Французький модернізм від дизайн-студії Dariel Studio
П
про інтер'єр цієї паризької квартири, розташованої в будівлі на бульварі Морлан в серці 4-го округу французької столиці, можна вивчати історію дизайну минулого століття. Також, як цей найстаріший район міста з легкістю поєднує енергію минулого та сьогодення, апартаменти наповнені унікальними предметами та ідеями з різних течій та стилістичних напрямків дизайну ХХ століття, які не сперечаються один з одним, а лише доповнюють. Кожен із них розповідає особливу історію та створює атмосферу богемності та безтурботності властивої Парижу, місту з особливою кулею та стилем під назвою art de vivre (у перекладі з франц. «мистецтво жити»).
Об'єкт: квартира One day in Paris
Розташування: м. Париж, Франція
Автор проекту: Томас Даріель, Dariel Studio
Рік реалізації: 2016
Площа: Площа: 140 м²
Фото: David Boureau
По інтер'єру цієї паризької квартири, розташованої в приміщенні на бульварі Морлан у серці 4-го округу французької столиці, можна вивчати історію дизайну минулого століття. Також, як цей найстаріший район міста з легкістю поєднує енергію минулого та сьогодення, апартаменти наповнені унікальними предметами та ідеями з різних течій та стилістичних напрямків дизайну ХХ століття, які не сперечаються один з одним, а лише доповнюють. Кожен із них розповідає особливу історію та створює атмосферу богемності та безтурботності властивої Парижу, місту з особливою кулею та стилем під назвою art de vivre (у перекладі з франц. «мистецтво жити»).
Власники запропонували Томасу Даріелю картбланш в оформленні простору, надавши у його розпорядження 140 м² з ідеально білими стінами та порожніми кімнатами, з високими стелями та великими вікнами. Їхнім єдиним побажанням було створення затишного сімейного будинку, який відповідав би духу їхнього чарівного міста, з історією та любов'ю до мистецтва.
Автор не тільки виправдав, а й перевершив очікування, адже дизайн цих апартаментів зачаровує з порога квартири. Вузький і витягнутий у довжину коридор захоплює своєю глибиною, що нагадує калейдоскоп зі склом, яке складається в дивовижний та чарівний візерунок.
Підлога, двері та стіни одного кольору - глибокого та насиченого блакитного з відтінком бірюзи розбавлені яскравим кубічним принтом килима, великий візерунок якого присутній у тій чи іншій мірі практично у всіх приміщеннях квартири. На противагу темному коридору вітальня, об'єднана зі їдальнею, виглядає дуже світлою. Кожній стіні, підлозі, предмету тут приділено особливу увагу. Кімната розділена на дві зони із чітким розподілом функції кожної.
Тут відчувається вплив і любов до сюрреалізму завдяки роботі «Портал» від талановитої американської художниці Кей Сейдж. Глибина картини затягує у простір, одночасно збільшуючи кімнату. Проте баланс у сприйнятті досягається за допомогою чітких графічних ліній та кубічних форм, які знайшли своє місце у дверях шафи, кавовому столі з двошаровою стільницею та навіть в оформленні стін, розділених на синю та білу площину.
Врівноважують композицію незвичайні люстри Little Eliah від Maison Dada, які «парять у повітрі», збиваючи з пантелику формою, що нагадує настільні світильники, які раптом опинилися в невластивому їм положенні підвісних ламп. Зовсім в інших фарбах та стилістиці вирішена кухня. Її вузький і витягнутий простір здається підкреслено строгим, на відміну від решти приміщень у будинку.
Цей прийом використаний і у ванній кімнаті, в якій мармурові стіни відтіняє яскравий флористичний орнамент, який покриває більшу частину стін.
Подібна гнучкість і сміливість відрізняє роботи дизайнера, який не боїться експериментів із поєднаннями фактур, кольору, незвичайних матеріалів, майстерно поєднуючи їх у елегантні та чарівні візерунки.
Залишити коментар