Личный кабинет
  Ваша корзина

  Дизайн студия Art Partner

  Нам відомо, що замовляючи дизайн-проект, клієнт не просто хоче отримати книгу з картинками, йому цікаво отримати докладну інструкцію по ремонту квартири або будинку де покроково прописано що, коли і за скільки можна купити й доставити і монтаж.Поетому, проаналізувавши основні ключові моменти, за якими проходить ремонт, ми сформували таку систему, яка дозволяє отримати необхідний результат, а саме – ремонт як було заплановано на візуалізації, в термін, без перевищення бюджету.

  Ми також повинні повідомити, що ціна наших послуг не найнижча на ринку, але, як відомо, якісний сервіс повинен бути справедливо оплачений, так як професійний дизайн коштує не дешево. Наша стратегія полягає в тому, щоб надавати послуги найвищої якості, при цьому максимально знизивши вартість, прибравши з переліку послуг ті з них, які не несуть реальної користі, економії часу або коштів, і максимально скоротивши розробку дизайн проекту з часу без шкоди для ефективності.

  Ми намагаємося новаторському підходити до питань, до яких інші приступають з традиційними, застарілими підходами. Наприклад, ми пропонуємо сценарну освітлення для приміщень з великою кількістю джерел світла і т.д. Для цього, з року в рік, ми відвідуємо найбільш авторитетні в індустрії виставки в Мілані, Вероні і інших містах. При всій технологічності процесу, ми не забуваємо і про творчу складову дизайну інтер’єру. У нас, як можна побачити з нашого портфоліо дизайну інтер’єру квартир, одні з найцікавіших рішень на ринку, що підтверджено нагородами у всіляких конкурсах, публікаціях в журналах і рекомендаціями таких відомих компаній як Red Bull, Sony Ericsson.

  Ми пишаємося тим, що можемо сказати, що дизайн студія “Артпартнер” – це одна з найстаріших студій дизайну інтер’єру в Києві, що накопичила за роки роботи понад 150 реалізованих об’єктів. Наша студія має ряд переваг: по-перше, дизайнер і підрядник це одна компанія, таким чином відповідальним теж є одна особа; у нас налагоджена система постачання, так як є власні вантажні авто; здійснюється контроль швидкого підбору оздоблювальних матеріалів з системою знижок у великій кількості магазинів. До переваг роботи з нами можна віднести і те, що в стандартний проект ми включили специфікацію оздоблювальних матеріалів: підлогових покриттів, плитки, меблів, сантехнічного обладнання.

  Також в проекті є номери кольорів стін по розкладці або шпалери, прорахунок кошторису, високоточна конструкторське опрацювання меблів (своє виробництво вбудованих меблів). Ці позиції у інших дизайн студій, як правило, входять в так зване «авторський супровід». Ми складаємо договір на кожну свою роботу і надаємо гарантію від компанії.


  Предоставляемые услуги
  Дизайн интерьера
  • 3D Визуализация По запросу
  • Дизайн квартир По запросу
  • Дизайн интерьера По запросу
  • Дизайн офиса По запросу
  • Авторский надзор По запросу
  • Комплектация проекта По запросу
  • Дизайн-проект частного дома По запросу
  Архитектура
  • Архитектурный дизайн По запросу
  Строительство и ремонт
  • Проектирование частных домов По запросу