Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Concepto ™

  Крісло Boston (Бостон) - цікаве та оригінальне дизайнерське рішення для облаштування кухні, вітальні чи обідньої зони сучасного простору. Ми звикли до того, що сидіння, що обертається, зазвичай зустрічається біля офісних крісел і стільців. Але така функція дуже зручна і при використанні обідніх стіл..
  6 750 ₴
  М'який обідній стілець Elizabeth (Елізабет) – втілення елегантності, комфорту та стриманої розкоші. Оббивка стільця виконана у трендовому матеріалі – велюрової меблевої тканини. Велюр теплого відтінку бежевого, м'який і шовковистий, виглядає дуже вишукано і благородно. Прямокутна спинка із закруглен..
  6 000 ₴
  Напівбарний стілець тканина Glen (Глен) Напівбарний стілець тканина Glen (Глен)
  лідер продаж
  Стілець Glen - компактний лаконічний стілець для напівбарних стійок, низьких барних столів та кухонних островів. У цій моделі поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та фактурна оббивка. У формі та конструкції стільця Глен відображені традиційні погляди на дизайн, гармонію та надійність. Мі..
  3 713 ₴
  Ексклюзивний дизайн велюрових стільців М'який напівбарний стілець Elizabeth (Елізабет) – цікаве поєднання сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Стиль моделі наближений до неокласики. Ергономічна напівкругла спинка стільця з низхідними нанівець бортиками забезпечує комфортну посадку та в..
  6 000 ₴
  Барний стілець Petal - відмінний вибір для облаштування барної зони з високим барним столом або стійкою. Пластиковий стілець Petal відрізняється цікавим дизайном сидіння. Сидіння має незвичайну литу форму з плавним вигином, що переходить у невелику спинку, яка підтримує поперек. Сидіння нагадує пелю..
  3 488 ₴
  Сучасний лофтовий дизайнБарний стілець COMFY (Комфі) - стильний та сучасний предмет меблів для інтер'єру кухні, обідньої зони з барною стійкою, для ресторанів, кафе та барів у готелях. Чіткі геометричні лінії, лаконічний дизайн, м'який затишок та комфорт – барний стілець поєднує у собі риси сучасног..
  5 813 ₴
  Напівбарний стілець Sheldon - шикарний стілець для напівбарних стійок і кухонних островів, який, напевно, стане родзинкою Вашого інтер'єру . У цій моделі поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та оригінальний дизайн. Міцний сталевий каркас, стійкі ніжки гарантують його міцне додавання. Пер..
  7 875 ₴
  Шкіряний стілець Marco - це сучасний предмет меблів обідньої групи, в якому лаконічність модерну та респектабельний зовнішній вигляд поєдналися із ґрунтовністю класики. Класична форма тут доповнена найцікавішим елементом спинки. У цьому і полягає головна особливість випорожнення: здавалося б, нехитр..
  7 463 ₴
  Обідній стілець Arthur (Артур) - вигідне поєднання стилю та комфорту, сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Півкругла ергономічна спинка стільця з елементами, що виступають з боків, нагадує традиційне англійське камінне крісло з «вушками». Така конструкція забезпечує максимальний комфор..
  6 938 ₴
  Шикарний стіл з керамічною стільницеюЦентральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане елегантний обідній стіл Keen Jalam White (Кін Джалам Вайт). Чисті лінії, біла керамічна стільниця, витончені білі ніжки – нічого зайвого та претензійного. Такий стіл гармонійно впишеться в будь-який суча..
  37 125 ₴
  Барний стілець Arthur (Артур) – цікаве поєднання сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Стиль моделі наближений до неокласики. Особлива ергономічна спинка стільця з елементами, що виступають з боків, нагадує традиційне англійське камінне крісло з «вушками». Задні ніжки розташовані під ку..
  7 463 ₴
  Стілець Chelsea – оригінальні обідні стільці цікавої форми. У цій моделі поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та комбінація двох матеріалів оббивки. Глибока спинка має увігнуту форму з виступаючими "крилами" з боків. Міцний каркас, стійкі ніжки гарантують його міцне додавання. Перевірена..
