Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Підлога

  Підлога в салонах Porte's

  Настав час змінити підлогове покриття, і виникли питання: "що вибрати?", "Де купити?"
  Ламінат, паркетна дошка, масивна дошка, штучний паркет... Ринок підлогових покриттів настільки різноманітний, що часом зробити вибір дуже важко.

  Сьогодні підлога, як недивно, є одним з основних елементів інтер'єру , саме вона дозволяє нам сприймати інтер'єр приміщення загалом. Якісне покриття для підлоги створює неповторну атмосферу затишку, теплоти і комфорту в нашому будинку. Саме тому, потрібно підійти до вибору підлоги ґрунтовно, не проґавивши жодної важливої деталі.

  Основні відмінності підлогових покриттів зосереджені в їх функціях та характеристиках: вид, матеріал, вартість, зносостійкість, екологічність, довговічність, сфера застосування, особливості експлуатації та багатьма іншими важливими деталями. Всі види підлогових покриттів мають свої переваги та недоліки, вибирати потрібно виходячи зі своїх фінансових можливостей, естетичних та гігієнічних потреб приміщення. І головне, на що варто звернути увагу – це безпека та екологічність матеріалу.

  У салонах Porte's ми зібрали широкий асортимент найкращих товарів за співвідношенням ціна-якість. Стати нашим клієнтом і переконайтеся самі, як легко купувати підлогові покриття. Цінуйте свій час, не витрачайте його на те, щоб розбиратися у величезній кількості пропозицій – довірте це професіоналам. Менеджери салонів Porte's подбають про те, щоб придбане підлогове покриття, тішило Вас не лише своєю практичністю та довговічністю, а й зовнішнім виглядом.

  Купити підлогові покриття Ви можете у нашому інтернет магазині або в салонах Портес у Києві, Одесі та Львові.