліпропілену виробництва концерну RENOLIT (Німеччина). Це покриття повністю відтворює натуральну структуру дерева, а текстура на ньому відчувається тактильно. Цей матеріал є на сьогоднішній день одним із найкращих для виготовлення дверей з полімерним покриттям. Важливим критерієм є його екологічність. Незважаючи на штучне походження, покриття не має жодних шкідливих домішок, а матеріал, з якого він виготовлений (поліпропілен) застосовується у медичній сфері та в упаковці продуктів харчування. Даний вид покриття пройшов усі необхідні види сертифікації та відрізняється високими експлуатаційними показниками. Двері з покриттям з екошпона можна по праву назвати довговічними, оскільки покриття здатне витримувати значні механічні впливи і при цьому стійке до органічних розчинників і легке у догляді.

  ПЕРЕВАГИ ЕКОШПОНУ:

  Сучасний матеріал нового покоління, що ідеально імітує текстуру натурального дерева.

  • Повністю відповідає сучасним стандартам безпеки та екологічності, що пред'являються до оздоблювальних матеріалів, що дозволяє використовувати його в дитячих та медичних закладах.

  • Можливе вологе прибирання із застосуванням засобів побутової хімії.

  • Можна використовувати у вологих приміщеннях.

  • Відрізняється високою зносостійкістю, не розтріскується, не вицвітає і не

   змінює структури з часом, не стирається у процесі експлуатації.

  • Приємний на дотик та візуально.

  • Забезпечує тривалий термін служби без втрати споживчих властивостей.

  • Не виділяє токсичних речовин (поліпропілен застосовується при виготовленні

   медичних аксесуарів та упаковки дитячого харчування).

  • При виробництві застосовуються екологічні пігменти та барвники.

  • Можлива термічна утилізація (продукти горіння не небезпечніші за спалювану.

   деревини).

  • Висока стійкість до вигоряння на сонці та вологостійкість.

  Короб для міжкімнатних дверей Міленіум ( Millenium )

  Дверні блоки колекції MILLENIUM можуть комплектуватися двома типами коробів: стандартним (рис. 4) та компланарним (рис. 5). Дверні короби виготовляються з комбінованого переклеєного масиву деревини та МДФ. Розмір коробки 80 х 40 мм. У ньому є чверть для кріплення розширювача та пази під установку лиштви та ущільнювача. При замовленні дверей з односторонньою лиштвою необхідно враховувати, що залишається видимий паз, який необхідно закрити укосом або оздобленням (плитка, шпалери та ін.).

  Дверний короб для колекції millenium

  По периметру у коробі встановлений ущільнювач. Все кріплення, що застосовується для монтажу дверного блоку, має ховатися під ущільнювачем. Також можливий варіант розташування кріплення в отворах петель і планки у відповідь механізму.

  Лиштва на двері Мілленіум ( Millenium )

  Залежно від обраного типу короба дверні блоки комплектуються відповідними стандартними наличниками розміром 75х12 мм (вертикальний) та 75х8 мм (горизонтальний) (рис. 6 та мал. 7) або компланарними розміром 75х10 мм (рис. 8).

  Лиштва для дверей millenium

  Спеціальне крило полегшує монтаж і дає можливість нівелювати незначну кривизну стін. При монтажі обидва типи лиштви прирізаються під кутом 90° (прохання звертати на це увагу Ваших установників). Для дверей класичного стилю доступне виготовлення порталу замість горизонтальної лиштви (рис. 9).

  Фігурна лиштва та капітель для дверей millenium

  Розширювач для дверей Millenium

  Розширювач (рис. 10) виготовляється у 2-х розмірах по ширині:

  • 100 мм - для стіни товщиною до 175 мм (зі стандартним коробом) та до 152 мм (з компланарним коробом)

  • 200 мм - для стіни товщиною до 275 мм (зі стандартним коробом) та до 252 мм (з компланарним коробом)

   Добірна дошка для дверей millenium

  У розширювачі є паз для кріплення лиштви з двох боків. Це робиться для того, щоб його можна було розрізати по підлогам і використовувати для різних дверних блоків, якщо дозволяє товщина стіни. При товщині стіни понад 275 мм (зі стандартним коробом) та 252 мм (з компланарним коробом) розширювач потрібно стиковувати за допомогою сполучного Н-подібного профілю або спеціальної шпуги, як показано на рис. 11.

  Варіанти компонування для дверей millenium

  Розширювач заходить до пазу короба на 15-20 мм, і прикручується до короба перед монтажем. При необхідності розширювач можна зменшити по ширині обрізаючи його по лицьовій стороні.

  Розміри дверних блоків колекції Міленіум ( Millenium )

  Стандартними вважаються дверні блоки таких розмірів:

  2030 х 870 х 80 мм (габаритний розмір полотна: 2000 х 810 мм); 2030 х 770 х 80 мм (габаритний розмір полотна: 2000 х 710 мм); 2030 х 670 х 80 мм (габаритний розмір полотна: 2000 х 610 мм).

  При виготовленні цих розмірів вартість вказана в прайс-листі. Під час виготовлення нестандартного розміру береться націнка. Вона вказана на окремому аркуші прайсу.

  Примітка:

  Двері Міленіум можна виготовити у нестандартному розмірі.

  По висоті полотна: від 1950 мм до 2100 мм (з кроком 10 мм).*

  По ширині: від 410 мм до 910 мм (з кроком 10 мм).

  • - Виготовлення дверних полотен менше 2000 мм за висотою і менше 610 мм за шириною можливе не у всіх моделях (уточнюйте у менеджера колекції).

  Максимальна висота дверного блоку: 2130 мм (висота полотна: 2100 мм). Максимальна ширина блоку дверей: 970 мм (ширина полотна: 910 мм).

  Додаткова інформація та статті:

  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)