Личный кабинет
  Ваша корзина

  Deko Light

  Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

  DEKO-LIGHT - НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ І ЄВРОПЕЙСЬКІ ДИЗАЙНИ

  Своє існування німецький бренд Deko-light почав в 1993 році з виробництва декількох моделей світильників. З першого дня роботи головний девіз компанії - «Інновація, дизайн і доступна ціна». Такий підхід дав свої плоди - вже через кілька років з маленького підприємства, Deko-light перетворилася на великого гравця на світовому ринку. А адже на момент заснування бренду, у засновника не було навіть власного офісу - вся робота велася з вітальні будинку. Зараз же світильники Deko-light - це продукція, яка користується попитом не тільки в Німеччині, але і далеко за її межами. Товари бренду представлені в десятках країн. В Україні компанія «Premium Format» є ексклюзивним дистриб'ютором виробника. У нас можна купити оптом будь-який світильник з доступних колекцій.

  Якість і екологічність - основні напрямки роботи

  Відштовхуючись від запитів споживачів, бренд створює дійсно довговічну і надійну продукцію. Особлива увага приділяється якості майбутніх світильників, за це відповідає окремий відділ QA, в якому проходять перевірку всі зразки світильників і комплектуючих.

  У своєму виробництві Deko-light задіє екологічно безпечні матеріали - дерево, скло, метал, які безпечні для людини. Готельне напрямок - турбота про природу і навколишнє середовище. Світлодіодне освітлення відповідає сучасним вимогам, адже є енергоефективним і безпечним. До складу таких ламп не входить ртуть, а термін їх служби часом перевищує десятиліття, за умови економної експлуатації.

  Вся продукція пропонується в упаковках з відновлюваної сировини. Логістика також вибудовується таким чином, щоб скорочувати викиди шкідливих газів в атмосферу.

  Світильники та комплектуючі від Deko-light - широка дизайнерська різноманітність

  Каталог Deko-light сповнений різними модифікаціями світильників:

  • Підвіси;
  • Люстри;
  • Точкове освітлення;
  • Бра;
  • Торшери;
  • Вуличне освітлення;
  • Настільні лампи;
  • Трекові системи;
  • Світлодіодні лампи;
  • Комплектуючі.

  Кожна категорія представлена ​​десятками різних моделей і колекцій. Світильники будуть актуальні для інтеграції не тільки в житлові, а й комерційні приміщення. Вони випромінюють яскраве світло, потужність якого можна регулювати.

  Окрему увагу приділіть вуличному освітленню. Стовпи, грунтові світильники, прожектори - освітлення, яке створить приємну атмосферу у будинку, зробить комфортними посиденьки на веранді або в альтанці.

  Крім готових рішень, Deko-light пропонує і індивідуальні - кожен світильник може бути адаптований під певний запит. Це дозволить створити дійсно відповідне освітлення у всьому об'єкті, коли буде продумана кожна деталь. Такий підхід до покупців також виділяє німецький бренд.