Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Загальні правила

     

  За схемою роботи «Товарний маркетплейc» Portes.ua може співпрацювати з будь-яким суб'єктом підприємницької діяльності, який виробляє або імпортує предмети інтер'єру, елементи декору, домашнього побуту, оздоблювальні та декоративні матеріали… Все що створює інтер'єр, його функціональність та затишок – цікавить наших покупців.
  Усі категорії відкриті для вас.

  Ми працюємо за схемою M2С - Manufacturer for clients, що дослівно перекладається як «Від виробника безпосередньо клієнту».

  Тому, насамперед, нас цікавлять, виробники: великі та маленькі, технологічні та мануфактурні, з оригінальним, якісним продуктом українського виробництва в різному ціновому сегменті.

  Готових виготовляти та надавати продукт безпосередньо клієнту.

  Якщо у вас весь фокус на виробництві та немає відділу продажу чи логістичної служби, цю функцію ми можемо взяти на себе.*

  Також нам цікаві товари іноземного виробництва.

  Тому, запрошуємо до спільної роботи імпортерів готових своєю репутацією гарантувати якість та терміни товарів, що поставляються.

  Для початку співпраці необхідно:

  1. Ознайомитись з цими правилами роботи та пройти короткий етап реєстрації – перейти до реєстрації.
  2. Наша команда розгляне заявку.
  3. Зв'язуємось з вами для уточнення деталей.
   Умови співпраці обумовлюються індивідуально з кожним продавцем та залежать від групи товару та обраного плану продажу: комісійні від продажу, реєстраційний збір, оплата за розміщений товар чи підписна модель. Докладніше про плани продажу можна прочитати тут.
  4. Після того, як деталі узгоджені та отримані всі дані, ми надамо доступ до особистого кабінету, де ви зможете заповнити дані, розпочати розміщення товару, а незабаром обробляти замовлення та спілкуватися з покупцями.

  * Наша команда надає додаткову послугу у вигляді обробки дзвінків, замовлень та звернень ваших потенційних клієнтів на нашій стороні.
  Також ми можемо організувати логістичні процеси і якщо необхідно складання та встановлення ваших виробів.
  У такому разі комісії за категоріями обговорюються індивідуально.