Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1

   COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1 1 — замовити в PORTES.UA
   COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1 2 — замовити в PORTES.UA
   COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1 3 — замовити в PORTES.UA
   COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1 4 — замовити в PORTES.UA
   COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1 5 — замовити в PORTES.UA
  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1
  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1
  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1
  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1
  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1

  МІЖКОМНАТНІ ДВЕРІ ТАТА КАРЛО - КОЛЕКЦІЯ COSMOPOLITAN

  ДВЕРІ COSMOPOLITAN - це двері, що виготовляються серійно і в короткий термін.

  Всі двері можна виготовити нестандартного розміру як по ширині, так і по висоті!

  Обмеження стосується лише висоти, вона не повинна перевищувати 2150мм (це розмір дверного блоку з коробкою). Не рекомендується також робити полотна ширше за 900мм.

  COSMOPOLITAN - сучасні та красиві шпоновані двері середньої цінової категорії від 200 до 400 у.о. за блок. Ця колекція ідентична по каркасу дверям колекції Millenium, але при цьому покриття дверей - натуральний, італійський шпон, що має високу механічну і хімічну стійкість. За рахунок цього двері колекції Cosmopolitan приблизно на 30% дорожчі порівняно з Millenium.

  У колекція налічує більше 50 моделей, і безліч варіантів кольору, що дозволяє вибрати двері під будь-який дизайн. Більше того: для дверей цієї колекції скляні елементи можна замовити в 1- або 2-х сторонньому сатині, сатині бронза або сатині графіт. У класичних моделях малюнок на склі виконується спеціальною скляною рідкою ниткою.

  Колекція дверей COSMOPOLITAN ділиться на 2 напрямки:

  1. моделі сучасного дизайну
  2. моделі класичного дизайну з об'ємними фільонками та зі склом, виготовленим за технологією "бевелз".

  ОБЛИЦЮВАННЯ ДВЕРЕЙ COSMOPOLITAN

  COSMOPOLITAN виготовляється в 10 видах шпону FINE-LINE та в натуральному шпоні дуба та ясена, який тонується стандартними тонуваннями представленими на сайті та каталозі з видами шпонів та тонувань:

  • венге (Q157)/горіх італійський тангентальний/дуб вибілений та сандалове дерево є стандартними кольорами і заготівля для їх складання постійно присутня на складі.
  • Інші 6 кольорів (каштан/дуб сірий/дуб негро/ палома/ рожеве дерево та макасар) виготовляються на замовлення.

  При виготовленні дверей колекції COSMOPOLITAN використовується шпон Fine Line.

  «FineLine» це спеціальна технологія виготовлення шпону, що застосовується згодом при фабричному виготовленні дверей. Шпон, виготовлений за цією технологією, проходить спеціальну обробку і поставляється в листах стандартного розміру, всі листи при цьому мають чітко підібрану структуру і колір, що відповідає певній породі дерева. Вироби, виготовлені з такого шпону виходять максимально підібраними за кольором та структурою. Надалі двері покриваються безбарвним лаком (без додаткового тонування), тобто. зберігається натуральний колір шпону.

  ЗАГАЛЬНИЙ КОНСТРУКТИВ ДВЕРІ

  Двери в разрезе Каркас дверей виготовляється з комбінованого переклеєного масиву, що отримується в процесі склеювання під тиском брусків із висушеної деревини, з якої попередньо вирізані всі сучки. Ця технологія є на сьогоднішній день найсучаснішою. При цьому бруски підбираються таким чином, щоб напрям волокон у кожному шарі було різним. Така технологія дозволяє уникнути деформації дверного полотна (такі двері не «веде», вони не розсихаються і не тріскаються).

  Каркас дверного полотна (стоєві та поперечні деталі) покриваються шаром МДФ завтовшки = 3мм. МДФ оберігає двері від механічних пошкоджень за рахунок своєї високої щільності та служить ідеальною основою для нанесення натурального шпону. Застосування цього матеріалу у виготовленні дверей дозволяє останнім набувати властивостей високої стійкості до вологопоглинання, поверхневої твердості та опірності ударам.

  Далі двері покриваються натуральним шпоном. Шпон дає можливість підбору красивої структури деревини на всій поверхні дверей, що практично неможливо на дверях, виготовлених з натурального масиву.

  Оздоблення проводиться поліуретановими двокомпонентними лакофарбовими матеріалами виробництва концерну ICA (Industria Chimica Adriatica) Італія., що забезпечують тверду і водночас еластичну плівку з високою механічною та хімічною стійкістю.

  Унікальна, розроблена фабрикою технологія збирання дозволяє збирати двері із заготовки, яка вже вкрита лаком. Модельний ряд складається з моделей, обв'язка яких однакова (стоєві полотна і верхня поперечка шириною 110 мм, нижня поперечка - 160 мм), а внутрішнє наповнення варіюється з набору деталей, стекол і фільонок. З деталей, що зберігаються на складі фабрики, збирається виріб під Ваш розмір .

  Дверне полотно є збірною конструкцією: якщо модель засклена - скло все роздільне, вставлене в пази деталей через спеціальний безбарвний ущільнювач; якщо модель «глуха» (без скла) – всі фільонки також роздільні та вставлені в обв'язування полотна та розгородки.

  Товщина дверного полотна = 40мм. Фільонки мають товщину 10 мм.

