Стиль фьюжн в інтер'єрі – як поєднувати непоєднуване
З
Тиль фьюжн - це вибір творчих людей, які заперечують банальність та буденність у всіх проявах. Такі люди не допускають невиразності, сприймаючи життя як платформу для безперервної творчості. Стиль фьюжн - стиль «божевільних» речей, ідеї якого виникають в екстравагантних мріях дизайнерів. Фьюжн дозволить Вам прикрасити спальню тільки однією вазою, тільки якщо це буде антична амфора. Або Ви можете розмістити у вітальні вінтажний диван, без класичних «оборок». Іншими словами, концепція ф'южн уособлює злиття уяви та реального дизайн-контексту.
Стиль фьюжн поєднує у собі речі, які здавалося б абсолютно протилежні. Наприклад, перший стіл виконаний у цьому стилі у 80-х роках, складався з металевого каркасу, дерев'яної стільниці та прикраси з перламутру. Сьогодні ми спробуємо визначись головні постулати стилю фьюжн та осмислити у чому секрет його багаторічної популярності.
Дизайнерський смак
Фьюжн вважається стилем дизайну, в якому формування загальної композиції засноване лише на емоціях. Тому ключем до успіху стилю ф'южн є чистий дизайнерський смак.
Гармонія
Матеріал, фактура, колір, текстура та форма мають створити єдність у просторі, деталі та аксесуари мають створювати однорідне композиційне рішення. Змішування різних стилів – це тонка гра, яку необхідно стримувати у балансі. Для цього слід пам'ятати кілька аспектів:
- З одного боку, в інтер'єрі домінує максималізм - щільна оббивка, громіздкі аксесуари. З іншого боку – яскравий шик, що надає тривіальним предметам оригінальної подачі.
- Покриття можуть бути виконані зі штучної шкіри та співіснувати з драпіруванням у стилі ампір.
- Класичні меблі можуть бути обтягнуті тканиною в стилі прованс або wabi-sabi і співіснувати із фіранками з органзи з елементами кристалів.
- Розміщення меблів може бути виконане за принципом «острова», поїсти сконцентрованою посередині кімнати.
- Репродукції картин епохи Відродження можуть гармонійно співіснувати із сімейними фотографіями та пам'ятними листівками, що привезені з подорожей.
Фьюжн - колоніальна розкіш і бешкетний бунт
Справжнім героєм інтер'єру ф'южн є декор. Стіна із зображенням мультяшного персонажа може служити фоном для великого дивана, обтягнутого тканинами зі східними мотивами, і бути збалансованим скляним столом із пластиковими стільцями у формі долоні людини. Важливо пам'ятати деталі, які зроблю таке поєднання доречним:
- Розкіш гармонізується простотою: шкіряні покривала у поєднанні зі стриманими матовими чорними світильниками.
- Нейтральні відтінки використовуються для покриття стелі та дверей. Яскраві палітри - бірюзові, зелені, золоті та малинові, червоні, помаранчеві та сині, фіолетові беруться за основу для меблювання, деталізації та настінних покриттів.
- Фьюжн підходить для інтер'єру будь-якого типу простору: оригінальні стільці в їдальні, хай-тек світильники, античні рами для картин.
- Фактура матеріалів орієнтована високу тактильність. Задоволення не тільки дивитися на речі, але й торкатися їх.
Анімалістичний принт
Географічні координати появи стилю фьюжн відбилися на використанні в інтер'єрі великої кількості рослинних мотивів та анімалістичних принтів. Для цього стилістичного спрямування характерне захоплення культурною спадщиною Африканського континенту.
Фактура аксесуарів
Однією з найголовніших характеристик стилю фьюжн є розкішні текстури текстилю, акцентів та аксесуарів. Подушки з ручною вишивкою золотою ниткою, перські та марокканські килими чудово вписуються в оригінальну естетику.
Пропорції
Для поєднання непоєднуваного важливі деталі. Як і будь-який творець дизайнер повинен балансувати на межі чудової ідеї та раціональності її реалізації. У стилі фьюжн дуже тонка грань між елегантністю і відсутністю смаку, дизайнеру необхідно дотримуватися пропорцій і усвідомлювати питання доречності, щоб створити такий інтер'єр.
«Друге життя» вінтажу
Фьюжн поєднує розкіш vintage предметів з історією та прогресивність дизайну інновацій. Це новий погляд на вічні істини, які завжди будуть актуальними. Зрештою, вінтаж містить у собі культурний код, завдяки якому має особливу енергетику.
Залишити коментар