Зали у квартирі, фото реальних інтер'єрів: 289 найкращих дизайнів
Ф
отокаталог інтер'єрів: дизайн залу у квартирі. Давайте створимо місце для сімейного відпочинку та зустрічі гостей. Кожен дизайн-проект індивідуальний, але всі починаються з підбору референсів – зображень інтер'єрів, які подобаються та надихають. Подивіться портфоліо наших дизайнерів, вибирайте найкращих. Дізнайтеся правила та секрети. Скористайтеся послугами дизайнера, створіть власний інтер'єр.
Ми допоможемо з будь-яким запитом по облаштуванню будинку, дизайну або ремонту. У нашому каталозі лише перевірені фахівці. У кожного унікальний стиль, але незмінна якість та увага до деталей
Ви дізнаєтеся, як зробити ремонт вітальні: про планування, зонування простору, стилі інтер'єру. З'ясуйте, які кольори та оздоблювальні матеріали більше підходять для зали, як правильно вибрати та розставити меблі. Зможете доповнити інтер'єр грамотно організованим освітленням та елементами декору. Якщо захочете, скористаєтеся послугами наших дизайнерів та створіть унікальний дизайн-проект залу.
Центральне місце у будь-якій квартирі займає зал. Він об'єднує інші приміщення, тому потребує особливо ретельної підготовки до ремонту та оформлення. Ми опублікували фотоприклади та виділили 8 основних пунктів. Ви точно знайдете цінні рекомендації та оригінальні ідеї.
№1 Дизайн великої та маленької зали у квартирі: принципи оформлення
Невеликі приміщення (до 18-20 кв.м.) не дозволяють втілити в реальність усі ідеї. Інтер'єр доводиться збирати, як пазл, та уникати надмірностей. Перед ремонтом необхідно обов'язково подивитися фотографії реальних проектів і накидати свій ескіз з точним розташуванням усіх предметів. Для візуального розширення простору у невеликих залах:
Використовують ретельно продуману систему штучного висвітлення. Зазвичай встановлюють люстру, настільні або лампи для підлоги, організують підсвічування по периметру кімнати.
Відмовляються від зайвих меблів, особливо масивних шаф. Перевага надається вбудованим моделям, багатофункціональним виробам.
Вішають і ставлять дзеркала, речі із дзеркальними, світловідбиваючими поверхнями.
Заповнюють інтер'єр світлими квітами та оздоблювальними матеріалами без великих, нав'язливих принтів.
Використовують один основний стиль. В ідеалі його елементи мають зустрічатися у всій квартирі.
Якщо площа вашої зали – приблизно 20 метрів, при створенні дизайн-проекту найбільшу увагу приділяйте обробці стелі та організації освітлення. Порівняйте фото, порадьтеся зі спеціалістами, щоб уникнути помилок. Наші дизайнери допоможуть підібрати гармонійний варіант, підкреслити переваги кімнати і приховати недоліки.
Не збираєтеся робити у квартирі та залі капітальний ремонт? Тоді підкоригуйте інтер'єр, використовуючи елементи із модних, сучасних стилів. Замініть звичайні двері на розсувні, зробіть віконний отвір відкритим. Заощаджуйте місце завдяки меблям, що трансформуються, маленьким столикам, стелажам без дверей.
Ви - володар величезної вітальні розміром близько 30 кв.м.? Ваші головні завдання – вибрати напрямок дизайну, базову колірну палітру, розташувати меблі так, щоб у кімнаті не утворювалися порожнечі.
№2 Як зробити із зали кілька кімнат: секрети зонування
В однокімнатній квартирі та навіть сучасних просторих студіях із вітальні часто роблять кілька приміщень. Зал може виконувати і функції спальні, міні-офісу, їдальні, кухні.
Підказка від Key design ! Кількість функціональних зон, розташованих у одному приміщенні, залежить від його розміру. У просторих кімнатах припустимо 3, максимум 4, для невеликої квартири та вітальні достатньо 2.
Розмежувати простір вітальні допомагають різні перегородки та варіанти обробки, меблі. Кухонну зону від гостьової частіше відокремлюють кутовим меблевим гарнітуром або барною стійкою. Зону для гостей оформляють яскравішими відтінками. Між спальнею та залом «поміщають» штори, ширму, скляну перегородку або двосторонній стелаж.
Невеликий кабінет краще організувати біля вікна, у кутку. Бажаєте усамітнитися? Скористайтеся фіранками, легкою мобільною перегородкою або високою стійкою з кімнатними рослинами.
