Особистий кабінет
  Ваша корзина
  Рекламуйте свої продукти
  Покажіть ваш товар тисячам потенційних клієнтів. На Porte's товари та послуги шукають дизайнери, архітектори, люди, які планують ремонт. Зробіть їм вигідну пропозицію вже зараз!
  Почати продавати
  Постали питання? Зателефонуйте нам: (067) 189-34-94

  Реклама на Portes.ua

     

  Реклама вашего бренда на Porte's

  Скористайтеся унікальною пропозицією нашого маркетплейса: рекламуйте свої продукти за допомогою наших інструментів. Сучасні методики маркетингу та досвід наших співробітників зроблять ваш бренд популярним!

  Медійна реклама - основа продажу

  Це перше, що бачить користувач сайту.
  Приверніть увагу дизайнерів та покупців - розмістіть рекламу на portes.ua.
  Яскраві банери, вражаючі відео, цікаві тексти - всі ці інструменти допоможуть привернути увагу до ваших товарів та послуг.

  Разом із вами, наша команда готова спроектувати та розробити вашу рекламу. Для цього ми створили серію медійних оголошень на вибір відповідно до бажаного формату: банер, відео, рекламна або інформаційна стаття.
  Забезпечимо видимість та впізнаваність вашого бренду, привернем увагу покупців до ваших товарів та послуг.
  Поінформуєте користувачів про пропозиції, акції, знижки або майбутні масштабні події.

  Це завжди окупається!

  Служба персонального email-маркетингу розповість про ваш продукт

  Найефективніший спосіб розповісти про себе та продукт, численну базу клієнтів та партнерів — створити email-кампанію, в якій поетапно та детально розкрити цінність продукту, послуг, що надаються.

  Ми об'єднали зручні, автоматизовані та функціональні інструменти, інтегрували з маркетплейсом, за допомогою яких створюємо по-справжньому ефективні розсилки.

  Персональні листи, засновані на поведінкових даних, інтересах наших користувачів, які збирає платформа, відправлені в ідеальний час або одразу після потрібної цільової дії легко перетворюється на клієнтів та потенціал вашого бізнесу.

  Реклама у соціальних мережах

  З перших днів ваш продукт підключається до наших рекламних кампаній у соціальних мережах: Instagram, Facebook, Pinterest.

  Широкий охоплення разом із цільовим таргетуванням — лише частина ефективних інструментів, за допомогою яких ми інформуємо та залучаємо нових потенційних клієнтів у ваш магазин.
  Якісний та цікавий продукт назавжди залишається в наших рекламних кампаніях.