Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Масивна дошка

  Показано з 1 по 36 із 36 (всього 1 сторінок)

  Якщо не брати до уваги земляні підлоги, то підлога з цільної деревини можна назвати найдавнішим покриттям для підлоги, а масивну паркетну дошку - плавним продовженням старовинних традицій. Можливо саме з цієї причини дерев'яні покриття підлоги здатні гармонійно вписатися в будь-яку обстановку. Живий малюнок дерева чудово доповнює затишну атмосферу інтер'єрів у стилі «рустика», «кантрі», «прованс», а традиційна простота може знайти своє місце навіть у мінімалістичному образі сучасного «хай-тек», облагороджуючи сувору лаконічність природним теплом живого матеріалу.

  Відмінні риси масивної паркетної дошки

  Паркетна дошка з масиву вважається найближчим родичем штучного набірного паркету, завдяки чому багато в чому схожа з ним за способом укладання та за принципом експлуатації. Однак явні відмінності все ж таки присутні.

  • Розміри планок - це перше, що впадає у вічі при порівнянні. Якщо для штучного паркету характерні невеликі по довжині та ширині планки, то масивна паркетна дошка, як правило, має повнорозмірні параметри.
  • Кількість варіантів укладання - ще одна відмінна ознака. У випадку з масивною дошкою воно дуже обмежене. І це цілком зрозуміло, оскільки великі розміри не дозволяють створювати різноманітні візерунки, як у випадку з набірним штучним паркетом.
  • Ціна масивної дошки помітно вища, ніж у звичайного паркету. Пояснюється це, знову ж таки, розмірами планок масивної дошки, виготовлення яких витрачаються більший обсяг цільної деревини.

  В іншому ж паркетна дошка (масив) виявляє всі відмінні риси підлогового покриття з чистого дерева: вона екологічна, гіпоалергенна, володіє прекрасними теплоізолюючими якостями та високими естетичними характеристиками. Крім того, в процесі виробництва масивна паркетна дошка для підлоги проходить обробку спеціальними масляними розчинами та лаками, що забезпечує більшу стійкість до впливу вологи, бактерій, перепадів температур та цілого ряду фізико-хімічних факторів. Зрозуміло, покращені й декоративні якості: так, наприклад, використовуючи метод брашування, отримують штучно зістарену поверхню, а моріння надає деревині глибокого патинового нальоту респектабельності.

  Якщо Вам необхідно купити масивну дошку в Києві — найзручнішим рішенням буде звернутися до фахівців сайту portes.ua. Тут ви можете зробити найбільш актуальний для вашого інтер'єру вибір та збагатити звичайну покупку не лише фінансовою вигодою, а й комфортом!

  Оформити замовлення на масивну дошку можна в одному з фірмових магазинів Porte's у Києві, Львові, Одесі або на сайті https://portes.ua. Серед запропонованих колекцій можна обрати різні варіанти колірного виконання. Доступні різні класи масивної дошки, тому кожен зможе підібрати для себе оптимальну ціну. Різноманітні кольори і фактур дозволять вибрати дошку як для класичного, так і для сучасного оформлення квартири. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам із вибором. Купуючи масивну дошку в мережі Porte's, ви купуєте якість та надійність за прийнятною вартістю!