Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Обмін та повернення товару

  Для того, щоб повернути або обміняти меблі та інші предмети інтер'єру, необхідно дотриматися простих умов:

  1. Товар, який повертається/обмінюється, повинен бути новий, тобто не мати слідів вживання та використання (подряпин, сколів, потертостей та інших пошкоджень).
  2. Збережено в цілісності оригінальне заводське впакування товару та всі його компоненти (допускаються сліди акуратного розтину упаковки для огляду товару).
  3. Збережено повну комплектацію товару, ярлики, інструкції, заводське маркування та товарний вигляд.
  4. Є документ, що підтверджує факт придбання та оплати товару (наприклад, товарний чек/накладна).

  Поверненню та обміну не підлягають

  1. Товари належної якості, які були у вжитку або мають сліди використання, ознаки монтажу, збирання тощо.
  2. Товари, які втратили товарний вигляд, у яких порушено комплектацію, ярлики, маркування та ін. після передачі товару покупцю.
  3. Товари, що мають видимі пошкодження або втратили власні властивості після передачі товару покупцю, внаслідок порушення правил використання і зберігання.
  4. Товари, що входять до переліку товарів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172, наприклад, тюлегардинні та мереживні полотна, постільна білизна, інші товари.
  5. Товари з порушеною упаковкою або її компонентами (в т.ч. матраци без упаковки/з порушеною упаковкою або ті, що були у вжитку), за винятком випадків, коли без порушення упаковки неможливо було виявити дефект товару або товар був проданий/доставлений з порушеної упаковки.
  6. Товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення та/або за зразками (ескізами) Покупця, у тому числі товар, який має індивідуально певні властивості, а саме: нестандартні розміри, зовнішній вигляд, конструкцію, доповнення зовнішніми деталями (кишенями, ручками тощо). ), тканини, які були обрані Покупцем індивідуально перед замовленням.
  7. Товари які не є складською позицією і термін виготовлення займає більше  одного тижня (рахуються як індивідуальне замовлення).
  8. Знижені в ці ціни або відновлені товари.
  9. Товари придбані за спеціальними умовами розстрочення та кредиту у межах акцій. До таких товарів застосовуються стандартні правила повернення та обміну протягом 14 календарних днів передбачених ЗУ “Про захист прав споживачів”.

  Особливі умови повернення та обміну

  1. Доставка товару у разі його повернення здійснюється Покупцем за свій рахунок до місця зазначеного Продавцем такого товару після заповнення форми на повернення коштів. Ризики збереження товару досі передачі Продавцю несе Покупець.
  2. Оплати додаткових сервісів на замовлення, таких як підйом на поверх, занесення, складання і т.д. не підлягають поверненню.
  3. При поверненні коштів на платіжні картки покупця можлива затримка коштів за банку. Датою повернення коштів вважається дата списання коштів із розрахункового рахунку продавця на користь покупця.
  4. У випадку, коли до товару був доданий подарунок, подарунок також повинен мати товарний вигляд і передавати разом з товаром.
  5. Якщо перевірка комплектності товару та його товарного вигляду, вимагає проведення додаткових експертиз чи аналізів у термін, що перевищує 7 робочих днів, повернення коштів покупцю проводиться після фактичного завершення процедур перевірки у більш тривалі терміни.
  6. Повернення можливе тільки складського товару, який стандартного розміру/кольору і зберігався на складі. Якщо ви робили передоплату і товар виготовлявся під вас і на ньому немає явного фабричного браку, такий товар поверненню не підлягає, оскільки був виготовлений спеціально під Вас. 
  7. Умови обміну та повернення не поширюються на замовлення, оплачені юридичними особами за безготівковим розрахунком, на оптові замовлення та покупки з метою перепродажу.
  8. Обмінювати придбаний товар який є складською позицією і належної якості можна на аналогічний товар тієї ж вартості, більш дорогий товар, доплативши різницю в ціні, або на дешевший з поверненням різниці в ціні.

  Процедура повернення коштів

  1. Переконайтеся, що від дати покупки минуло не більше 14 днів і товар підлягає обміну/поверненню.
  2. Підготуйте всі необхідні документи: паспорт, касовий чек або видаткова накладна, пластикова карта, якщо ви розраховувалися карткою, та заповніть онлайн форму.
  3. Залежно від способу реалізації та товарів, що повертаються, доставте їх у виставковий зал, на склад або відправте кур'єром за вказаною адресою, попередньо ретельно упакувавши.
  4. Гроші повертаються до вас. Ви отримаєте відшкодування протягом 14 днів з моменту отримання та перевірки повернутих товарів.