Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Двері вхідні • зі встановленням у Києві

  Каталог інтернет-магазину: Вхідні двері

  Вхідні двері – безумовно важливий елемент будь-якого будинку чи квартири. Вона виконує кілька важливих функцій, окрім того, що є точкою входу та виходу. Вхідні двері забезпечують безпеку, утеплення, звукоізоляцію та збереження приватності.

  Призначення і якість реалізації прямих функцій дверей безпосередньо впливає на їхню вартість.

  Види вхідних дверей

  Усі вхідні двері, за призначенням, можна розділити на:

  1. Для вулиці: приватний будинок, котедж, двері в під'їзд багатоповерхових будинків. Конструкцію і покриття таких дверей розробляють з урахуванням кліматичних особливостей регіону та їхнього впливу на термін експлуатації дверей. Сонце, вода, морози — це все несприятливі явища, що підвищують вимоги до матеріалів дверей.
  2. Для внутрішнього використання: квартира, офіс. Умови експлуатації сприятливі, вимоги до матеріалів істотно нижчі.
  3. Технічні. Як правило, це металеві двері з порошковим фарбуванням. Використовуються для різних підсобних і технічних приміщень. Головна вимога - низька ціна і простота обробки.
  4. Протипожежні. Особливий клас сертифікованих дверей з вогнетривкістю в 30 і 60 хвилин (EI30 і EI60).

  Каталог інтернет-магазину, для зручності, відповідним чином поділений на категорії.

  Призначення (місце застосування) - це перше, базове питання, на яке необхідно відповісти при підборі вхідних дверей.

  Далі, виходячи з потреб, обирайте детальні якісні технічні параметри.

  Безпека вхідних дверей

  Безпека — це здатність конструкції та замкам протистояти несанкціонованому доступу або злому. Це включає ряд факторів, таких як:

  1. Міцність конструкції матеріалів. Двері мають бути виготовлені із міцних матеріалів, здатних витримати спроби фізичного проникнення. Сталеві та металеві двері, наприклад, очевидно пропонують велику міцність конструкції в порівнянні з пластиковими або дерев'яними.
  2. Замки та системи блокування. Якісні замки та системи блокування також є важливою частиною безпеки. Це може включати механічні замки, електронні замки, антизрізи та інші системи.
  3. Додаткові заходи безпеки. У деяких випадках у двері можуть бути інтегровані додаткові заходи безпеки, такі як відеоспостереження, датчики відкриття або закриття і системи сигналізації.
  4. Опір вогню (вогнетривкість). Це важливий аспект, який часто упускають під час вибору вхідних дверей. Вироби, сертифіковані як IE30 та IE60, забезпечують 30- та 60-хвилинний опір вогню відповідно, що робить їх протипожежними.

  Утеплення вхідних дверей

  При виборі вуличних дверей для приватного будинку або котеджу слід приділити особливу увагу цій характеристиці.

  Для того, щоб звести до мінімуму втрату тепла та промерзання полотна з коробкою, при їх виробництві використовується покращена конструкція та теплоізолюючі матеріали. Такі двері називають теплими дверима.

  Найпопулярніші матеріали:

  1. Пінополіуретан. Найкращий із використовуваних матеріалів. Щільна піна, яка заповнює всі порожнини дверного полотна. Довго служить, має високий коефіцієнт теплопровідності.
  2. Мінеральна вата. Найпоширеніший матеріал. Ідеально підходить для квартирних варіантів. На вулиці досить швидко вбирає вологу та втрачає властивості.
  3. Пінопласт. Матеріал із добрими властивостями теплопровідності, але не заповнює всі порожнини, необхідно додатково запінювати. Легка займистість.

  Окремою категорією варто виділити двері із терморозривом.

  Вхідні двері з терморозривом – це двері, в яких використовується спеціальна технологія, де за допомогою термовставки зовнішня холодна частина конструкції дверей відокремлюється від внутрішньої теплої. Така конструкція створює "місток холоду", що допомагає конструкції залишатися теплою з внутрішньої сторони та не промерзати навіть при сильних морозах до -40°C.

