Біла спальня: переваги та найкращі колірні рішення
Білий – чистий, свіжий колір, який автоматично збільшує розмір приміщення. Він розширює простір і полегшує дизайн інтер'єру.
- чудово поєднується в спальні з іншими квітами: теплими, холодними, яскравими та стриманими;
- дозволяє додавати акценти;
- завжди виглядає актуально та модно;
- маскує пил та дрібне сміття;
- підходить для ремонту кімнат у класичному, сучасному та скандинавському стилях , а також прованс , шеббі-шик, мінімалізм , частково – в еко стилі , лофт , поп-арт та хай-тек.
Існує близько 20 відтінків білого кольору: від білого до алебастрового (жовтий тон), біжа (сірий відлив), темного маренго (додавання чорного) та інших.
Увага! Конкретний вибір кольору залежатиме від безлічі факторів: величини та розташування спальні, планування та розміщення меблів, освітлення. Щоб не заплутатися і вибрати ідеальний варіант, зверніться до досвідченого дизайнера .
Білий фон відмінно поєднується в інтер'єрі темними: сірим, чорним, синім, бірюзовим та блакитним, бежевим, бузковим, зеленим. Важливо грамотно визначити колірні пропорції та не переборщити з деталями у дизайні: яскравими шторами, килимками, декором, пледами та картинами.
Стильна обробка спальні в білих тонах
Під час ремонту кімнати відпочинку бажано використовувати переважно натуральні матеріали. Особливо знадобиться дерево, що створює затишок, відчуття безпеки та комфорту.
Як підлога для білої спальні хороший ламінат , але обов'язково з приліжковим килимком, щоб було тепло. Підійдуть і паркетні дошки, штучний, масивний або дерев'яний паркет.
Непогані варіанти для обробки стін у квартирі:
- фарбування рівних стін білою фарбою;
- поклейка білих шпалер і створення акцентної стіни з цегляної кладки;
- застосування декоративної штукатурки;
- використання об'ємних гіпсових або МДФ панелей.
У маленьких спальнях немає сенсу оформляти стелю за допомогою складних конструкцій: вони дуже ускладнюють дизайн і забирають дорогоцінний простір. Придивіться краще до матової білої фарби та глянсової натяжної стелі.
Вибираємо ліжко, шафу та інші предмети інтер'єру
Дизайн меблів варто підбирати під вибраний стиль інтер'єру кімнати. Пам'ятайте не тільки про зовнішній вигляд ліжка , гарне узголів'я. Набагато важливіше вибрати якісну та зручну модель з ортопедичним матрацом , надійними матеріалами.
У невеликій кімнаті часто встановлюють ліжка-трансформери або модель на подіумі з ящиками. Від шафи-купе часто відмовляються на користь окремої вбиральні та прихованих систем зберігання, стильних комодів та тумбочок. Внести різноманітність в інтер'єр дозволять дзеркальні та скляні поверхні, прозорі матеріали, предмети декору.
Дизайн спальні з білими меблями
Світлі меблі органічно вписуються в будь-який стиль приміщення та допомагають приховати його дефекти. Біле ліжко робить велику спальню повітряним, легким, гармонійним. Це знахідка для кімнат з великою кількістю декоративних елементів, аксесуарів, всіляких принтів, орнаментів.
Будьте уважні! Білі ліжка не підходять для невеликих спалень. Вони здаються набагато більшими і забирають вільний простір.
Орна шафа білого кольору органічно доповнить спальню, виконану в стилі прованс , скандинавському або класичному . У просторих приміщеннях можна встановлювати шафи-купе з матовими та глянсовими фасадами, дзеркалами, розписом.
Білий комод – універсальне рішення для будь-якого дизайну. Іноді над ним вішають картину , декорують його симпатичними статуетками, вазочками з квітами, свічниками, фото у красивих рамочках.
Продумуємо освітлення та декор
Всю систему освітлення формують ще на етапі обробки спальні, щоб потім не псувати білі стіни. Яскраве світло в кімнаті, розрахованій на відпочинок, не потрібне. Ваше завдання – отримати тепле, розсіяне, м'яке світло. Для зорового збільшення стелі використовуйте точкові світильники . Подобається оригінальний дизайн? Поекспериментуйте із прихованими конструкціями. І обов'язково забезпечте локальне освітлення різних зон приміщення: узголів'я ліжка, місця з боків, робоче місце, якщо організували міні-кабінет у вашій білій спальні.
Вибір текстилю та аксесуарів - фінальний етап складання дизайн-проекту інтер'єру. У спальній кімнаті краще намагатися оточувати себе натуральними тканинами – шторами, постільною білизною , подушками та пледами із вовни, бавовни, льону. При нестачі вільного місця на вікна вішають легкі, прозорі, однотонні фіранки.
Декору мінімум, але він виразний і чудово доповнює загальну стилістику. До списку дозволених предметів входять підлогові дзеркала , лампи, картини, фото, мініатюрні фігурки, настінні годинники , свічки.
Чому варто замовити дизайн спальні у білих тонах у нас?
Готові рішення – це чудово, але лише для підбору ідей інтер'єру, основної концепції та стилю. Далі підключаються індивідуальні побажання, потрібно шукати компроміси між мріями та реальністю. Тільки досвідчений дизайнер зможе створити ідеальне планування приміщення, провести його зонування на спальну та робочу зону, маленьку вітальню або вбиральню. Він точно визначить найбільш підходящі відтінки білого та додаткові кольори, матеріали для оздоблення стелі, підлоги, стін, а також грамотно розставить меблі та впише в інтер'єр яскраві акценти.
Не бійтеся звертатися за допомогою! Наші дизайнери з радістю зроблять із звичайної спальні білу зимову казку або теплу світло-бежеву, затишну кімнату для повноцінного відпочинку.