Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Двері Paolo Rossi™

  Двері PAOLO ROSSI: італійська якість в Україні:

  Компанія Paolo Rossi робить міжкімнатні двері для найвишуканіших та найсучасніших інтер'єрів. У лінійці продукції цієї знаменитої фірми немає місця посередності та банальності. Двері Паоло Россі – це бездоганна гармонія, найскладніший синтез декоративних елементів, цілісна основа, де успіх залежить буквально від кожної деталі. На цій сторінці ви можете побачити двері, які стануть ідеальною складовою в облаштуванні комфортного та затишного простору, що підкорює серця людей спокоєм, гармонією та впевненістю ліній.

  В асортименті компанії є всі необхідні моделі дверей – від строгих класичних до модних, ультрасучасних виробів. Всі вони виготовляються за найкращими італійськими технологіями і на найсучаснішому обладнанні. Зрозуміло, у процесі роботи, майстри іменитої фірми застосовують лише найякісніші матеріали та комплектуючі. Завдяки такому підходу міжкімнатні двері PAOLO ROSSI мають дивовижні, унікальні якісні характеристики.

  Каркас дверей виконується з вологостійкої фанери та посилюється алюмінієвим профілем. На покриття йдуть цінні сорти деревини – венге, дуб, палісандр, зебрано, вільха та вишня. Фурнітура, зрозуміло, також італійська, розрахована на безперебійну багаторічну роботу, практично за будь-яких умов експлуатації. Зважаючи на такі характеристики, не повинен викликати навіть найменшого подиву факт, що на міжкімнатні двері паоло росі поширюється п'ятирічна фірмова гарантія. Такий гарантійний термін краще за будь-які слова доводить, що виробник впевнений у якості продукції і зробив все, щоб його двері стали гідною прикрасою вашої квартири або заміського будинку.

  Паоло Россі двері

  Шукайте двері для шикарного та сучасного інтер'єру? Вам прямо до нас в компанію Портес за "Paolo Rossi", двері якої оригінальні і поєднують у собі різні з'єднання декоративних елементів. Кожна деталь виконана з точністю до досконалості. У нашому каталозі ви легко знайдете якісні двері вітчизняного виробництва, виготовлені за допомогою зарубіжних технологій. З придбанням нашої продукції ви додасте гармонії, тепла та затишку до оформлення вашого інтер'єру.

  Альтернатива вибору

  Моделі ви знайдете різні. Від строгих і витончених до шикарних, зроблених за останніми тенденціями інтер'єру моди. У процесі виготовлення використовуються лише найякісніші матеріали. У хід йдуть також італійські технології із застосуванням сучасного обладнання.

  Завдяки тому, що за якістю наша компанія, що надає двері Paolo Rossi, знаходиться на перших місцях, ми з упевненістю готові підтвердити їхню натуральність і показати, що першість ми отримали не просто так, а завдяки великим зусиллям. Каркас дверей виконаний з фурнітури, що не пропускає вологи та додатково посилюється алюмінієвим профілем. На виготовлення йдуть лише цінні сорти дерев – венге, дуб, вишня, вільха, палісандр та зебрано. Фурнітура італійська та довговічна.

  Абсолютно вся продукція Paolo Rossi має гарантію у вигляді 5 років. Це і є показник того, що якість на висоті та виробник повністю впевнений у тому, що виготовляє, передаючи вам своє бачення інтер'єру та сучасного дизайну.

  Palermo PS02BXP Palermo PS02BXP
  лідер продаж
  0 ₴
  Verona VL22 Verona VL22
  лідер продаж
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  Milan MS14 Milan MS14
  лідер продаж
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  Livorno LS11 Livorno LS11
  лідер продаж
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  0 ₴
  Показано з 1 по 42 із 42 (всього 1 сторінок)