У холодну пору року дуже важливо стежити за своїм здоров'ям. При мінусових температурах легко захворіти через переохолодження. Коли температура тіла знижується, відбувається порушення мозкової активності, людина може тверезо оцінити свій стан. Воно нагадує втому, безсилля. Найбільш уразливі для переохолодження частини тіла – кінцівки. Щоб уникнути гіпотермії, варто купити грілки для ніг та рук в Україні, тим більше ціни на них доступні кожному. З цієї статті ви дізнаєтеся, що є корисними аксесуарами, як вони працюють і кому необхідні.

Різновиди грілок

У цій категорії представлені аксесуари одноразового та багаторазового використання. Неодноразово можна використовувати водяні грілки. Вони виготовляються у вигляді спеціальних пластикових або гумових контейнерів, що наповнюються гарячою водою. Електричні або електронні моделі працюють на батарейках або акумуляторах, що дозволяють самостійно регулювати температуру. Обидва види виробів підходять людям, які не рухаються або мало переміщаються або для того, щоб зігрітися вдома після холоду вулиці.

Щоб забезпечити своєму організму комфортне тепло, необхідно звернути увагу на компактні хімічні та термохімічні грілки. Вони мають маленькі розміри та легко поміщаються у взуття, не сковують рухів, зручно зігрівати руки через рукавиці. Хімічні багаторазові грілки активують кип'ятінням, оскільки їхній основний компонент, що діє, — сіль. Вона довго утримує тепло.

Хімічна грілка для тіла Hillary Warm Touch Pad - ідеальний спосіб зігрітися в холодні дні, зображення пакування та грілок на тлі чоловіка в зимовому одязі

Одноразові аксесуари запускаються при відкриванні упаковки та взаємодії з повітрям. Вони можуть зберігати тепло до 12 годин. Щоб отримати максимальний зігріваючий ефект, важливо правильно вибрати грілки від надійного, відповідального виробника. Саме такі можна замовити на сайті https://showerpack.com.ua/ru/hrilky-dlia-nih/, де представлені вироби з натуральним гіпоалергенним складом за вигідними цінами.

Кому обов'язково потрібні термохімічні грілки для рук та ніг:

  • військовим;
  • працівникам відкритих проваджень;
  • двірникам;
  • рибалкам;
  • єгерям;
  • будівельникам;
  • охоронцям територій об'єктів;
  • працівникам холодних складів;
  • туристам у походах та іншим.

Принцип роботи одноразової термохімічної грілки

Вироби даного типу мають невеликі розміри, що випускаються у формі невеликих прямокутників або у вигляді устілок. Перші мають клейкий шар і наклеюються на шкарпетки області стопи, пальців ніг. Другі – вкладаються безпосередньо у взуття. Грілка є герметичною подушечкою, виготовлену з міцного поліпропілену і наповнену спеціальним хімічним складом. Основний компонент суміші – залізний порошок, додаткові – вермікуліт, сіль, активоване вугілля. При пошкодженні зовнішньої упаковки залізний порошок входить в екзотермічну реакцію з киснем. Сіль прискорює процес виділення тепла, а активоване вугілля рівномірно розподіляє його.

Для «запуску» грілки достатньо відкрити упаковку, вийняти аксесуар та струсити його. Потім виріб розміщується у взутті або наклеюється на шкарпетки — і починає зігрівати ноги. За п'ять хвилин температура грілки досягає комфортних для людини 40°С. Вермікуліт виступає в ролі ізолятора, який підтримує цю температуру протягом тривалого часу – від 8 до 10 години. Головне правило використання термохімічних грілок – не наклеювати на відкриту шкіру. Щоб зігріти грілкою руки, потрібно приклеїти її на рукавичку з тильного боку руки, а поверх неї можна вдягнути робочу рукавицю. Так аксесуар не завадить роботі та не дасть пальцям замерзнути. Бережіть своє здоров'я!