Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Розсувні двері прихованого монтажу (касетні, пенал)

  Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)

  Розсувні двері в стіну також відомі як розсувні двері прихованого монтажу, касетні двері, двері-пенал — це дверна конструкція, полотно якої при відкриванні ховається всередину стіни, в попередньо встановлений пенал.

  Відмінною особливістю касетних дверей є їхній унікальний розсувний механізм, що дозволяє істотно скоротити місце, яке займають двері при відчиненні.

  Коли двері зачинені, вони повністю ховаються всередині стіни, не займаючи простору в кімнаті та створюючи ефект єдиного простору.

  Такі двері можуть бути одностулковими або двостулковими, і зазвичай встановлюються між кімнатами, наприклад, між вітальнею і спальнею або в вбиральні.

  Купити розсувні двері в стіну у Києві та по Україні

  У Києві купити розсувні в стіну можна у наших спеціалізованих магазинах чи онлайн.

  Адреса магазинів: Київ. Проспект Степана Бандери 8.

  Магазин надасть живу консультацію та наочну демонстрацію можливостей різних розсувних систем.

  Онлайн замовлення не лише зручні, а й розширюють географію продажу. Доставляємо замовлення зручним для вас перевізником у кожний регіон України.

  Якщо ви вже вирішили купити розсувні двері прихованого монтажу, зв'яжіться з нами за безкоштовним телефоном: 0 800 337 157, або напишіть у чат, ми практично завжди онлайн.

  Конструкція розсувних дверей прихованого монтажу

  Пенал для розсувних дверей — це конструкція, що складається з металевого каркаса, рами та напрямної, яка дозволяє ковзати двері всередину стіни. Встановлюється у попередньо підготовлену нішу у стіні, або монтується у місці зі стіною під час будівельних робіт.

  Конструкції пеналу для розсувних дверей у стіну відрізняються, але концепція та загальний вигляд показано на зображенні

  Пенал для розсувних дверей у стіну

  При виборі розсувної системи необхідно знати вагу дверей, оскільки є механізми, розраховані на двері до 40, 80, 100 і 120 кг.

  Верхня рейка приймає він навантаження і визначає напрям. Завдяки їй полотно та система розсувних дверей рухається плавно, без вібрацій.

  Ролики — вони відповідають за довгу, безшумну та плавну роботу.

  Додатково можна замовити:

  1. Комплект м'якого закриття – притримує двері на останній стадії закривання та плавно доводити полотно до повного закривання.
  2. Комплект одночасного відкриття дозволяє одночасно розкривати обидві стулки дверей, навіть якщо рухається лише одна стулка. Він доступний лише для подвійних дверей.
  3. Комплект зчеплення дозволяє створити подвійний пенал, об'єднавши напрямні між собою із двох одинарних.

  Доставка та встановлення розсувних дверей у стіну

  Конструкція розсувних дверей прихованого монтажу досить складна, тому рекомендуємо довірити установку професіоналам.

  Ми готові запропонувати вам послуги досвідчених монтажників, які швидко та якісно встановлять ваші двері.

  Вартість доставки та установки залежатиме від регіону, де потрібно зробити роботи, та від загальної складності робіт.

  Для отримання більш точної інформації щодо вартості та умов доставки та встановлення розсувних дверей у стіну, зв'яжіться з нами за безкоштовним телефоном: 0 800 337 157, або напишіть у чат, ми практично завжди онлайн.