Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Світлі міжкімнатні двері

  У декорі кімнат важливий не тільки підбір шпалер, штукатурки, меблів, а й дверей, тим більше, що цей елемент один на два простори і повинен підходить відразу для двох кімнат, створювати гармонію та радувати око.

  Які дизайнерські функції виконують світлі двері?

  Це незамінне рішення для невеликих за площею приміщень, а за рахунок світлих відтінків простір візуально хіба що «розширюється». Вибирають полотна дизайнери, коли навпаки хочуть зробити ставку на контрастності: стіни та меблі темні у кімнаті, а оформлення отворів – світле. Майже природні кольори не привертають до себе підвищеної уваги, і завдяки цьому просто адаптуються в різний інтер'єр.

  Двері світлі - це зовсім не означає, що вони виключно білі. У каталозі маркетплейсу представлені моделі від українських та іноземних виробників у таких відтінках:

  • горіх;
  • крем;
  • білий;
  • сірий.

  На вибір варіанти з глянсовим та матовим покриттям. Дизайнери максимально попрацювали над тим, щоб кожен варіант точно відповідав заданому стилю в кімнатах, і пропонують різні варіанти обробки:

  1. Додаткові кольорові вставки.
  2. Зі скляними фрагментами.
  3. З симетричним та асиметричним різьбленням по полотну.
  4. З металевими рейками.
  5. Зі вставками скла, додаткових кольорів.

  Такі міжкімнатні світлі двері гармонійно впишуться до кімнат з різним функціональним призначенням. Для спальні колірне рішення є оптимальним, оскільки буквально «розчиниться» в кімнаті, адже часто її оформляють саме у світлих відтінках. Для кабінету гарне рішення, щоб продовжити тему меблів, письмового столу, виготовлених із натурального дерева. Легкий та ненав'язливий акцент додасть конструкція для віталень, їдалень. Для дитячої ці варіанти дозволяють оформити отвір без яскравих і навіть агресивних елементів. Підходять моделі для кухні та ванної кімнати, але наперед варто дізнатися про матеріал полотна, а також матеріал для покриття – наскільки вони стійкі до перепадів температури, підвищеної вологості.

  Поради, як підібрати міжкімнатні двері світлого кольору

  Для початку визначтеся з відповідною формою: одна стулка, дві або комбінована модель з однією «глухою» частиною. Далі необхідно точно виміряти отвір і підібрати двері з готових за відповідними параметрами або замовити за своїми. Тепер вибір за дизайном, а в каталозі інтернет-магазину є що вибрати. Моделі через скляні вставки можуть пропускати світло до сусідніх кімнат, роблячи його м'яким; з декоративними лініями доповнять пріоритетні кольори в кімнаті, різьблені фактури підкреслять класику приміщення. Останні варіанти найбільше підходять для кімнат з високими стелями.

  У нас можна замовити різні за стилем двері по всій Україні. Багатьох хвилює питання: як доглядати такі полотна або наскільки вони практичні в приміщеннях. Жодного специфічного догляду не потрібно, він вибирається залежно від типу матеріалу полотна та покриття, наявності додаткових вставок. З багатьох поверхонь можна видалити, наприклад, намальований дитиною олівцем або фломастером символ. Якісні матеріали, що застосовуються, захищають поверхню від утворення сколів і тріщин. Згодом інтенсивність відтінку не вигоряє. Навіть з урахуванням частого миття підлог та можливого влучення вологи, вироби не набухають і залишаються цілими. Купити світлі двері можна за доступною ціною, знайшовши відповідне рішення у нашому каталозі.