Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Інженерна дошка

  У цій категорії немає товарів.

  Купити інженерну дошку

  Щороку люди починають ремонт у своєму будинку і звичайно всі хочуть виділитися і привнести якийсь новий елемент, якого ще немає у їхніх знайомих. Щоб це стало можливим, виробники вдосконалюють технології, матеріал та випускають продукцію з новими, найкращими характеристиками. Новим словом у покриттях підлоги стала інженерна дошка. Вона створює конкуренцію масивній дошці та паркету тим, що є економічнішою, при цьому не поступаючись за якістю.

  Склад такого покриття – це 2 шари. Перший – дорога порода дерева. Другий шар – це стійка основа, яку роблять із якісної вологостійкої фанери. Така конструкція не так боїться вологи, як паркет, стійка до перепадів температури. Ціна інженерної дошки менша за масивну, оскільки тільки верхній шар виготовляється з дорогого матеріалу.

  Інтернет-магазин «Porte's» пропонує ідеальне співвідношення ціни та якісного екологічного матеріалу. Якщо ви хочете постелити паркет із натурального дерева, але вартість такого товару вам не по кишені, інженерне покриття – це те, що вам треба. Воно чудово піддається відновленню, його можна перешліфувати, покривати лаком або олією за власним бажанням.

  Інженерну дошку можна купити в інтернет-магазині «Porte's» за прийнятними цінами, відомих виробників та у великій різноманітності дизайнерських рішень. Вона невибаглива в користуванні, укладанні та підійде під систему «тепла підлога». Це прорив у виготовленні покриття для підлоги. Головна перевага такого матеріалу – це вибір розмірів. Їх можна підібрати під параметри кімнати. Друге - це універсальність, однаково підходить для бетонної основи та систем теплої підлоги. Також дошка довговічна завдяки комбінації матеріалу вона прослужить вам до 50 років, а це чимало. Монтаж такого покриття також досить простий, спеціальні механізми полегшують укладання. Для неї потрібно лише клей.

  Купити інженерну дошку можна не у всіх магазинах, що продають матеріали для підлоги, оскільки вона лише завойовує своє місце на ринку. Якщо ви визначилися у виборі, то вам в інтернет-магазин «Porte's». Тут вам запропонують найкращі зразки цього товару. Співробітники магазину допоможуть підібрати та детально проконсультують з усіх питань. Купувати натуральне дерево для своєї оселі можна без шкоди для сімейного бюджету. Діють постійні знижки та акції.