У народі кажуть: «Один ремонт дорівнює двом пожежам і трьом переїздам». Насправді все не так страшно, як здається. Особливо, коли до ремонтних робіт підійти з правильним настроєм, добре прорахованим бюджетом і якісними матеріалами та інструментами. Для перевезення будматеріалів та речей найкраще скористатись послугами https://davay-pereedem.com/ua/vantazhne-taksi-kyiv – надійної перевіреної компанії з вантажних перевезень. У цій статті ми зібрали для вас цікаві та корисні практичні поради дизайнера щодо сучасних функціональних моментів у ремонті. 

Про ремонт в цілому

Не важливо, чи вирішили ви освіжити квартиру, переклеївши шпалери, чи робите все з нуля у новобудові, головне – все добре спланувати наперед. Так ви ні про що не забудете, і нічого не доведеться переробляти.

Основні етапи ремонтних робіт:

  • планування – складіть детальний план за списком робіт та матеріалів, складіть графік ремонтних процесів, щоб не було накладок і простоїв;
  • бюджет – розрахуйте з запасом на непередбачувані витрати;
  • чорнові роботи – для виконання складних небезпечних робіт зверніться до професіоналів;
  • електрика і сантехніка – стару проводку краще оновити; якщо не володієте навичками у цих сферах, доручіть ремонт спеціалістам;
  • підготовка поверхонь – ретельно зачищайте та вирівнюйте стіни, перевірте якість стяжки на підлозі;
  • ремонтні та оздоблювальні чистові роботи проводяться «знизу догори» – підлога, стіни, стеля;
  • зверніть увагу на деталі – розетки, вимикачі, ручки на дверях повинні гармонічно виглядати в інтер’єрі;
  • утилізація будівельного сміття повинна відбуватись за планом, щоб не створювався хаос;
  • перед тим, як замовити вантажне таксі у компанії https://davay-pereedem.com/ua/vantazhne-taksi-kyivвантажне таксі для перевезення речей у нову квартиру чи будинок, виконайте ретельну фінальну перевірку на якість проведених робіт.

Рішення для дверей та вікон

Замок з можливістю перепрограмування на вхідних дверях позбавить вас необхідності замінювати його у разі втрати ключів. Потрібно буде лише купити нову зв’язку і «перевчити» замок за допомогою спеціального ключа. Це набагато дешевше і швидше. А замкову щілину краще закрити спеціальною броненакладкою, завдяки якій ніхто не зможе висвердлити замок або щось засунути у нього. На міжкімнатні двері поставте магнітні замки. Вони ідеально міцно зачиняються, працюють безшумно і не ламаються. 

Обираючи пластикові вікна, зверніть увагу на наявність протизламних модулів і функції щілинного провітрювання. Поворотом ручки на 45° ви зробите маленький проміжок по периметру вікна. Він забезпечить достатній повітрообмін і не дасть краплинам раптового дощу потрапити на підвіконня. 

Ідеї для санвузлів

Сховати сантехнічні труби допоможе невелика фальш стіна висотою близько метру від підлоги. Вона ще й утворить компактну поличку для освіжувача повітря. Навіть якщо у вас невеликий туалет, у ньому можна встановити мініраковину для миття рук. Віддайте перевагу підвісному унітазу на відстані від стіни у 20-25 см. Ви отримаєте сучасний інтер’єр і легке прибирання, а також можливість розмістити гігієнічний душ. Не забувайте про герметизацію «мокрих» зон у місцях примикання. 

Пральну машину доречно сховати за фасадами шафи. Також її зручніше використовувати при розміщенні на невисокому подіумі. Монтувати велике дзеркало у ванній потрібно на довгі штифти, щоб кріплення було максимально надійним. 

Загалом у сучасному дизайні ванної кімнати можна виділити наступні ергономічні та стильні рішення:

  • Дзеркало до стелі – створює візуальний простір.
  • Підігрів дзеркала – запобігає запотіванню.
  • Центральне розташування зливу біля ванни – підвищує зручність.
  • Вбудоване підведення води – естетичний вигляд.
  • Ніша для ніг під ванною – додатковий комфорт.
  • Низька інсталяція – зручність і доступність.
  • Стик плитки та фарби – стильний вигляд.
  • Нічне світло. Дуже актуальна тема, про яку мало хто згадує. Зручно мати окреме слабке підсвічування для нічного часу доби, щоб не вмикати загальне світло.

Детально, чому саме такі рішення дивіться в наступному відео

Практичні поради з електрики

Задля безпеки та зручності електрику слід розділити на окремі контури, причому у кожній кімнаті: світло, кондиціонер, розетки будуть незалежними. Якщо під час перепадів напруги розетку виб’є, світло не вимкнеться. В спальні зробіть окремий контур нічного освітлення. Важливо також правильно зробити підсвічування макіяжних зон, зі світлом, спрямованим на людину, яка дивиться у дзеркало. Ще одне зручне рішення – прохідні вимикачі, розташовані парами на входах в кімнати та виходах із них.

У сучасному дизайні лоджію завжди інтегрують у простір кімнати та встановлюють на ній 2-3 розетки. Це дає змогу створити робоче місце, дитячу ігрову, куточок для читання. Для комфорту варто облаштувати на лоджії теплу підлогу – плівковий підігрів. Тоненьку плівку розміщують під ламінатом. 

Ремонтні лайфхаки для кухні

Часто у кухонних просторах не дуже багато місця. Варто задіяти до функціонала підвіконня, встановивши на його місце стільницю. Додайте до неї високі барні стільці – і отримаєте зручну обідню або робочу зону. У такому випадку замість віконних фіранок використайте жалюзі типу ізолайт. Для регулювання кількості світла вони мають спеціальну ручку. 

Сподіваємось, наші рекомендації допоможуть вам пройти період ремонту «безболісно». У результаті ви отримаєте красивий, сучасний, функціональний, комфортний для життя простір.