Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Міжкімнатні перегородки • в кімнату • для квартири • будинку

  Показано з 1 по 60 із 82 (всього 2 сторінок)

  Міжкімнатна перегородка – це конструкція, призначена для поділу простору всередині приміщення на окремі кімнати чи зони. Наш каталог містить асортимент скляних перегородок у комбінації з алюмінієвими або металевими профілями, а також МДФ як їх більш доступний аналог.

  Міжкімнатні перегородки можуть бути розсувними та стаціонарними, як окремими конструкціями, так і комбіновані (стаціонарна частина, що відкривається).

  На відміну від розсувних дверей, перегородки — більшого розміру, часто бувають високими (до стелі) і можуть містити кілька розсувних стулок. Служать не тільки для

  Функціональність та спосіб застосування перегородок ширше ніж будь-якого виду дверей:

  • поділити одне приміщення на кілька функціональних зон;
  • об'єднати два невеликі приміщення в одну відкриту зону;
  • виконувати декоративну функцію.

  Сучасний зовнішній вигляд і надійні матеріали, такі як міцне скло, алюміній, метал, функціональні розсувні та розстібні системи відкривання, роблять міжкімнатні перегородки улюбленим прийомом дизайнерів у проєктуванні світлих та легких інтер'єрів – ідеал, якого прагнуть практично всі наші клієнти.

  Велика кольорова гама та універсальність конструкцій дозволяють використовувати міжкімнатні перегородки в будь-якому стилі або їх комбінації. Найчастіше металеві конструкції можна побачити у проєктах інтер'єру лофт. Алюмінієві — підходять для будь-якого сучасного інтер'єру.

  Зверніть увагу! Якщо у вас стандартний або невеликий дверний отвір, подивіться на каталог розсувних дверей. З великою ймовірністю вам потрібні саме міжкімнатні двері на розсувній системі.

  Купити міжкімнатну перегородку у Києві

  Якщо вас зацікавила міжкімнатна перегородка, зверніться до нас за консультацією та допомогою у підборі. Допоможемо вибрати найкращі варіанти системи, підберемо матеріали під інтер'єр, а сам процес покупки зробимо максимально комфортним.

  Ви можете ознайомитися зі зразками та замовити міжкімнатну перегородку у нас та у наших партнерських дверних салонах за адресою: проспект Степана Бандери 8, корпус 1, 2, 3 та 4.

  Варіанти профілю, скла, систем та фурнітури – все є в торгових залах.

  Вартість міжкімнатних перегородок

  Як розсувні, так і стаціонарні вироби вимагають індивідуального розрахунку, тому в каталозі ми вказуємо ціну квадратний метр (м2). Найчастіше це дозволить вам самостійно, правда приблизно, орієнтуватися в ціні вашої конструкції.

  Орієнтовна ціна на міжкімнатну перегородку:

  1. МДФ — ціна від 3000 грн за М2.
  2. Алюмінієві — ціна 4500 грн за М2.
  3. Металеві (лофт) — ціна від 10 000 грн за М2.
  4. Скляні офісні — ціна від 11000 грн за М2.

  Як замовити

  Для замовлення необхідні розміри та ваші уподобання щодо матеріалу та конструкції.

  Якщо у вас немає технічної документації за проєктом і нема кому зробити виміри, ми пропонуємо свої послуги із заміру, які надаємо безкоштовно. При цьому на об'єкті ми дамо наші рекомендації щодо конструкції та матеріалів.

  Після вимірів та остаточного узгодження наші фахівці складуть детальну специфікацію та здійснять розрахунок конструкції та послуг з її монтажу.

  Оплата можлива як готівкою в офісі, так і на розрахунковий рахунок компанії.

  Термін виготовлення, доставка та встановлення

  Міжкімнатні перегородки – конструкція, виготовлена на замовлення. Терміни виробництва залежать від завантаженості виробництва, кількості, матеріалів та складності вашої конструкції.

  Найчастіше виготовлення міжкімнатної перегородки займає від 14 до 30 робочих днів.

  Ми здійснюємо доставку з установкою по Києву та області. Для інших регіонів України ми доставляємо конструкції компаніями-перевізниками. Кожен виріб ретельно упаковується в жорсткий дерев'яний каркас і рясно обкладається пінопластом та гофрокартоном. Додатково виріб страхується.