Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Двері та Перегородки

  М-48

  25 675 ₴
  SANREMO SR-01
  SANREMO SR-01 Горіх
  SANREMO SR-01 Дуб вибілений
  SANREMO SR-01 Еш-вайт
  SANREMO SR-01 Дуб браш
  +10

  SANREMO SR-01

  8 772 ₴
  G 01
  лідер продаж

  G 01

  5 838 ₴

  A 08

  6 720 ₴

  М-75

  34 810 ₴

  G 02

  6 426 ₴

  GW 04

  11 928 ₴
  Показано з 1 по 60 із 1764 (всього 30 сторінок)

  Двері – це важлива частина інтер'єру, що має не лише естетичну, але й функціональну цінність. Вхідні двері захищають житло, міжкімнатні дозволяють усамітнитися в квартирі, не допустити запахи з кухні до кімнати, просто прикрасити будинок. Саме тому вибір дверних конструкцій – відповідальне рішення.

  Якщо ви хочете купити двері в Україні, вивчіть наш каталог. Сайт Porte's пропонує продукцію провідних брендів із усього світу. Ми впевнені, що ви знайдете в нашому каталозі відповідну модель!

  Як вибрати двері? Головні критерії

  Чи плануєте покупку дверей додому? Не має значення, чи ви берете виріб для будинку або квартири, важливо звертати увагу на всі тонкощі. Бажано враховувати такі моменти:

  • розміри. Вони повинні збігатися з параметрами дверного отвору. За бажання останній можна розширити, але це небажано, особливо якщо мова про вхідні двері;
  • виробник. Від того, яка фірма виготовляє товар, залежить його якість та надійність;
  • призначення. Якщо вам потрібні міжкімнатні двері, немає сенсу дивитися каталог вхідних та навпаки;
  • використовувані матеріали (як у конструкції, так і в обробці). Кожен тип дверей має свої особливості, які залежать від умов експлуатації. Враховуйте їх при покупці.

  Чи варто орієнтуватися на дизайн? Однозначно, так! Але не забувайте, що оформлення, яке має двері, завжди вторинне. На першому місці має йти якість, навіть якщо ви купуєте виріб для поділу кімнат. Дешеві погані варіанти можуть просаджуватися, деформуватися, руйнуватися, рипіти. Всі ці недоліки не приховати красивим зовнішнім виглядом.

  Якщо ви не знаєте яку модель краще купити, проконсультуйтеся у наших продавців. Менеджери не тільки запропонують вам ідеальні двері, але й підкажуть, яку фурнітуру та суміжні товари вибрати.

  Асортимент компанії Porte's

  На сайті онлайн-маркету Porte's ви знайдете різні двері для дому та офісу. Вироби розрізняються за дизайном, фірмою-виробником, матеріалами та ціною. Ви легко підберете модель для різного стилю інтер'єру, будь то ампір чи кантрі, бароко чи гламур. Фільтри каталогу дозволяють знайти відповідний варіант з урахуванням бренду, товщини полотна, кольору, вартості.

  В окремі підкатегорії каталогу виділено такі види дверей:

  • вхідні. Призначені для встановлення в будинках та квартирах. Найнадійніші, тому що їхнє завдання - захистити приміщення від непроханих гостей;
  • міжкімнатні. Вони використовуються всередині квартири та будинки. У таких дверей часто дуже оригінальний дизайн, адже їхнє завдання не стільки ізолювати кімнату, скільки розмежувати простір, надати йому оригінальності;
  • міжкімнатні перегородки та розсувні дверні полотна. Ці вироби використовуються для зонування приміщень. Розсувні моделі можуть ставитися замість міжкімнатних.

  У каталозі також представлена фурнітура до дверей