Як створити сучасний інтер'єр у салоні косметолога
Кабінет косметолога — це простір, в якому жінки та навіть чоловіки повинні почуватися максимально комфортно. Нові технології та засоби в руках фахівців допомагають досягати чудових результатів. Наприклад, ультразвукові скрабери, які пропонують придбати на сайті Alvi Prague, здатні не тільки очищати шкіру, а й омолоджувати її, позбавляти недосконалостей. Під час проведення косметичних процедур клієнт має відчувати спокій, комфорт, розслаблення. Це можливо, коли навколишнє оточення в приміщеннях викликає у відвідувачів позитивні емоції, налаштовує на релакс. Розглянемо методи створення правильного інтер'єру в салоні косметолога.
Трендові тенденції у дизайні
Основний тренд – поєднання комфорту та функціональності. Щоб відвідувачу було зручно, подбайте про достатню кількість якісних красивих меблів у зоні очікування та робочих просторах. Для створення атмосфери релаксу скористайтеся лежаками та масажними кріслами. Важливо, щоб кожен майстер і візажист мав комфортне робоче місце, що стане гарантією відмінних результатів у роботі та задоволеності клієнтів.
При виборі палітри кольору салону орієнтуйтеся на загальну стилістику і тематику дизайну. Правильне освітлення та колористика впливають на настрій відвідувачів, їх враження від перебування у салоні. Свіжість та легкість створюються використанням світлих та пастельних відтінків в обробці. Меблі до них можна підібрати в контрастних тонах або просто на один-два тони темніше. Яскравий, насичений декор наповнює простір динамікою та енергією.
Функціональний простір
Чітке зонування приміщень надає відвідувачам можливість настроїтись на проведення певних б'юті-процедур. У зоні приймання клієнтів та очікування має бути гостинний затишок – з гарними меблями, комфортними кріслами, живими рослинами. У просторі, де майстри працюють з волоссям, потрібно кожному забезпечити зручне робоче місце, дзеркало з відповідним освітленням, професійні засоби догляду за волоссям у великому асортименті. У зоні манікюру та педикюру обстановка повинна складатися з м'яких крісел, зручних підставок для ніг та рук.
Простір, у якому проводяться косметичні процедури, обладнується м'якими канапками, має чудове освітлення. Важливо, щоб технічне оснащення зони було сучасним, інноваційним, багатофункціональним. Якщо ви запропонуєте своїм відвідувачам послугу чищення шкіри ультразвуковим скрабером, вони стануть вашими постійними клієнтами. Апарат забезпечує глибокий пілінг, мікромасаж, стимулює оновлення клітин епідермісу абсолютно безболісно, нетравматично. Шкіра набуває здорового, рівномірного кольору. За кілька сеансів можна позбутися розширених пір, чорних крапок, пігментних плям.
Вибір інтер'єрного стилю
Вибираючи стилістику салону, необхідно враховувати його концепцію, сегмент, уподобання вашої цільової аудиторії. Орієнтуйтесь на можливості бюджету. Не забувайте про необхідність використовувати в обстановці натуральні екологічно чисті матеріали, озеленення.
Особливості стилів інтер'єру:
- лофт - для молодіжної ЦА, барбершопа з брутальними штрихами; дизайн характеризується цегляними стінами, меблями з екошкіри, дерев'яним, скляним, металевим декором;
- модерн – доречний для великого простору із просторими приміщеннями; в оформленні використовуються природні матеріали, натуральні відтінки, плавні округлі лінії, симетричні форми; застосування натурального дерева з кованим металом, каменю, скляних вітражів;
- класика, неокласика, ар-деко – зі стриманою палітрою кольорів, натуральними оздоблювальними матеріалами, витонченими лініями; ліпними та різьбленими елементами для класики; строгою геометрією для неокласики; золотом для ар-деко;
- High-Teсh - практичний, але холодний сучасний стиль; зі склом та металом, матовим пластиком та хромом; до нього можна додавати яскраві індивідуальні деталі у вигляді акцентних стін, яскравого логотипу;
- мінімалізм та сканді – поєднання простоти, лаконічності, функціональності; підійдуть для невеликого бьюті-салону; зорово збільшити приміщення можна використанням світлих відтінків з темними акцентними деталями; цікавим рішенням стануть меблі нестандартних форм;
- етностиль – можна вибрати східну, африканську, японську, українську та ін.; народні мотиви, візерунки, декор як ремісничих виробів певного народу; велика кількість рослин, натуральні матеріали.
Експериментуйте, створюйте унікальний, гармонійний та комфортний дизайн для свого салону краси. Нехай кожен відвідувач стане вашим постійним клієнтом!
Залишити коментар