Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Ламінат

  Як вибрати ламінат

  Ламінат - це найбільш затребуваний і невибагливий тип покриття для підлоги, який чудово підходить для укладання і в офісних, і в житлових приміщеннях. Доступна вартість ламінату, високі експлуатаційні та естетичні характеристики поряд з екологічною чистотою зумовили стабільний попит на даний вид продукції.

  Структура ламінату

  Ламінат виготовляють із високоякісних композитних субстанцій, які надійно з'єднуються в єдину конструкцію за допомогою застосування спеціальної клеючої речовини. Багатошарова структура ламінату складається з 4 шарів (ламінований верхній, декоративний, основний та стабілізуючий), кожен з яких забезпечує підлоговому покриттю високу зносостійкість та привабливий зовнішній вигляд. Для створення якісного ламінату використовується лише екологічно чиста сировина, абсолютно нешкідлива для людини та навколишнього середовища.

  Класи ламінату

  Ціна ламінату залежить від багатьох факторів (виробника, естетичних показників та іншого), у тому числі й від його класу експлуатації, який визначається відповідно до стандарту EN13329 загальноприйнятого в Європі. Згідно з цим стандартом, ламінат оцінюється за результатами проведення вісімнадцяти тестів. При цьому чим вище клас ламінату, тим він надійніший і стійкіший до впливу зовнішніх факторів.

  Ламінат для житлових приміщень представлений такими класами:

  • клас 22: здатний витримувати середнє навантаження. Ламінат такого класу, як правило, підходить для спалень та вбиралень. Як правило, ціна ламінату 22 класи, низька. Термін служби складає 2-4 роки;
  • клас 23: здатний витримувати інтенсивне навантаження. Ламінат такого класу підходить для коридорів, кухонь та їдалень. Термін служби складає 4-6 років.

  Ламінат для приміщень загального користування представлений такими класами:

  • клас 31: здатний витримувати слабке навантаження. Термін служби у комерційних приміщеннях складає 2-3 роки, у житлових (комори, спальнях та інших) - 10-12 років;
  • клас 32: здатний витримувати середнє навантаження. Ламінат даного класу прослужить у офісних приміщеннях не менше 3-5 років, а у житлових (кухнях, передпокоях) – 12-15 років;
  • клас 33: здатний витримувати інтенсивне навантаження. Такий ламінат прослужить у приміщеннях загального користування 5-6 років, у житлових будинках – 15-20 років;
  • клас 34: здатний витримувати надвисоке навантаження. Такий ламінат підходить для вокзалів, аеропортів та інших місць із високою прохідністю. Термін служби у громадських будівлях становить 7-15 років, у житлових – не менше 30 років.

  Який ламінат купити

  Довговічність ламінату безпосередньо залежить від його класу: чим він вищий, тим тривалішим буде безперебійна служба статі. Однак покупка найдорожчого ламінату не завжди раціональна та виправдана. Як правило, через певний проміжок часу в будинку або офісі обов'язково проводяться ремонтні роботи, в ході яких доводиться змінити дизайн та стилістику приміщення, що, безсумнівно, спричинить необхідність купити і новий ламінат. Краще підібрати такий тип ламінату, який матиме найбільш оптимальний баланс ціни та якості.

  Переваги покупки ламінату в інтернет-магазині Portes

  Купити ламінат за найприйнятнішою ціною можна в одному з фірмових салонів Porte's або в інтернет-магазині portes.ua, де представлені наочні фото та вказані всі характеристики кожного типу ламінату. Фахівці рекомендують надавати перевагу продукції тих торгових марок, які перевірені часом. Крім того, асортимент магазину включає різноманітний декор ламінату. Завдяки оперативній логістиці, замовлена продукція буде доставлена у стислий термін у будь-яку точку України.

  Якщо ви робите ремонт та шукаєте якісний ламінат за прийнятною ціною – ласкаво просимо до мережі магазинів Porte's! Запрошуємо відвідати салони у Києві, Одесі та Львові. Тут представлений широкий вибір якісного ламінату різних класів, видів, кольорів та стилів від відомих виробників. Щоб ламінат прослужив якнайдовше, необхідно знати певні тонкощі та нюанси. Вибираючи ламінат, найкраще довіритися професіоналам, тобто нам. Бездоганне обслуговування та наша повна інформаційна підтримка допоможуть підібрати ідеальний ламінат.

  Наші переваги це також:

  • найбільший вибір ламінату за гарною ціною на одному сайті;
  • у наявності товари тільки від найкращих перевірених фабрик;
  • регулярні акції та знижки (можна дешево замовити ламінат);
  • реалістичні фото товарів та правдиві відгуки клієнтів;
  • можливість вигідно придбати ламінат з доставкою у Харків, Дніпро та інші міста;
  • продаж здійснюється без вихідних та перерв.

  Купити ламінат за найприйнятнішою ціною можна в одному з фірмових салонів Porte's або в інтернет-магазині portes.ua, де представлені наочні фото та вказані всі характеристики кожного типу ламінату. Фахівці рекомендують надавати перевагу продукції тих торгових марок, які перевірені часом. Крім того, асортимент магазину включає різноманітний декор ламінату. Завдяки оперативній логістиці, замовлена продукція буде доставлена у стислий термін у будь-яку точку України.

  Якщо ви робите ремонт та шукаєте якісний ламінат за прийнятною ціною – ласкаво просимо до мережі магазинів Porte's! Запрошуємо відвідати салони у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Тут представлений широкий вибір якісного ламінату різних класів, видів, кольорів та стилів від відомих виробників. Щоб ламінат прослужив якнайдовше, необхідно знати певні тонкощі та нюанси. Вибираючи ламінат, найкраще довіритися професіоналам, тобто нам. Бездоганне обслуговування та наша повна інформаційна підтримка допоможуть підібрати ідеальний ламінат.