Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Вхідні двері Термопласт+®

  Немає жодного товару.

  Вхідні двері ТМ Termoplast виготовлені за особливою технологією, що забезпечує створення по-справжньому міцних та впевнених конструкцій. Двері мають всі необхідні сертифікати, що гарантують бездоганну якість.

  Конструкція дверей Термопласт складається з цілісного профілю з товщиною стінки від 1 до 2 мм (залежно від моделі дверей). Каркас забезпечує оптимальний захист проти злому. Полотно та коробка утеплені та доповнені ущільнювачем, що допомагає ізолювати Ваш будинок від стороннього шуму та зберегти тепло.

  Двері комплектуються якісною російською та італійською фурнітурою, протизламними замками, вічком з широким кутом огляду. Для обробки використовуються МДФ накладки, а також порошкове покриття. Дверна конструкція може бути доповнена броненакладками, бронепластинами та порогом з нержавіючої сталі.

  Модельний ряд дверей ТМ Termoplast складається з чотирьох серій: Меркато, Еталон, Форте та Тесоро. Серії відрізняються один від одного товщиною використовуваної сталі, системою захисту та фурнітурою. Кожні двері можуть бути виготовлені в індивідуальному кольорі та дизайні.

  Переваги вхідних дверей Porte`s:

  • Усі серії мають конструкції ідеальної якості.
  • Двері виготовляються лише з безпечних матеріалів.
  • Гарантія продукції.
  • Можливе створення дверей за ескізами замовника.
  • Є можливість комплектації дверей склопакетами та кованими виробами.
  • Найкраще співвідношення ціна-якість.

  Вибираючи вхідні двері Termoplast, ви можете бути впевнені в захищеності вашого будинку.