№3 Дизайн залу: якому стилю віддати перевагу
Як оформити зал? Підібрати конкретний дизайн дозволять реальні фото проектів та інформація щодо стилів. У кожного – свої колірні рішення, текстиль, декор, переваги у виборі меблів та оздоблювальних матеріалів. Серед трендових напрямків:
Сучасний стиль. Просторий інтер'єр з нейтральними кольорами, прямими лініями, великою кількістю світла, правильними геометричними формами та предметами з лаконічним дизайном. Можна додавати, змішувати деталі інших сучасних дизайнерських напрямів, якщо вони добре поєднуються в залі.
Лофт. Такий дизайн є ідеальним для квартир-студій. Для оформлення вітальні застосовують бетон, цеглу, дерево, масивний шкіряний диван, столик на коліщатках. Стеля із фальшбалками, трекові системи, точкове освітлення, світильники на довгих дротах.
Скандинавський стиль. Підходить для невеликих квартир та кімнат. Дизайн інтер'єру вітальні заснований на білому кольорі та світлих тонах, природних матеріалах, компактних, розкладних та «відкритих» меблів.
Мінімалізм. Зал з гарним освітленням, симетрично розставленими меблями, без перегородок. Дизайнери зонують простір завдяки кольору, оздобленню, світлу. Більш привабливим інтер'єр роблять контрасти.
Можете віддати перевагу і іншому стилю: одному з класичних або еко-стилю, хай-теку, модерну. Необов'язково зупинятися на модному дизайні, важливо створити комфортний та зручний інтер'єр.
№4 Колірна палітра для зали
На фото більше інтер'єрів, виконаних у світлій, нейтральній гамі. Безпрограшний варіант дизайну для вітальні, особливо в маленькій квартирі, – білий та його відтінки. Він автоматично зорово збільшує площу кімнати, ідеально доповнює будь-які інші кольори. Другий за популярністю та універсальністю колір – бежевий. Це теж гарне тло, краси інтер'єру додадуть вкраплення коричневого, блакитного або синього, зеленого тонів.
Нагадування від NS interior design ! У моді натуральна палітура кольорів. Вибирайте відтінки землі, неба, зелені, каміння, моря.
Завжди доречний та сірий дизайн. Є цікаві монохромні інтер'єри, але краще не ризикувати. Довірте створення інтер'єру вітальні професіоналу: він точно не зробить квартиру мінорною та непоказною. За допомогою правильних колірних комбінацій та акцентів ви отримаєте виразний, затишний, сучасний зал.
№5 Які матеріали підходять для обробки
Низьку стелю фарбують у білий або світлі тони. У кімнатах з високими стелями доречні оригінальні варіанти дизайну. Використовують глянсове натяжне полотно, підвісну конструкцію з об'ємним декором та світильниками, багаторівневі стелі із гіпсокартону.
Стіни зали оформляють за допомогою:
нешкідливих фарбуючих складів;
декоративної штукатурки;
стінових панелей;
паперових, вінілових, флізелінових шпалер, а також рідких або фотошпалер;
декоративного каменю;
цегли, його імітації.
Чудово в інтер'єрі виглядає акцентна стіна. Як її зробити у вашій вітальні, підкаже досвідчений дизайнер. Він знайде найбільш підходящі матеріали та кольори.
Підлога роблять на 2-3 тони темнішою за стіни. Варіантів дизайну безліч, але куди важливіші експлуатаційні характеристики. Підлоги в залі повинні бути комфортними, зносостійкими та привабливими. Ідеальне рішення для класичного інтер'єру – дерево, сучасного – паркет, ламінат.
№6 Які меблі замовити до зали
Кількість предметів меблів залежить від величини та форми приміщення, кількості людей, стилю інтер'єру та смакових уподобань мешканців. У стандартний набір входять диван, крісла або стільці, пуфи, журнальний столик, секція чи полиці, вітрина зі скляним фасадом, тумба під телевізор. Центральним елементом дизайну просторого залу є камін. Інші предмети підбираються під конкретні функціональні зони.
Як зробити кімнату затишною? Заздалегідь перегортати каталоги з фотографіями та знайти меблі з певним дизайном – підходящі до загального стилю вітальні та квартири. Наприклад, мінімалістичних віталень не обійтися без компактних, модульних конструкцій. Для зали у класичному стилі вибирають вінтажні вироби.
Чи подобається ультрасучасний дизайн? Придивіться до прозорих моделей зі скла та пластику. Дбаєте про красу та здоров'я? Віддавайте перевагу виробам із натуральних матеріалів.
Дивани з дерев'яним каркасом Air 2 - стиль, на перетині з практичності. Стиль? Це дизайн, в який вкладено душу. Практичність? Це повністю відновлюваль..
Диван лінійки Easy має дуже мінімалістичний дизайн – металевий каркас та широкі прямокутні подушки. Проте його силует дуже виразний. Ніжки, що мають к..
