Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Класичні подушки

  Класична подушка Penelope Innovia пухова 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Властивості натурального пуху дарує тепло і комфорт при невеликій вазі. Наповнювач 90% пух та 10% перо. Вбирає вологу і випаровує її протягом дня. Унікальна стібка та розкішний дизайн роблять цю продукцію справді елегантною! Розмір: 50 * 70 см. Наповнювач: верхній шар:..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Gold New пухова 90% пух 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. М'яка подушка з натурального пуху - вибирають якість і віддають перевагу натуральним наповнювачам. Для сну на животі. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Маркування NOMITE говорить про те, що подушки та ковдри гіпоалергенні за р..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Bamboo антиалергенна 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. М'яка подушка з натурального бамбука буде чудовим вибором тих, хто шукає прохолоду у спекотні літні ночі! Розмір: 50 * 70 см. Наповнювач: 30% бамбукове волокно, 70% мікроволокно. Чохол із застібкою: 100% бамбукова тканина, з кантом. Колір білий. Вага: 900 гр Упаковка: ..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Bronze пухова 30% пух 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Пухова подушка середньої висоти із середнім ступенем твердості. Надає оптимальну підтримку спині, за рахунок натурального наповнювача забезпечується необхідна циркуляція під час сну. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Маркуванн..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Bronze пухова 30% пух 70*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Пухова подушка середньої твердості із натурального гусячого пуху. Розмір: 70 * 70 см. Наповнювач: 30% пух, 70% перо. Чохол: 100% пухотримаюча бавовна з кантом. Колір білий. Вага: 1400 гр Упаковка: фірмова сумка..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Dove пухова 70% пух 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Натуральна пухова подушка з м'яким складом, але пружною підтримкою. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Маркування NOMITE говорить про те, що подушки та ковдри гіпоалергенні за рахунок додаткової обробки наповнювача проти збудни..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Medallion пухова 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Подушка пухова, двостороння, з м'якою верхньою, і твердішою з нижньою стороною, що підтримує функцією. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу та випаровує її протягом дня. Під час пошиття продукції використовувалися тільки якісні та європейські матеріали: пухо..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Gold New пухова 90% пух 70*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. М'яка подушка з натурального пуху - вибирають якість і віддають перевагу натуральним наповнювачам. Для сну на животі. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Маркування NOMITE говорить про те, що подушки та ковдри гіпоалергенні за р..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Tencelia антиалергенна 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Подушка з м'якими тактильними і дихаючими властивостями натурального волокна Тенсель. Подушки та ковдри Tencelia з наповнювачем Teнсель (Tencel®), який виготовляють із деревини евкаліпта – це запорука комфортного та здорового сну. Це екологічно чисте волокно, також евк..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Diamond пухова 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Пухова подушка з натурального пуху в бавовняному жаккарді відрізняється м'якістю та розкішним дизайном. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Маркування NOMITE говорить про те, що подушки та ковдри гіпоалергенні за рахунок додатко..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Imperial антиалергенна 70*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Елегантна подушка з мікроволокна у витонченому бавовняному жаккарді. Розмір: 70 * 70 +2.5 см. Наповнювач: мікроволокно Чохол: 100% жаккардова бавовна, з кантом. Колір білий. Вага: 1200гр Упаковка: фірмова сумка..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope ThermoCool антиалергенна 70*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Любителям м'якого комфорту ми пропонуємо подушку з нановолокна з терморегулюючою тканиною Outlast; з одного боку тканина дасть відчуття прохолоди, з іншого боку зігріє теплом. Розмір: 70 * 70 см. Наповнювач: Сторона: мікроволокно. Сторона В: нановолокно Чохол: Сторона ..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope ThermoClean антиалергенна 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. М'яка, легка подушка з передовим наповнювачем Thermolite (R) Clean, що стирається при 60°C. Розмір: 50 * 70 см. Наповнювач: 100% гранульоване волокно Thermolite Clean Чохол із застібкою: 100% бавовна, з кантом. Колір білий. Вага: 650 гр Упаковка: фірмова сумка..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Relaxia антиалергенна 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Серія Relaxia колекції Penelope - це не лише гарна та зручна продукція, вона подбає про ваше здоров'я. До складу тканини додані карбонові нитки, виготовлені з молекул вуглецю, що дозволяє нормалізувати тиск, зняти негативну енергію, що накопичилася протягом дня, покращ..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope Thermy пухова 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Подушка з першокласного пуху в тканині Outlast з терморегулюючими властивостями холоду та тепла припаде до душі любителям продукції з натуральних наповнювачів і неодмінно порадує своєю м'якістю. Розмір: 50 * 70 см. Наповнювач: 100% гусячий пух Чохол: 100% бавовна (Outl..
  0 ₴

  Класична подушка Penelope ThermoCool антиалергенна 50*70

  Виробник: Penelope, Туреччина. Любителям м'якого комфорту ми пропонуємо подушку з нановолокна з терморегулюючою тканиною Outlast; з одного боку тканина дасть відчуття прохолоди, з іншого боку зігріє теплом. Розмір: 50 * 70 см. Наповнювач: Сторона: мікроволокно. Сторона В: нановолокно Чохол: Сторона ..
  0 ₴
  Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)