Особистий кабінет
  Ваша корзина

  інформація про доставку

  Умови оплати та доставки визначаються Публічним договором купівлі-продажу .

  Нижче витяг з цього договору:

  4.1. Розрахунки між Сторонами за умовами цього Договору здійснюються у національній валюті України одним із зазначених способів:

  4.1.1 шляхом перерахування Покупцем відповідної грошової суми на розрахунковий рахунок Продавця відповідно до банківських реквізитів, зазначених у рахунку на оплату відповідного Товару, наданого Покупцю Продавцем;

  • 4.1.2 готівкою для довіреної особи Покупця при отриманні Товару (тільки у Києві);
  • 4.1.3 безготівковим через будь-який банк згідно з виписаним рахунком-фактурою;
  • 4.1.4 готівкою або через термінал в офісі Інтернет-магазину «Portes»;
  • 4.1.5 оплата через Приват24 або Liqpay.

  4.2. Датою оплати Покупцем вартості Товару вважається дата надходження відповідної суми коштів на розрахунковий рахунок Продавця або до каси Продавця.

  4.3. Покупець зобов'язується сплатити 100 (сто)% вартості Товару в день доставки згідно з п.п. 4.9. Договору Товару у разі наявності замовленого Товару на складі Продавця.

  4.4. У разі відсутності Товару на складі у Продавця оплата Товару здійснюється таким чином:

  • 4.4.1. Покупець зобов'язується сплатити мінімум 50 (п'ятдесят) відсотків вартості Товару протягом 5 (п'яти) календарних днів з моменту Замовлення;
  • 4.4.2. Покупець зобов'язується сплатити вартість товару за винятком суми, зазначеної в п. 4.4.1. 1.1.1. не пізніше дня доставки згідно з п.п. 4.9. товару.

  4.5. Перед здійсненням поставки Товару Покупцеві, співробітники інтернет магазину та/або кур'єр та/або третя сторона, яка здійснює доставку замовленого Товару за дорученням Продавця, має право вимагати від Покупця надати документ, що підтверджує факт оплати Товару.

  4.6. У разі часткової або несвоєчасної оплати Покупця за замовлений Товар Продавець залишає за собою право на непредставлення Товару, призупинення або повне невиконання взятих на себе зобов'язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення/дії. При цьому Продавець інформує Покупця про настання таких подій та пропонує можливі заходи щодо їх усунення з метою належного оформлення замовлення та прийняття його до виконання Продавцем.

  4.7. Товари гарантуються та надаються лише за фактом отримання повної оплати Продавцем, що означає сплату 100 (сто) % вартості замовленого Товару згідно з чинними цінами на момент оформлення Замовлення.

  4.8. Постачання замовленого Товару здійснюється згідно з умовами, зазначеними на Сайті в розділі «Доставка».

  4.9. Доставка замовленого Товару здійснюється такими способами:

  • 4.9.1. Продавцем за умови збільшення вартості Товару на вартість доставки (до під'їзду будинку);
  • 4.9.2. кур'єрською або експедиторською службою за рахунок Покупця;
  • 4.9.3. службою Української залізниці за умови збільшення вартості Товару на вартість доставки;
  • 4.9.4. Покупцем зі складу продавця;
  • 4.9.5. іншою експедиторською службою за рахунок Покупця.

  4.10. У разі доставки Товару Продавцем відповідальність за збереження Товару до моменту його передачі Покупцеві несе Продавець.

  4.11. У разі доставки Товару кур'єрською або експедиторською службою або службою Української залізниці відповідальність за збереження Товару до моменту його передачі Покупцеві несе кур'єрська або експедиторська служба, або служба Української залізниці.

  4.12. Продавець зобов'язується доставити Товар Покупцеві протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання Замовлення у разі наявності Товару на складі Продавця.

  4.13. Продавець зобов'язується доставити Товар Покупцеві протягом 45 (сорока п'яти) робочих днів з моменту отримання попередньої оплати Товару у порядку, передбаченому Публічним договором, у разі відсутності Товару на складі Продавця.

  4.14. У разі затримки доставки Товару не з вини Продавця, термін доставки може бути подовжений на 15 (п'ятнадцять) календарних днів, за умови завчасного повідомлення Продавцем Покупця про затримку шляхом надсилання повідомлення на електронну пошту Покупця або за телефоном, вказаним Покупцем. Таке продовження строків не є порушенням зобов'язання за Договором.

  4.15. Право власності на Товар переходить до Покупця з 100 (сто) % оплати вартості Товару.

  4.16. У разі передбаченому п.п. 4.9.1. цього Договору Продавець повідомляє про вартість доставки Покупця при оформленні на Замовлення.

  4.17. У випадках, передбачених п.п. 4.9.2 – п.п. 4.9.5. цього Договору вартість доставки обумовлюється менеджерами Продавця в телефонному режимі на вказаний Покупцем номер телефону до/або дня відправлення Товару.

  4.18. При доставці Товару та відсутності Покупця в умовленому місці та часі, що було зазначено у Замовленні, нараховується платна повторна доставка згідно з тарифами.

  4.19. Покупцеві може бути відмовлено в оформленні покупки Товару у разі відсутності Товару у наявності (на складі).