Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Перегородки міжкімнатні

  Класичний дует скла та алюмінію не втрачає позицій у своїй популярності. Це позначено безліччю причин, про які далі йтиметься.

  Скляні перегородки та їхня роль в інтер'єрі

  Таке рішення для зонування комерційного приміщення дозволяє співробітникам в офісі отримати кожному своє місце, причому бути в загальному колективі. Це незамінне рішення для приміщень, в яких треба розмістити штат, що працює прямо з клієнтами, в режимі колл-центру або бек-офісу.

  Замовляючи скляні перегородки різного розміру, ви можете встановити їх у приміщеннях з різною площею, висотою стель, форми, функціонального призначення. На вибір доступні такі варіанти обробки базового елемента:

  1. Матове.
  2. Прозоре.

  Оскільки скло відмінно пропускає як природне, так і штучне світло, такі перегородки стануть ідеальним рішенням для кімнат, де необхідно багато світла для комфортного перебування і робочих процесів.

  В інтер'єрі в залежності від виду монтажу та функціональних можливостей виділяють:

  1. Литі (стаціонарні).
  2. Динамічні (розсувні).
  3. Комбіновані.

  5 причин, чому необхідно вибрати розсувні скляні перегородки

  Такий архітектурний інструмент одночасно виступає не лише способом зонування, а ще й бере на себе функцію дверей:

  1. Захищає від шуму.
  2. Формує відокремлений простір.

  Ми пропонуємо лояльну вартість на скляні перегородки у Києві. Вона формується з урахуванням розміру, типу відкриття, матеріалу рамки. Можна вибрати готові конструкції або замовити виготовлення скляних перегородок для вашого проекту на замовлення.

  Істотний плюс, що прозора база загартованого скла перегородки робить інтер'єр легким, збалансованим, пропускає світло, зорово не зменшує місце. Дизайнери підкреслюють 5 основних переваг таких елементів у порівнянні з іншими видами:

  оперативний монтаж у житлових та комерційних приміщеннях;

  вибір відповідного розміру під час замовлення;

  не потрібна підготовка опорних масивних конструкцій

  передбачено вибір сторони відкриття;

  поєднання скла та МДФ для рамки та декоративних перегородок дозволяє адаптувати двері до різних інтер'єрів.

  Що враховувати замовляючи виробництво скляних перегородок?

  Насамперед, необхідно продумати як саме вони будуть кріпитися, де саме розміщуватись і від цього залежатиме їх розмір, сторона відкриття. На підсумкову ціну перегородки у нашому маркетплейсі впливає розмір, виробник, якість матеріалів.

  Як правило, якщо є необхідність у тому, щоб люди проходили через ділянку, вибирають розсувні перегородки. Якщо ж зонування приміщення на довгий час, тоді стаціонарні конструкції підійдуть якнайкраще. Плюс, що можна монтувати в різних приміщеннях як в офісі, так і в квартирі, розділяючи кухню, ванну, спальню та інші кімнати між собою. У разі встановлення комбінованих одна частина зафіксована, а друга легко відкривається за типом купе. Це ідеальне рішення для гардеробних, невеликих комор або міні-кабінетів у домашніх умовах. Оснащуються перегородки комфортними невеликими ручками, які гармонують із загальним зовнішнім виглядом.

  Догляд за перегородками зі скла нескладний: досить витирати пил із дерев'яної рами, а також очищати скло від слідів пальців, інших забруднень.

  Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)
  Популярні запити