  3 638 ₴
  Сучасний дизайн та цікава форма Пластиковий стілець Lucky – модель цікавого дизайну у сучасному стилі. Увігнута ергономічна спинка на рівні лопаток має невеликі виступи з боків, завдяки чому стільці можна підвішувати за стільницю. Це зручно і для прибирання, і економії місця. Також "вушки" виступают..
  2 775 ₴
  Шикарний обідній стіл для сучасного інтер'єру Центральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане елегантний обідній стіл Glassy Keen (Глессі Кін). Чисті лінії, прозоре тоноване скло, витончені ніжки – нічого зайвого та претензійного. Такий стіл гармонійно впишеться у будь-який сучасний інте..
  24 938 ₴
  Лаунжеве крісло Foster (Фостер) призначене для зони відпочинку вітальні, спальні, критої веранди або тераси, а також для зон очікування чи відпочинку громадських просторів. Крісло створено спеціально для любителів комфорту та домашнього затишку. Крісло має незвичайну форму, що запам'ятовується. Широ..
  5 985 ₴
  Ексклюзивний дизайн велюрових стільців М'який барний стілець Elizabeth (Елізабет) – цікаве поєднання сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Стиль моделі наближений до неокласики. Ергономічна напівкругла спинка стільця з низхідними нанівець бортиками забезпечує комфортну посадку та відпоч..
  5 600 ₴
  Барні стільці – незамінний предмет меблів там, де є барний стіл або барна стійка. Звичайно, за барною стійкою можна і постояти, але навіщо, якщо є можливість купити зручні та стильні барні стільці, які за комфортом більше нагадують затишні крісла. Модель барного випорожнення Keen створена для тих, х..
  9 188 ₴
  Обідній стілець тканина Keen (Кін) Обідній стілець тканина Keen (Кін)
  лідер продаж
  Стілець Keen (Кін) - ідеальне поєднання комфорту, ергономіки та трендового дизайну. Дизайн стільця натхненний класичними моделями камінних крісел "з вушками" (wingchair), але ця особливість спинки адаптована з урахуванням ергономіки та сучасної моди. Спинка стільця ніби "обіймає" сидячого, забезпечу..
  7 875 ₴
  Обідній стілець Grand (Гранд) – лаконічний стілець у дусі мінімалізму. Простота форм, відсутність зайвих декоративних деталей утворюють стриманий стильний образ. Стілець повністю оббитий модифікованою шкірою, яка підкреслює плавні лінії та вигин спинки, витонченість та візуальну невагомість моделі! ..
  4 650 ₴
  Обідні стільці Diamond (Даймонд) – модель цікавої форми та з яскраво вираженою текстурою сидіння. Особлива ергономічна спинка і сидіння стільця дуже зручні для сидячого, тому що підтримують поперек. Тканинна оббивка декорована рядком "в ромбік". Стільці будуть чудово виглядати у віта..
  3 750 ₴
  Сучасний лофтовий дизайнНапівбарний стілець COMFY (Комфі) - стильний та сучасний предмет меблів для інтер'єру кухні, обідньої зони з барною стійкою, для ресторанів, кафе та барів у готелях. Чіткі геометричні лінії, лаконічний дизайн, м'який затишок та комфорт – напівбарне стілець поєднує в собі риси..
  5 813 ₴
  Крісло-гойдалка Serenity (Сереніті) призначене для зони відпочинку вітальні, спальні, критої веранди або тераси, а також для зон очікування або відпочинку громадських просторів. Крісло створено спеціально для любителів комфортного відпочинку та домашнього затишку. Широке пластикове сидіння оснащене ..
  9 120 ₴
  Пластикове обіднє крісло Spider (Спайдер) – зручне універсальне напівкрісло з поворотним механізмом. Напівкрісло по висоті відповідає стандартному стільцю, а на вигляд нагадує крісло. Як правило, обідні крісла займають трохи більше місця за столом, ніж звичайні стільці. Розставити півкрісла за столо..
  2 594 ₴
  Лаунжеве крісло Serenity (Сереніті) призначене для зони відпочинку вітальні, спальні, критої веранди або тераси, а також для зон очікування або відпочинку громадських просторів. Крісло створено спеціально для любителів комфортного відпочинку та домашнього затишку. Широке пластикове сидіння оснащене ..
