Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Дизайн студія Art Partner

  Нам відомо, що замовляючи дизайн-проект, клієнт не просто хоче отримати книгу з картинками, йому цікаво отримати докладну інструкцію з ремонту квартири або будинку де покроково прописано що, коли і за скільки можна купити і доставити і монтаж. , за якими проходитиме ремонт, ми сформували таку систему, яка дозволяє отримати необхідний результат, а саме – ремонт як було заплановано на візуалізації, у термін, без перевищення бюджету.

  Ми також повинні повідомити, що ціна наших послуг не найнижча на ринку, але, як відомо, якісний сервіс повинен бути справедливо оплачений, оскільки професійний дизайн коштує недешево. Наша стратегія полягає в тому, щоб надавати послуги найвищої якості, при цьому максимально знизивши вартість, прибравши з переліку послуг ті з них, які не несуть реальної користі, економії часу або коштів, і максимально скоротивши розробку дизайну проекту з години без шкоди для ефективності.

  Ми намагаємось новаторському підходити до питань, до яких інші приступають із традиційними, застарілими підходами. Наприклад, ми пропонуємо сценарне освітлення для приміщень з великою кількістю джерел світла і т.д. Для цього, з року в рік, ми відвідуємо найавторитетніші в індустрії виставки у Мілані, Вероні та інших містах. При всій технологічності процесу, ми не забуваємо і про творчу складову дизайну інтер'єру. У нас, як можна побачити з нашого портфоліо дизайну інтер'єру квартир, одні з найцікавіших рішень на ринку, що підтверджено нагородами у різноманітних конкурсах, публікаціях у журналах та рекомендаціями таких відомих компаній як Red Bull, Sony Ericsson.

  Ми пишаємося тим, що можемо сказати, що дизайн студія “Артпартнер” – це одна з найстаріших студій дизайну інтер'єру в Києві, що накопичила за роки роботи понад 150 реалізованих об'єктів. Наша студія має ряд переваг: по-перше, дизайнер і підрядник це одна компанія, таким чином відповідальним також є одна особа; у нас налагоджена система постачання, оскільки є власні вантажні авто; здійснюється контроль швидкого підбору оздоблювальних матеріалів із системою скидок у великій кількості магазинів. До переваг роботи з нами можна віднести і те, що до стандартного проекту ми включили специфікацію оздоблювальних матеріалів: підлогових покриттів, плитки, меблів, сантехнічного обладнання.

  Також у проекті є номери кольорів стін по розкладці або шпалері, прорахунок сметки, високоточне конструкторське опрацювання меблів (своє виробництво вбудованої меблів). Ці позиції в інших дизайн студій, як правило, входять до так званого авторського супровіду. Ми складаємо договір на кожну свою роботу та надаємо гарантію від компанії.


  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • 3D Візуалізація За запитом
  • Дизайн квартир За запитом
  • Дизайн інтер'єру За запитом
  • Дизайн офісу За запитом
  • Авторський нагляд За запитом
  • Комплектація проекту За запитом
  • Дизайн-проект приватного будинку За запитом
  Архітектура
  • Архітектурний дизайн За запитом
  Будівництво та ремонт
  • Проектування приватних будинків За запитом