Майстерність оптимізації. Квартира від українського дизайнера, Олени Фатєєвої
Р
аботу над інтер'єром цієї квартири можна назвати вдалою колаборацією, заснованою на повній довірі замовників – молодої сімейної пари з маленькою дитиною, та дизайнера, який отримав карт-бланш від власників, які у всіх питаннях повністю покладалися на автора проекту.
Об'єкт: квартира
Розташування: м. Київ
Площа: 80 м²
Кількість кімнат: 3
Автор проекту: Олена Фатєєва
Фото: Андрій Авдєєнко
Весь процес, включаючи перепланування, внутрішнє оздоблення та підбір аксесуарів зайняв півроку, після чого молода сім'я переїхала до свого оновленого будинку.
Після знайомства з власниками, та їх способом життя дизайнерка запропонувала внести корективи у планувальне рішення квартири, змінивши не тільки пропорції, а й функціональне призначення кімнат.
Для початку, кухня трансформувалася в спальню, а потім було вирішено позбавитися другого санвузла, завдяки чому приміщення вітальні набуло додаткової площі, об'єднавши в собі функції їдальні та кухні.
Таким чином, вийшла велика і відкрита загальна зона, де кожен член сім'ї має свій окремий простір для дитячих ігор та роботи батьків.
А також дві окремі спальні, які розділені просторою ванною кімнатою.
Центральною точкою вітальні є великий білий стіл, який має кілька «секретів» у вигляді висувних ящиків для зберігання дрібниць, розташованих в торці, а також містка ніша, що відкривається, захована у великій стільниці.
Не менш важливим елементом оформлення вітальні є дзеркальна поверхня однієї зі стін, яка спочатку була вимушеною мірою візуального розширення вузького і витягнутого в довжину простору. Однак, вона так сподобалася наймолодшому члену сім'ї, що він став використовувати її як стіну для малювання, регулярно розписуючи кольоровими крейдами, тим самим пожвавляючи приміщення своєю творчістю, завдяки чому кімната набуває ще більш затишного вигляду.
Ще один приємний елемент - це захована ніша бічної частини кухні, що залишилася від первісного планування, яка тепер служить зоною для приготування до приходу гостей, при цьому зовсім непомітна, завдяки чому загальний вигляд вітальні залишається чистим і прихованим від побутових дрібниць.
Дуже функціонально вирішено простінок, що розділяє кухню та передпокій. Він виконаний у вигляді двосторонньої гардеробної шафи. З боку вітальні – це система зберігання, із прихованою гладкою білою поверхнею, а з боку передпокою полиці приховує дзеркало до підлоги.
Головним фактором, що задає тон усьому інтер'єру , є білий колір, який доповнений чіткими та графічними лініями, що створюють вишукану геометрію найпростіших форм.
Крім цього, на його тлі особливо вигідно виглядає пастельна палітра декоративних елементів, підбору яких приділили особливу увагу, так само як і їх текстури.
Холодні матові поверхні доповнені контрастним оксамитом, льоном, тонкою шерстю, керамічними виробами яскравих відтінків, які в сукупності складаються в гармонійний візерунок, створюючи неймовірно теплу та приємну загальну картину.
Залишити коментар