Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Протипожежні та технічні двері

  Технічні двері - спеціальний вид полотен, виготовлених із сталевих листів, товщиною не менше 1 мм з різними видами покриття, системами відкриття:

  • маятниковий;
  • розстібний;
  • підйомний.

  Власники складів, супермаркетів, логістичних центрів, ТРЦ, офісних приміщень у Києві та по всій країні зацікавлені у тому, щоб купити технічні двері, адже без багатьох із них приміщення не допускається для експлуатації спеціальними державними комісіями.

  Технічні двері: базові завдання

  Універсальні та функціональні конструкції дверей спрощують робочий процес, захищають приміщення від несанкціонованого злому, зберігають належну температуру у приміщенні. До виробництва таких моделей виставляється ряд суттєвих вимог, багато з яких зазначено у нормативних документах.

  Двері для технічних приміщень?

  Вони можуть бути як одно-, двостулковими, так і розстібними. У громадських будинках полотна повинні бути протипожежними - витримувати високі температури, локалізуючи спалах у певній кімнаті, не даючи поширитися вогню великою площею. За рахунок спеціальних ущільнювачів двері не дають проникати холоду чи високій температурі з вулиці. Є моделі з додатковою скляною вставкою, а також повністю литі полотна.

  Додаткові властивості дверей – висока шумоізоляція, що особливо важливо на промислових об'єктах. Деякі моделі захищають від проникнення диму та газів.

  Поради експертів - технічні протипожежні двері

  Спочатку визначтеся з потрібним розміром, самостійно провівши виміри або запросивши на об'єкт майстра. Уточніть у менеджера маркетплейсу: чи сертифікат якості у виробника на цей вид виробів. Далі підберіть відповідну модель з урахуванням таких показників:

  1. Клас вогнестійкості;
  2. Вид та товщина основного матеріалу;
  3. Тип покриття;
  4. механізм відкриття;
  5. Колірне рішення.

  Важливо наперед дізнатися, що саме входить до комплекту. Як правило, це саме полотно, лиштва, доводчик, серцевина, набір ключів, врізний замок із додатковими функціями «Антипаніка», ручки, поріг. Практично, що багато виробників залишають за клієнтом можливість вибору кольору за шкалою RAL.

  Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)