  Є дві моделі, які відрізняються за конструктивом: СР-21, СР-22. У них немає поперечок (нижньої/верхньої) полотна, використовується високоміцне гартоване скло завтовшки 8мм.

  ДВЕРНИЙ КОРОБ

  Дверной короб Коробка в цій колекції виготовляється перетином 80х40 мм, з обраною чвертю під розширювач та пазом для кріплення лиштви та розширювача. Це необхідно враховувати, якщо Ви замовляєте двері з односторонньою лиштвою: залишається видимий паз, який необхідно закрити укосом або обробкою (плитка, шпалери тощо).

  У коробі є паз для установки і сам ущільнювач. Весь кріплення, що застосовується для монтажу дверного блоку, повинен ховатися під ущільнювачем. Можливий також варіант декорування видимого кріплення в районі петель і планки у відповідь механізму.

  Наличник

  НаличникНаличник на двери

  Пропонується 1 варіант лиштви: плоский товщиною 12мм зі спеціальним «крилом», що полегшує його монтаж і дозволяє нівелювати кривизну стін в межах до 20мм. «Крило» на лиштві також дозволяє обходитися без розширювача при товщині стіни до 100мм.

  РОЗШИРЮВАЧ

  Доборная доска

  Розширювач виготовляється в 3х розмірах по ширині:

  • 100мм-для стіни товщиною до 160мм
  • 150мм - для стіни товщиною до 210мм.
  • 150мм - для стіни товщиною до 210мм.
  • 200мм-для стіни товщиною до 260мм.
  • При товщині стінки більше 260мм розширювач необхідно стиковувати.

  У розширювачі є паз для кріплення лиштви. Розширювач заходить до пазу короба на 15-20 мм, і прикручується до короба перед монтажем. При необхідності розширювач можна зменшити по ширині, обрізаючи його по нелицевій стороні.

  СКЛО

  Стекло сатинСтекло сатин бронзаСтекло сатин графит

  РОЗСУВНІ ДВЕРІ

  Усі дверні полотна серії COSMOPOLITAN (крім моделей СР-21 та СР-22) можна виготовити у вигляді розсувної системи на верхньому підвісі.

  Окремо представлені розсувні перегородки CP.SL-1/CP.SL-2/CP.SL-3, які також пропонуються в 10 варіантах шпону та в натуральному шпоні дуба та ясена з тонуванням.

  Відмінність від звичайних дверей: стійкі полотен CP-SL більш вузькі (перетином 75х34мм), поперечки – 100х28 мм.

  CP.SL-1 - зі шпонованою розгородкою шириною 35 мм (4шт на полотно).

  CP.SL-2 – з розгородкою алюміній шириною 24 мм (4 шт на полотно).

  CP.SL-3 - зі шпонованою розгородкою шириною 65 мм. (3 шт. на полотно)

  Максимальна висота полотна СР-SL = 2430мм

  Максимальна ширина = 1050мм

  Застосовується розсувна система без нижньої напрямної (верхній підвіс). По низу полотна зроблено паз, у який входить стопор, щоб полотно не гойдалося під час руху. Стопор кріпиться до підлоги в одній точці, таким чином, полотно рухається від стійової до стійової (тобто стопор не виходить із зачеплення за межі полотна). Полотна можуть бути як стельового, так і настінного кріплення. Можлива конструкція, коли одне полотно чіпляє друге – і обидва йдуть на стіну (максимум три полотна). В цьому випадку застосовується нижній зачіп (опція за окремою вартістю). Можлива конструкція: два полотна розсуваються убік - вліво та вправо. У цьому випадку необхідно враховувати, що вони будуть стикуватися нормально за умови, що висота полотен не більше 2100 мм. В іншому випадку, через велику висоту полотен, буде нерівномірна стиковка між ними при закритому стані.

  Портали для декорації розсувної системи вже виготовлені заздалегідь, мають обмеження по довжині - 2200 мм, тобто. на велику довжину вони будуть стикуватися з декількох відрізків (з розрахунку 2200мм +2200мм і т.д.)

  Основні
  Вид Розсувні двері
  Призначення
  Тип приміщення Для вітальні; Для гардеробної; Для комори; Для кухні; Для спальні
  Конструкція
  Конструкція дверей зі склом
  Система відчинення дверей Купе; На стіну

  Відгуки

  Ще немає відгуків!

  Питання

  Для цього товару ще немає запитань
  Будь ласка, авторизуйтесь, щоб поставити запитання

  Інформація про доставку

  Продавець не вказав інформацію про доставку для цього товару!
  Розсувні двері Папа Карло COSMOPOLITAN-SL CP.SL-1
  Найкраща якість
  Наш улюблений Бренд – виключно якісний продукт
  • Запас: В наявності
  • Модель: 2344-18
  • SKU: p-Papa-CP-SL-1-WQ157-s-410
  2533 Переглянули
  0 із 5 (0 відгуків)
  Ціна
  6 100 ₴
  Додати до вибраного або проекту
  У закладки
  ЗРОБІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

  0 800 337 157

  ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРІВ
  У Вас є особливі потреби: кількість, розмір, конфігурація, доставлення, умови покупки і т.д.?
  Зателефонуйте або заповніть форму.

  Інформація про продавця

  • Фирменный салон "Папа Карло

  • Киев, Україна
  Магазин
  Авторизуйтесь для зв'язку з Фирменный салон "Папа Карло