  7 980 ₴
  Обідній стілець Tudor (Тюдор) – представник англійського стилю! Суворість, вірність традиціям і стабільність добре поєднуються в цій моделі з сучасними трендами і екстраординарністю. Бажаєте відчути себе частиною англійської аристократії? Тоді ця модель стільця створена для Вас! Півкругла ергономічн..
  5 813 ₴
  Компактний стіл для сучасного інтер'єру (будинок та HoReCa) Маленька кухня – не привід відмовлятися від повноцінного обіднього столу! Спеціально для невеликих просторів ми пропонуємо компактний обідній стіл Redonda (Редонда). Лаконічний дизайн, прості форми та чисті лінії – нічого зайвого, тільки фу..
  2 993 ₴
  Стілець Norman - один з найяскравіших і найколоритніших зразків в асортименті компанії. У цьому обідньому стільці поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та яскрава фактурна оббивка. У формі та конструкції стільця Норман відображені традиційні погляди на дизайн, гармонію та надійність. Міцн..
  2 775 ₴
  Огляд пластикового стільця Spark (Спарк) бежевого кольору Стільці Spark (Спарк) просто створені для вечірок біля басейну, на літніх майданчиках кафе та терасах ресторану літньою спекою. Спинка має цікаву текстуру – вона перфорована, тому чудово провітрюється і навіть у сильну спеку сидіти на стільці..
  2 775 ₴
  Стілець Glen – колоритний зразок в асортименті компанії. У цьому обідньому стільці поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та яскрава фактурна оббивка. У формі та конструкції стільця Глен відображені традиційні погляди на дизайн, гармонію та надійність. Міцний сталевий каркас, стійкі ніжки ..
  3 713 ₴
  Огляд розкладного столу Ravenna (Равенна) 140-180 см, колір білийЯкщо ви часто приймаєте гостей або збираєтеся всією сім'єю на свята, але стаціонарний обідній стіл не підходить за габаритами, то ми впевнено рекомендуємо придбати стіл з розсувним (розкладним) конструкцією. З їхньою допомогою можна ле..
  25 060 ₴
  Огляд напівбарного стільця Grand (Гранд), колір білий Напівбарний стілець Grand (Гранд) - лаконічний стілець на кшталт мінімалізму. Простота форм, відсутність зайвих декоративних деталей утворюють стриманий стильний образ. Стілець повністю оббитий модифікованою шкірою, яка підкреслює плавні лінії та..
  5 738 ₴
  Стілець Norman - один із найколоритніших зразків в асортименті компанії. У цьому обідньому стільці поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та дизайн. У формі та конструкції стільця Норман відображені традиційні погляди на дизайн, гармонію та надійність. Міцний сталевий каркас, стійкі ніжки ..
  3 150 ₴
  Стілець Sheldon - шикарний обідній стілець, який, напевно, стане родзинкою Вашої обідньої групи. У цій моделі поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та оригінальний дизайн. Міцний сталевий каркас, стійкі ніжки гарантують його міцне додавання. Перевірена якість всіх матеріалів - чудова реко..
  7 875 ₴
  Напівбарне стілець Diamond - стильна сучасна модель, який можна розмістити в інтер'єрі кухні або вітальні. Завдяки практичним та міцним матеріалам, стілець можна використовувати у просторах з високим потоком відвідувачів – у ресторанах, барах, кафе та готелях. Чіткі геометричні лінії, лако..
  4 763 ₴
  Шкіряний напівбарний стілець Marco - це сучасний предмет меблів барної групи, в якому лаконічність модерну та респектабельний зовнішній вигляд поєдналися із ґрунтовністю класики. Класична форма тут доповнена найцікавішим елементом спинки. У цьому і полягає головна особливість випорожнення: здавалося..
  8 063 ₴
  Напівбарні стільці в інтер'єрі з'явилися як нова інтерпретація барних меблів у житловому просторі. Далеко не завжди є можливість поставити на кухні або у вітальні окремо високу барну стійку з відповідними барними стільцями. Напівбарне стілець - це скоріше домашній варіант барників, з підходящою поса..
