Особистий кабінет
  Ваша корзина
  Розміщуйте свої продукти
  Ваш товар побачать тисячі клієнтів, дизайнери та архітектори, які роблять ремонт та створюють свої інтер'єри, обирають товари та послуги.
  Почати продавати
  або зв'яжіться з нами (050) 322-27-27

  Каталог товарів та управління асортиментом

     

  Готові розпочати роботу на маркетплейсі portes.ua?

  Portes пропонує всім продавцям потужні інструменти з публікації продуктів та управління своїм асортиментом. Перед заповненням магазину товаром, будь ласка, ознайомтеся із ключовими з них. Наприкінці сторінки будуть короткі відео, які наочно покаже вам, як це просто працює. І не забувайте, що для вас працює служба підтримки, звертайтесь до чату або за тел.: (050) 322-27-71.

  Ключові особливості та правила модерації

  Товарні форми з більш ніж 30 полями

  Платформа дозволяє індивідуально налаштовувати поля та форми створюваних карток товару залежно від типу продукту та кількості інформації

  Підтримка фізичних та цифрових продуктів

  Не залежно від того, який у вас продукт:

  • фізичний;
  • цифровий, це продукт в електронному форматі, наприклад, шаблон або готовий дизайн проект;
  • послуга, наприклад, розробка індивідуального дизайну проекту;
  • комбінований.

  платформа дозволить вам налаштувати додаткові опції та варіації, різні способи покупки: через кошик, або швидким замовленням із підтримкою завантаження файлів за потреби.

  Автоматичне затвердження або ручна модерація продукту

  Для нових продавців, після розміщення весь продукт проходить ручну модерацію, це необхідно, щоб виправити можливі помилки або поліпшити картки товару.

  Для успішних продавців відбувається автоматичне затвердження, без необхідності чекати на нашу увагу. Продукт відразу з'являється в каталозі, але це не означає, що ми не дивимося хто і що розміщує. Якщо порушуються правила або вимоги до контенту, товар вимикається і зв'язується з вами наша служба підтримки.

  Характеристики. Опції. Варіації продукту

  Зв'язок продукту з кількома категоріями

  Ми передбачили, що ваш продукт може належати до кількох категорій. Докладно пропрацювали структуру каталогу, в результаті чого у вас є можливість вибирати необмежену кількість відповідних продукту категорій. Це кратно збільшить його видимість у загальному лістингу.

  Розміщуючи продукт обов'язково вибирайте потрібні категорії

  Атрибути, що автоматично використовуються у фільтрах категорій

  Ми допоможемо вам скласти повну карту атрибутів для продукту: характеристики, опції та варіації. Ключові з них автоматично потрапляють до фільтра, індивідуально налаштованих для кожної категорії. Якщо будь-якої характеристики або потрібних значень не вистачає – звертайтеся, це швидко можна виправити.

  Різноманітні продукти з окремими SKU та цінами

  Щоб уникнути конфлікту в системі, при масовому чи автоматичному імпорті кожна одиниця продукту повинна мати свій унікальний цифровий код. Якщо у вас є свій інтернет-магазин, ідеально якщо вони збігатимуться з вашою внутрішньою системою

  Масовий імпорт CSV з локальних та віддалених каналів

  Масовий імпорт товарів для продавців із файлів CSV

  Ми попрацювали над тим, щоб спростити вам управління асортиментом, що особливо актуально за його великої кількості. Завантажуйте свої товари гуртом. Ми надамо вам просту форму таблиці, заповнивши яку, ви, з особистого кабінету продавця легко додайте необмежену кількість товару в три простих кроки.

  Якщо у вас є складний або різноманітний продукт, ми завжди готові допомогти розібратися. Або за домовленістю виконати всю роботу замість вас.

  Імпорт інвентарю з локальних та віддалених каналів

  Платформа підтримує масове, автоматичне, за налаштованим розкладом завантаження продуктів з локальних файлів або віддалених онлайн каналів.

  Імпорт зі сторонніх торгових майданчиків

  Зіставлення полів, що настроюється, дозволяє легко імпортувати продукти зі сторонніх платформ. Зверніться до служби підтримки, щоб налаштувати цю функцію.