Личный кабинет
  Ваша корзина

  Шерстяные ковры ручной работы Fully Wooly ™

  В давні часи коса вважалась талісманом і захищала від негативу.Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «во..
  0 ₴
  Відмінний вибір для перфекціоніста. Різні кольорові рішення цієї моделі допоможуть органічно прикрасити будь-який інтер'єр. Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір. 100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима ..
  0 ₴
  Ви дивитиметися на ці хвилі нескінченно!Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «вовна» і температуру не в..
  0 ₴
  Яскравий? - Так!Модний? - Авжеж!Додасть елегантності вашому помешканню? - Беззаперечно!Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній ма..
  0 ₴
  Ви може мати власне північне сяйво на своїй підлозі.Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «вовна» і темп..
  0 ₴
  Зебра? Зігзаг? Змійка? - Обирати вам! Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір. 100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см. Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «вовна»..
  0 ₴
  Саме ця дзеркальна геометрія може прикрасити ваше помешкання. Граючи кольорами можна отримати цікавий результат.Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими м..
  0 ₴
  На створення цієї моделі нас надихнули скандінавські мотиви.Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «вовна..
  0 ₴
  Зум-зігзаг - чудове рішення для будь-якого простору. Вам треба лише обрати свій колір! Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір. 100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см. Наші килими можна прати. У пр..
  0 ₴
  Ви та ваше сімейство будете не зупиняючись переходити цей килим, скоріш за все босоніж, тому що це - чисте задоволення!Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші к..
  0 ₴
  Дизайнери бувають філософами, чому ні?Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «вовна» і температуру не вищ..
  0 ₴
  Зробить ваш простір стильним та затишним, модним і теплим!Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим «вовна» ..
  0 ₴
  Якщо ви не знаєте, куди направляєтесь, будь-яка дорога приведе вас туди!Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте ..
  0 ₴
  Ця модель органічно доповнить будь-який інтер’єр. Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір. 100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см. Наші килими можна прати. У пральній машині вибирайте режим &..
  0 ₴
  Чудовий геометричний дизайн. Різні кольорові рішення цієї моделі допоможуть органічно прикрасити будь-який інтер'єр. Увага! Задля коректного відображення вартості, оберіть необхідний розмір та основний колір.100% вовна. Він гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин. Товщина килима 1,2 см.Наші кил..
  0 ₴
  Показано с 1 по 15 из 15 (всего 1 страниц)