  Звукоізоляція вхідних дверей

  Важлива характеристика як для вуличних, так і для внутрішніх вхідних дверей. Звукоізоляція особливо критична, якщо ваша квартира знаходиться поруч з ліфтом або на першому поверсі.

  Шумоізоляція вхідних дверей — це її здатність відбивати або поглинати звукові хвилі.

  Шумоізоляція досягається шляхом вибору конструкції з трьома контурами ущільнювачів, збільшеної товщини дверного полотна, наповнення його шумопоглинаючими матеріалами, а також зовнішнього та внутрішнього оздоблення з використанням МДФ панелей товщиною 16 мм.

  Вартість вхідних дверей

  Отже, безпека, утеплення та шумоізоляція – головні якісні параметри будь-яких вхідних дверей. Чим вищі ці показники, тим вища ціна.

  При виборі вхідних дверей визначте, що вам важливо. Можливо, одна з характеристик, наприклад шумоізоляція, є для вас найважливішою, і ви можете знизити вимоги до інших параметрів.

  Як правило, кожен виробник, враховуючи переваги покупців, випускає кілька колекцій із різною, але збалансованою комплектацією. Тобто вибираючи певний ціновий діапазон, ви отримуєте вхідні двері з оптимальними параметрами у відповідній ціновій категорії.

  Основні цінові сегменти вхідних дверей:

  • Дешеві, вхідні двері економ-класу: ціна від 6000 до 10000 грн.
  • Недорогі вхідні двері (бюджетні): ціна в діапазоні від 11000 до 16000 грн.
  • Середній ціновий клас вхідних дверей: ціна від 17000 до 35000 грн.
  • Преміум клас вхідних дверей: ціна від 36 000 до 40 000 грн.
  • Елітний (luxury) сегмент вхідних дверей: ціна від 40 000 грн.

  Ціни вказані на середину 2023 року. Будь-які додаткові опції або аксесуари, такі як спеціальні ручки, надійні замки, автоматичні закривачі тощо можуть збільшити вартість дверей.

  Купити вхідні двері в Києві з доставкою в інші області України

  Пропонуємо кілька варіантів покупки.

  Якщо ви знаходитесь у Києві

  Приїжджайте до нас за адресою проспект Степана Бандери 8. Навпроти "Епіцентру" - 4 окремі корпуси 8 виставкових залів вхідних та міжкімнатних дверей. У великому асортименті представлені двері найкращих українських брендів:

  1. Страж ™ (Straj)
  2. Булат ™
  3. Qdoors ™
  4. Abwehr™ (Абвер)
  5. Соnex ™ (Конекс)
  6. Армада ™
  7. Rodos ™ (Родос)
  8. Steelguard ™ (Стілгард)
  9. Форт-М™
  10. Новий Світ ™
  11. Аплот ™
  12. Міністерство дверей
  13. Very Dveri™ (Вері Двері)
  14. RedfFort ™
  15. Двері України ™
  16. Hormann ™

  Якщо ви знаходитесь в іншому регіоні України

  Доставляємо ваші вхідні двері до будь-якого регіону України за допомогою: автотранспорту виробника, "Нової Пошти" або "Meest Express".

  Онлайн замовлення в інтернет-магазині

  Оформляйте замовлення через кошик на сайті або просто зателефонуйте нам для консультації або замовлення майстра для вимірювання та консультації на об'єкті.

  Якщо ви вже вирішили купити вхідні двері, зв'яжіться з нами за безплатно за телефоном: 0 800 337 157, або напишіть у чат, ми завжди онлайн.

  Вхідні двері з установкою

  Рекомендуємо замовляти вхідні двері з установкою. У цьому випадку ви отримаєте повний комплекс послуг, що включає:

  • безоплатний замір;
  • доставку із занесенням у квартиру чи будинок;
  • встановлення з демонтажем або без демонтажу старих дверей.

  На вхідні двері, встановлені нашими майстрами, поширюється повна гарантія на виріб на 3 роки та на монтаж на 1 рік.

  Послуги з вимірювання та монтажу надаються тільки в Києві та Київській області.

  Повний перелік послуг з вхідних дверей доступний у: Прайс-листі з цінами на монтаж вхідних дверей.