Для успішного ведення бізнесу потрібно вміти бачити зиск у перспективі. Багато компаній відмовляються від оренди складських приміщень, воліючи замовляти будівництво складів для потреб. Сучасні каркасні будівлі будуються швидко та окупаються в короткий термін. Якщо компанія будує складські приміщення під ключ, значить, вона не привертає сторонніх підрядників і несе повну відповідальність за якість готового об'єкта. Ми зібрали для вас інформацію про види та переваги швидкомонтованих каркасних споруд, етапи робіт з їх монтажу.

Особливості та різновиди швидкомонтованих складів

Щоб швидко побудувати склад чи ангар, у сучасному будівництві використовуються каркасні технології. З металоконструкцій споруджується каркас, що несе, який потім обшивається різними матеріалами залежно від потреб і умов експлуатації. За конструктивними особливостями складське приміщення може бути прямостінним, полігональним, шатровим або купольним, тентовим, повітроопорним. Залежно від призначення та умов зберігання виділяють холодні склади. Це найбільш популярні будівлі загального широкого призначення, які не потребують облаштування системи опалення. За наявності особливих вимог щодо зберігання вантажів виділяють теплі, холодильні, морозильні склади.

Складська будівля з вигнутою металевою конструкцією та великими розсувними дверима на тлі ясного неба. Одна людина стоїть біля входу, а навколо будівлі видно дерева та нерівну поверхню землі.

Будівництво складів під ключ: переваги

Швидкомонтовані конструкції - вигідне капіталовкладення. Їх придбання дозволяє заощадити значні кошти порівняно з капітальним будівництвом, покупкою чи орендою. Замовляючи склади під ключ, ви отримуєте споруди, що повністю задовольняють вашим вимогам, бізнес-процесам компанії. Приміщення повністю готове до роботи та адаптується під будь-які потреби у мінімально короткий термін. Індивідуальним проектом передбачаються оптимальні умови прийому, обліку, зберігання, відвантаження різних товарів. Також дуже важливо, що будівництво складу здійснюється досить швидко. За потреби конструкцію можна за короткий час демонтувати, перевезти на нову ділянку і зібрати там без втрати експлуатаційних якостей.

Етапи будівельних робіт:

  • вивчення кадастрової документації, геодезичні дослідження на ділянці, відведеній під будівництво складу під ключ;
  • складання комплексного проєкту для будівлі; оформлення пакета з проєктною документацією;
  • отримання дозвільних документів у відповідних органах;
  • земляні роботи відповідно до технічного завдання;
  • облаштування фундаменту оптимального виду;
  • виробництво, маркування, доставка на об'єкт, встановлення каркасних металоконструкцій;
  • обшивка каркаса, утеплення;
  • будову промислової статі, монтаж інженерних комунікацій;
  • процедура здачі та приймання готового об'єкта.

Будівельні норми та вимоги до складського приміщення

Будівництво будівель, що швидко будуються, виконується тільки з якісних конструкцій і матеріалів, що мають відповідні сертифікати. Будівля має бути одноповерховою, зі стелею не нижче 10 м, без обмежень за площею. Підлога облаштовується на висоті 150 см над землею, покривається спеціальними складами залежно від виробничих потреб. Вони повинні витримувати тиск від 5т/ м2.

Якщо ви вирішили замовити склад під ключ, найголовніше вибрати надійну, відповідальну компанію, яка займеться будівництвом.