Особистий кабінет
  Ваша корзина
  Просувайте свої продукти
  Ваш товар побачать тисячі клієнтів, дизайнери та архітектори, які роблять ремонт та створюють свої інтер'єри, обирають товари та послуги.
  Почати продавати
  Постали питання? Зателефонуйте нам: (067) 189-34-94

  Стань помітним на Portes

     

  Просувайте свої продукти разом із Porte's

  Використовуйте наш інструмент, щоб показати ваш товар своєї аудиторії. Тисячі дизайнерів, архітекторів, людей, які роблять ремонт стануть вашими клієнтами!

  Найкращий спосіб продати товар — показати його в реальному інтер'єрі

  Кожен з нас любить дивитися фотографії у пошуках натхнення та рішень для свого будинку. Для цього ми створили Магазин ідей і у вас є можливість рекомендувати свої продукти на візуалізаціях та готових проєкт.

  Запрошуйте дизайнерів, з якими ви працюєте розміщувати роботи та відзначати ваші товари.

  Використовуйте фотографії та системи міток, щоб залучити покупця та показати свій товар та його переваги.

  Схема працює дуже просто: ви створюєте свої галереї і помічаєте кожен предмет карткою свого товару. Клієнт дивиться красиві інтер'єри та надихається ними. Він хоче придбати такий самий товар і робить замовлення. Небагато креативу, і сотні людей захочуть купити саме ваш продукт.

  Пишіть про себе та про товар у нашому Журналі

  На нашому сайті є розділ із корисними статтями для клієнтів. Використовуйте його, щоб розповісти про себе, наблизитись до своїх покупців. Покажіть свої товари, вкажіть на їхні переваги, поділіться своїм досвідом із читачами!

  Усі публікації з'являються на головній сторінці, тому одразу ж привертають увагу нових відвідувачів. Користувачі сайту теж знають, що у нашому Журналі можна знайти чимало цікавих порад.
  Станьте експертом для нашої публіки, та забезпечте собі додатковий приплив клієнтів.

  Потужне відео для презентації ваших продуктів

  Завжди хотіли зняти відеоролик про вашу продукцію, але не було такої можливості? Ми пропонуємо вам допомогу! Досвідчені оператори, журналісти та монтажники відвідають ваш демонстраційний зал, виробництво, об'єкт або стенд, щоб зняти яскравий фільм про те, що ви робите.

  Ми подбаємо про всі технічні моменти: зйомки, світло, редагування, фонова музика, публікація в Інтернеті, поширення в соцмережах та на YouTube. Вам потрібно лише підібрати товар для зйомки та підготуватися до інтерв'ю.
  Потужне відео, безперечно, приверне увагу!