  9 188 ₴
  Обідній стілець Arthur (Артур) – цікаве поєднання сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Стиль моделі наближений до неокласики. Особлива ергономічна спинка стільця з елементами, що виступають з боків, нагадує традиційне англійське камінне крісло з «вушками». Задні ніжки розташовані під к..
  6 750 ₴
  Стілець Savannah - шикарний обідній стілець, який, напевно, стане родзинкою Вашої обідньої групи. У цій моделі поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та оригінальний дизайн. Міцний сталевий каркас, стійкі ніжки гарантують його міцне додавання. Перевірена якість всіх матеріалів - чудова рек..
  7 350 ₴
  Стілець Weldon (Велдон) – ідеальний баланс комфорту, ергономіка та оригінального дизайну. Вдале поєднання текстур добре підібраних матеріалів забезпечує затишний вигляд дизайнерського випорожнення для дому. Стілець має високу спинку, стійкі металеві ніжки у вигляді полозів і глибоке м'яке сидіння бе..
  2 337 ₴
  Крісло-лаунж Keen (Кін) - ідеальне поєднання комфорту, ергономіки та трендового дизайну. Дизайн крісла натхненний класичними моделями камінних крісел "з вушками" (wingchair), але ця особливість спинки адаптована з урахуванням ергономіки та сучасної моди. Спинка крісла ніби "обіймає" сидячого, забезп..
  13 500 ₴
  Напівбарний стілець Arthur (Артур) – цікаве поєднання сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Стиль моделі наближений до неокласики. Особлива ергономічна спинка стільця з елементами, що виступають з боків, нагадує традиційне англійське камінне крісло з «вушками». Задні ніжки розташовані п..
  7 238 ₴
  Огляд розкладного столу Albury (Олбері), колір білий із сірими прожилками Мармур - естетичний та вишуканий матеріал, який не втрачає своєї популярності в інтер'єрному дизайні. У натурального мармуру є дуже суттєва вада - він не з дешевих. Якщо ви хочете прикрасити свій інтер'єр мармуром, але не гото..
  21 988 ₴
  Огляд розсувного скляного столу Largo Matt Gray (Ларго Мат Грей), колір білийЦентральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане сучасний обідній стіл Largo Matt Grey (Ларго Мат Грей). Чотири прямі ніжки в тон стільниці. Чисті лінії, цікава фактура та форма ніжок роблять стіл оригінальним, с..
  13 253 ₴
  Крісло Sheldon - шикарний обідній стілець з підлокітниками, який, напевно, стане родзинкою Вашої обідньої групи. У цій моделі поєднуються продумана ергономіка, сучасний стиль та оригінальний дизайн. Міцний сталевий каркас, стійкі ніжки гарантують його міцне додавання. Перевірена якість всіх матеріал..
  11 250 ₴
  Напівбарний стілець Arthur (Артур) – цікаве поєднання сучасного дизайну та позачасової меблевої класики. Стиль моделі наближений до неокласики. Особлива ергономічна спинка стільця з елементами, що виступають з боків, нагадує традиційне англійське камінне крісло з «вушками». Задні ніжки розташовані п..
  7 463 ₴
  Ексклюзивний сучасний дизайнНапівбарний стілець COIN (Коїн) - стильна сучасна модель, який можна розмістити в інтер'єрі кухні або вітальні. Завдяки практичним та міцним матеріалам, стілець можна використовувати у просторах з високим потоком відвідувачів – у ресторанах, барах, кафе та готелях. Чіткі ..
  5 063 ₴
  Огляд розкладного столу Ravenna (Равенна) 120-160 см, колір білийЯкщо ви часто приймаєте гостей або збираєтеся всією родиною на свята, але стаціонарний обідній стіл не підходить за габаритами, то ми впевнено рекомендуємо придбати стіл з розсувним конструкцією. З їхньою допомогою можна легко організу..
  24 010 ₴
  Огляд компактного столу Cuadrado, колір білий Маленька кухня – не привід відмовлятися від повноцінного обіднього столу! Спеціально для невеликих просторів ми пропонуємо компактний обідній стіл Cuadrado (Квадрадо). Лаконічний дизайн, прості форми та чисті лінії – нічого зайвого, тільки функціональніс..
  3 938 ₴
  Стильний стіл з керамічною стільницею Центральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане сучасний обідній стіл Gracio Straturario White (Граціо Стратураріо Вайт). Стіл має основу незвичайної форми. Чотири ніжки перехрещені і закручені по спіралі. Чисті лінії та білий колір стільниці та ніжо..
  39 375 ₴
  Огляд розкладного столу Ravenna (Равенна) 120-160 см, колір бежевий Камінь, мармур, граніт, кераміка або штучні композитні поверхні — стильний і трендовий матеріал, який не втрачає своєї популярності в дизайні інтер'єру. Багатьох покупців зупиняє один суттєвий недолік – такі матеріа..
  24 010 ₴
  Стіл Hugo - обідній стіл середнього розміру із зручним розкладним механізмом. Універсальна стилістика дозволить вписати стіл як в інтер'єри, наближені до класики, так і в сучасний простір. Чисті лінії, чорна керамічна стільниця, витончені ніжки в тон стільниці – нічого зайвого та претензійного. Стіл..
  26 250 ₴
  Центральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане елегантний обідній стіл Keen Dark Emperador (Кін Дарк Емперадор). Чисті лінії, керамічна стільниця насиченого кольору, витончені ніжки – нічого зайвого та претензійного. Такий стіл гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, він виг..
  37 125 ₴
  Центральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане сучасний обідній стіл Gracio Light Grey (Граціо Лайт Грей). Стіл має основу незвичайної форми. Чотири ніжки перехрещені і закручені по спіралі. Чисті лінії, цікава фактура стільниці та форма ніжок роблять стіл оригінальним, стильним та унів..
  39 375 ₴
  Стіл Hugo - обідній стіл середнього розміру із зручним розкладним механізмом. Універсальна стилістика дозволить вписати стіл як в інтер'єри, наближені до класики, так і в сучасний простір. Чисті лінії, біла керамічна стільниця, витончені ніжки в тон стільниці – нічого зайвого та претензійного. Стіл ..
  26 250 ₴
  Крісло-лаунж Morgan (Морган) створено для приємного та комфортного відпочинку. Неокласичний стиль крісел натхнен старовинними камінними кріслами. Висока спинка виконана з урахуванням ергономіки, що дозволить повністю розслабитися та усамітнитися. Комфортна глибина посадки, делікатна декоративна прош..
  4 988 ₴
  Якщо ви часто приймаєте гостей або збираєтеся всією сім'єю на свята, але стаціонарний обідній стіл не підходить за габаритами, ми впевнено рекомендуємо придбати стіл з розсувною (розкладною) конструкцією. З їхньою допомогою можна легко організувати обіднє місце для сім'ї з 2-4 осіб, а потім при необ..
  20 235 ₴
  Якщо ви часто приймаєте гостей або збираєтеся всією сім'єю на свята, але стаціонарний обідній стіл не підходить за габаритами, ми впевнено рекомендуємо придбати стіл з розсувною (розкладною) конструкцією. З їхньою допомогою можна легко організувати обіднє місце для сім'ї з 2-4 осіб, а потім при необ..
  19 266 ₴
  Ексклюзивний сучасний дизайн Напівбарне стілець COIN (Коїн) - стильна сучасна модель, який можна розмістити в інтер'єрі кухні або вітальні. Завдяки практичним та міцним матеріалам, стілець можна використовувати у просторах з високим потоком відвідувачів – у ресторанах, барах, кафе та готелях. Чіткі ..
  5 063 ₴
  Центральним елементом обідньої зони вітальні чи кухні стане сучасний обідній стіл Gracio Imperial Brown (Граціо Імперіал Браун). Стіл має основу незвичайної форми. Чотири ніжки перехрещені і закручені по спіралі. Чисті лінії, цікава фактура стільниці та форма ніжок роблять стіл оригінальним, стильни..
  39 375 ₴
  Стіл Elvi (Елві) - невеликий розкладний стіл з керамічною стільницею та оригінальною ніжкою. Стіл дуже практичний та надійний в експлуатації завдяки використанню надміцної кераміки. Компактні габарити столу у складеному вигляді дозволять розмістити його у невеликому приміщенні. Торцевий розсувний ме..
  31 950 ₴
  Показано з 1 по 60 із 124 (всього 3 сторінок)