Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Розсувні двері Лофт

  Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

  Розсувні двері в стилі лофт — це міжкімнатна конструкція, що складається з однієї або двох розсувних систем (напрямних), до якої кріпляться гармонійні для лофт-дизайну полотна (стулки). Вони відкриваються убік завдяки роликовому механізму.

  Основна відмінність розсувних дверей лофт від звичайних – це їхній дизайн.

  Полотна можуть бути виготовлені із МДФ, дерева, скла, металу або комбінації цих матеріалів. Але найбільш актуальні натуральні матеріали.

  Самі розсувні системи можуть бути відкритими або прихованими, встановлені як на стіни, так і на стелю, залежно від дизайну та функціональності приміщення.

  При виборі кольору для дверей у стилі лофт, чорні двері найбільше доречні в приміщеннях з великою площею, а білі двері в стилі лофт хорошим варіантом для невеликих кімнат.

  Стиль лофт часто використовується в поєднанні з іншими стилями та розсувні системи є популярним рішенням для таких інтер'єрів.

  В інтер'єрі лофт використовується багато відкритого простору, промисловий та функціональний дизайн поєднуються із затишком та комфортом. Розсувні двері дозволяють зробити стильний акцент та суттєво заощадити простір у приміщенні, особливо якщо у вас невеликі кімнати. Особливою популярністю користуються розсувні перегородки зі скла, які одночасно можуть використовуватися для поділу простору між кімнатами або створення зон відпочинку та роботи.

  Важлива інформація перед покупкою та монтажем

  При виборі розсувних систем для дверей необхідно враховувати вагу дверей і матеріал стін, на які вони будуть встановлені. Це важливо для правильного вибору механізму відчинення дверей та для забезпечення безпеки та надійності конструкції.

  Перед встановленням розсувної системи типу «купе» необхідно підготувати місце для встановлення, забезпечивши ідеально рівну підлогу та рівну поверхню стін.

  Дуже часто використовують так звані комори механізми, які, з одного боку, неймовірно надійні, а з іншого — виглядають відповідно до стилю. Також механізм дозволяє встановити двері без використання лиштви та забезпечує максимальну простоту та свободу.

  Загалом, коли ми говоримо про конструкцію розсувних дверей лофт, ми маємо на увазі певний зовнішній вигляд дверей, який може використовуватись і в інших стилях інтер'єру.

  Це залежить від ваших уподобань та потреб, а також від дизайну та функціональності приміщення.

  Розсувні двері лофт

  Скляні двері лофт розсувнірозсувні міжкімнатні двері лофт
  Популярні запити