Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Вхідні двері в квартиру • зі встановленням у Києві

  Показано з 1 по 60 із 280 (всього 5 сторінок)

  Вхідні двері у квартиру

  Коли з квартири є що нести, мимоволі замислюєшся про придбання надійних вхідних дверей. Головна вимога до неї – це захист майна та життя від незаконного проникнення. Щоб убезпечити себе та свою сім'ю, вибирайте міцні вхідні двері у квартиру від перевірених виробників із міцними замками.

  Сьогодні український ринок пропонує великий вибір вхідних дверей різного рівня безпеки. Кожен тип відрізняється своїми характеристиками.

  Вибираємо вхідні двері правильно

  Перш за все, оберіть матеріал, з якого ви хочете купити вхідні двері в квартиру. Найбільш поширені - метал, МДФ та дерево. У деяких моделях матеріали поєднуються. Фізичній силі найкраще протистоять металеві двері. Особливо популярні серед українських споживачів – сталеві. Уважно огляньте лицьовий лист. Він не повинен містити зварювальних швів, що суттєво знижує надійність конструкції. Наявність кількох міцних замків також відіграє важливу роль у захисті вашої квартири. Перший забезпечує силовий захист, другий убереже від інтелектуального злому.

  Звертайте увагу на зовнішній вигляд. Вхідні двері повинні не тільки влаштовувати вас за критеріями безпеки, але й підходити вам за дизайном, адже це перше, що бачить вхідний. Щоденна експлуатація має приносити вам лише позитивні емоції. Якщо ж ви хочете оббивку, намагайтеся не вибирати м'яку. Це не лише непрактично, а й менш безпечно. Оптимальний варіант - МДФ або дерев'яна обшивка, яка не втрачає згодом свою форму і не порветься, її також неможливо розпоріти ножем.

  Вхідні двері в квартиру обов'язково повинні бути оснащені вічком або скляним віконцем з максимальним кутом огляду. Важливим критерієм при виборі є тепло та звукоізоляційні характеристики. Високоякісна конструкція має захист не тільки від фізичного злому, а й захист від небажаного шуму. Якщо ви купили найміцніші та надійні двері, то поставтеся з усією серйозністю і до її монтажу. При неправильній установці конструкція може просто втратити всі переваги.

  Купити вхідні двері у квартиру можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий