Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Ламінат Faus®

  Показано з 1 по 60 із 70 (всього 2 сторінок)

  Інтернет-магазин Porte's представляє на сторінках свого сайту товари найбільш визнаних та славних своєю якістю виробників. Тому тут не могли оминути і ламінат Faus. Зовнішній вигляд такої продукції можна підібрати під текстуру дерева, каменю чи кераміки. Таке покриття має переваги перед дерев'яним паркетом не лише у своїй вартості, а й у простоті робіт. Він не вимагає шліфування, нанесення лаку.

  Ламінат «Фаус» зроблений за інноваційними технологіями та за шириною більше, ніж такий же товар у інших виробників. Дошка, що імітує дерево, виготовляється 300 мм завширшки, а та, що повторює малюнок каменю – 400мм. Ця особливість скорочує час укладання, та й чим менше буде з'єднань, тим меншими будуть помітні стики.

  Майже весь ламінат компанії Faus, який є на сторінках сайту, має 33 клас зносостійкості. Отже, він може використовуватися не тільки в будинку, де господарі стежитимуть за ним і берегтимуть, а й у комерційних та виробничих приміщеннях. Купуйте ламінат високої якості, який не вигорятиме на сонці, довго прослужить і при цьому зовні створюватиме ефект справжнього дерева, дорого та стильно. Інтернет-магазин Porte's – ваш незамінний помічник у створенні домашнього затишку.