Особистий кабінет
  Ваша корзина
  Продавайте через portes.ua
  Приєднайтесь до нашого маркетплейс і знайдіть тисячі нових клієнтів. Дизайнери, архітектори, звичайні люди – всі творці інтер'єрів легко знайдуть ваш продукт у каталозі та куплять його!
  Почати продавати
  Постали питання? Зателефонуйте нам: (067) 189-34-94

  Ласкаво просимо до PORTES.UA

       

  Розширюйте свої можливості

  Маркетплейс PORTES.UA - це унікальний портал, де представлені товари різних виробників та постачальників. Ми працюємо за схемою M2C (Manufacturer for clients) - "від виробника клієнту", і пропонуємо майданчик для розміщення продуктів. А також, комплекс послуг із залучення клієнтів, рекламі та просування вашого бренду.
  Усі зусилля команди спрямовані на створення досвіду, що привертає увагу користувачів. Їхнє натхнення, поінформованість, переваги та вибір.
  Наша мета — забезпечити процес створення та комплектацію інтер'єру («від А до Я»), якісним, доступним та легким у реалізації.

  Ваше завдання — створювати та надавати клієнтам якісний продукт.
  А завдяки нашому порталу ви знайдете тисячі потенційних клієнтів: дизайнери, архітектори, звичайні люди, які роблять ремонт. Всі вони є вашою цільовою аудиторією.

  Що ми робимо для вашого успіху

  У нашому каталозі кожен бренд, магазин, виробник отримує максимально якісне представлення. Ми допоможемо:

  • додати вашу продукцію на сайт;
  • створити індивідуальний набір інструментів для керування товарами та замовленнями;
  • грамотно налаштувати профіль, магазин тощо

  Ваші ідеї відобразимо в Журналі, де регулярно публікуємо добірки та огляди цікавого товару, статті та поради.
  У Магазин Ідей залучаємо дизайнерів, розміщуємо чудові інтер'єри, зміцнюємо тематичну лінію порадами щодо товару.
  Формуємо нерозривний асоціативний ряд: інтер'єр та ваш товар, який можна замовити в каталозі Маркетплейса.

  Легко та серйозно підходимо до роботи з кожним партнером та працюємо за стратегією Win-Win. Виграєте ви, виграємо і ми, і, звичайно, виграє наш клієнт – Покупець. Бажаєте відкрити нові обрії для свого бізнесу? Приєднуйтесь до нас!

  Як стати продавцем


  Почати продавати дуже просто: заповніть невелику анкету та отримайте доступ до облікового запису.

  Швидка реєстрація продавця

  Після авторизації з'явиться можливість додавати товари. Покупці побачать їх у загальному списку, коли обліковий запис підтвердить адміністратор.

  Якщо будуть запитання, зателефонуйте нам або залиште свої контакти у формі зворотного зв'язку. Менеджер допоможе настроїти особистий кабінет під потреби вашої компанії. Не відкладайте реєстрацію. Можливо відвідувачі нашого сайту шукають саме ваш продукт!

  Процес реєстрації продавця в маркетплейсі Porte's максимально спрощений. Ми не затягуємо початок співпраці: мінімальних даних достатньо, щоб менеджер зв'язався з вами та обговорив умови!

  Крок 1. Створення облікового запису

  Реєстрація починається зі створення облікового запису. В ній від вас потрібно мінімум даних: реальні ім'я та прізвище, робоча електронна пошта та доступний номер телефону, а також пароль. Не забудьте ознайомитися з Політикою конфіденційності.

  Крок 2. Інформація про ваш магазин

  Надайте нам інформацію про ваш магазин. Вона нам потрібна для початку співпраці. Обов'язково необхідно внести лише найважливіші дані:

  • назва магазину, яка повинна співпадати з офіційним найменуванням вашого бренду або торгової марки;
  • які товари ви пропонуєте, вид діяльності (виробник, дистриб'ютор, предметний дизайнер та ін.);
  • є сайт або сторінка в соціальних мережах, якщо є, то за якою адресою.

  Також ми просимо вказати вашу адресу. Заповнюючи ці дані, орієнтуйтеся на місце головного офісу або місця основної діяльності. Всі дані про магазин, виробництво, фірму можна буде доповнити після обговорення умов співпраці.

  Пам'ятайте: правдиві та повні дані дозволяють нам запропонувати вам найкращі умови. Постали питання? Зателефонуйте та задайте їх менеджеру!