Великий, широкий, глибокий – таким здається диван Horizon 3 на перший погляд. Але крім цього, у ньому мінімалістична форма, тонкі лінії, непрямі кути...
М'які меблі AMF серії Monet - елегантні, стримані, лаконічні. Ідеально підійде для строгих офісних приміщень, сучасних віталень у стилі мінімалізм, пр..
М'які меблі AMF серії Monet - елегантні, стримані, лаконічні. Ідеально підійде для строгих офісних приміщень, сучасних віталень у стилі мінімалізм, пр..
Диван AMF Касл має просто безліч подушок, яких завжди так не вистачає, сидячи на дивані (6 основних подушок та 2 декоративні), закруглені підлокітники..
Серія складається:крісло,диван двомісний,диван тримісний,одно-, дво-, тримісна секція,пуф,з'єднувальні елементи «кут ».Особливості:ніжки з нержавіючої..
Крісло HOLME. Легендарний дизайн 50-х років минулого століття, один із найкращих того часу. Таких крісел було випущено понад 500 000 штук. Компактні р..
Крісло AMF Art з колекції Smart — справжній витвір мистецтва, оскільки поєднує сучасний мінімалізм і повний комфорт використання. Для повної релаксаці..
Ергономічне, комфортне та стильне крісло AMF Coder ідеальне рішення для сучасного кабінету, офісу. Завдяки регульованому підголовнику, поперековому пі..
Крісло AMF Concept – чудове рішення для сучасного інтер'єру офісу або будинку. Крісло не тільки має оригінальний дизайн, але й дуже зручні ф..
4 999 ₴
№7 Освітлення залу: ідеї та правила
Загальне освітлення вітальні в квартирі має бути на рівні більше 150 лк, а в місцях для читання, рукоділля – 300 лк. У робочій чи навчальній зоні – 300-500. Для декоративних цілей вистачить 20-30 лк.
На фото та реальних залах ви можете побачити найрізноманітніші освітлювальні прилади:
центральну люстру;
настінні бра;
настільні лампи;
точечні ліхтарики;
світлодіодні стрічки;
торшери.
Загальне освітлення вітальні (не більше 15 кв.м) забезпечує люстра, розташовану в центрі стелі. У просторих приміщеннях або кімнатах з низькими стелями потрібно кілька люстр або точкове підсвічування. У кожній функціональній зоні використовують локальне освітлення. Щодо декоративного підсвічування варто заздалегідь добре подумати: так воно необхідне для прикраси інтер'єру.
Люстра ARCH 3U на 3 плафони в актуальних кольорах покриття: ніжний рожевий, живий кораловий та освіжаюча м'ята у поєднанні з латунню допоможе розстави..
Люстра ARCH 7U- це габаритна і водночас легка люстра на 7 плафонів в актуальних кольорах покриття: ніжний рожевий, живий кораловий, освіжаюча м'ята і ..
Люстра, схожа на зірку не лише через композицію, а й через потужність та кількість світла. 25 лампочок спрямовані вгору, вниз та по всьому радіусу сві..
П-подібна конструкція світильника із серії Tube chandelier дозволяє створювати необмежену кількість геометричних композицій. Це цікаве рішення для диз..
Латунна лампа з білими скляними кулями чіткої геометричної форми - бездоганна прикраса інтер'єру. Суворість дизайну, простота та якість – ось характер..
13 000 ₴
№8 Текстиль та декор для привабливого, комфортного дизайну
Штори, пледи, оббивка меблів, декоративні подушки роблять залі затишною, додають оригінальності інтер'єру. Дизайн штор повинен бути схожий на меблеву оббивку і підкреслювати красу стилю. Намагайтеся використовувати в оформленні залу переважно натуральні, якісні тканини.
У ролі декору можуть виступати найрізноманітніші елементи: від фотошпалер, світильників до звичних всіх сувенірів. Майже у всі стилі чудово впишуться кімнатні рослини і букети з живих квітів, картини, дзеркала в рамах, фотографії, настінний або підлоговий годинник. Відмінно, якщо декоративні предмети поєднують у собі красу та функціональність, не вибиваються з інтер'єру, використовуються у невеликій кількості.
Не знаєте, як оформити кімнату для гостей: провести зонування, обробити підлогу чи стіни, вибрати меблевий гарнітур та декор? Зверніться по допомогу до наших дизайнерів. Вони з нуля створять унікальний дизайн залу для вашої квартири або проведуть косметичний ремонт, підберуть стильний варіант оздоблення, розміщення меблів та декоративних елементів.
Найкраще на YouTube
Дизайн вітальні: на що звернути увагу?
Правильний інтер'єр вітальні. Планування без помилок