Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Конекс (Conex ®) • вхідні двері • сторінка виробника

  Показано з 1 по 25 із 25 (всього 1 сторінок)

  До вхідних дверей висуваються не лише підвищені вимоги до надійності та міцності, а й до зовнішнього вигляду, адже саме починаючи від них гості знайомляться з квартирою, а власники квартири бачать та відчиняють двері щодня.

  «Конекс» двері – показник якості

  Брендовані вироби вирізняються високою якістю, а український виробник упевнений у своїх серіях, тому дає гарантію до 25 років на продукцію. Вхідні металеві конструкції не просто захищають приміщення від проникнення небажаних гостей, а й гармонують з інтер'єром передпокою чи коридору.

  Колекції «Конекс» відрізняються від інших, представлених на ринку, рядом вигідних переваг, серед яких:

  1. Широкий модельний ряд, який гармонійно поєднується як із класичним, так і сучасним інтер'єром.
  2. Наявність додаткових елегантних вставок: вертикальні та горизонтальні однотонні та різнокольорові смуги, фігури.
  3. Використання симетричних та асиметричних малюнків на полотні.

  Виробник пропонує більше 40 різних колірних рішень, більшість з яких можна придбати у нашому маркетплейсі.

  Вхідні двері «Конекс»: дизайнерські рішення

  Представлена продукція виконана у глянсовому та матовому оформленні. Саме останній варіант обробки більш популярний та простий у догляді. На полотні для прикраси використовуються сучасні вставки, що не втрачають популярності.

  • квадрати та прямокутники;
  • горизонтальні та вертикальні лінії;
  • абстрактні лінії;
  • квадрати у вигляді дрібної мозаїки;
  • імітація деревного шпону.

  Завдяки достатку знайти варіанти можна для будь-якого стилістичного рішення. Вирішуючи купити двері фірми «Конекс» або замовивши їх в інші регіони, легко надалі монтувати в приміщення з високою інтенсивністю освітлення, так і низькою, оскільки клієнту пропонуються як світлі відтінки полотна, так і насичені контрастні. Варіанти з імітацією деревини стануть незамінним рішенням у ті інтер'єри, де дотримується концепція лофта або еко. Варіанти з асиметричними лініями та абстрактними візерунками прикрасять передпокій у стилі модерн, урбан, ар-деко. Симетричні квадрати та прямокутники – нестаріючий варіант для кімнат, оформлених у класичному стилі. Доповнює модель якісна європейська фурнітура.

  "Conex" двері — синонім розкоші, якості, гармонії. У моделях втілилися всі якості, які є важливими для оформлення вхідних прорізів.