Особистий кабінет
  Ваша корзина

  HD-DESIGN

  Запрошую Вас у світ « HD-DESIGN »!

  Тут Ви зможете створити та реалізувати свій унікальний, красивий та стильний, затишний та комфортний інтер'єр та/або замовити індивідуальні авторські меблі та предмети інтер'єру вашої мрії.

  Тут ви можете замовити дизайн-проект у будь-якому стилі та для приміщень різного призначення - від житлових приміщень та до громадських або готельно-ресторанних закладів .

  Комплекс послуг, що надається:

  ОСОБЛИВІ ПОСЛУГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

  КОМПЛЕКТ БАЗОВИЙ - для тих, кому потрібна допомога тільки у створенні ідеї, концепту та стилю, а все інше ви вестимете самі... У цьому комплекті ви отримаєте базовий ескізно-планувальний комплект.

  КОМПЛЕКТ СТАНДАРТ – цей комплект для тих, хто вже має досвід з ведення ремонтно-будівельних робіт, хоче і може самостійно вести всі роботи з будівельними організаціями, погоджувати та домовлятися про постачання комплектуючих та матеріалів та має час для цього… Комплект включає ескізний проект та Робочу документацію. Візуалізації за бажанням.

  КОМПЛЕКТ VIP - якщо вам важливий повний сервіс послуг і ви хочете звільнити свій час максимально для себе і своїх справ - тоді це пропозиція для вас. У даному комплекті ви отримаєте повний комплект дизайн-проекту та всі послуги з підбору, супроводу та авторського нагляду. Також тут включені послуги з текстильного дизайну та декорування.

  Мої замовники отримують високу якість, повний комплексний сервіс, вирішення завдань, пов'язаних з ремонтом, реалізацією ідей та пошуком матеріалів та комплектуючих… Крім того, ви можете розраховувати на звільнений час, мінімальне залучення до процесів, розуміння на якому етапі йде робота… - зі мною працювати комфортно та максимально зручно.


  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • 3D Візуалізація За запитом
  • Дизайн квартир За запитом
  • Дизайн інтер'єру За запитом
  • Дизайн офісу За запитом
  • Авторський нагляд За запитом
  • Комплектація проекту За запитом
  • Дизайн-проект приватного будинку За запитом


  Я, Олена Дробоття – професійний дизайнер інтер'єру та меблів з 1998 року.

  Я здобула вищу освіту в Київському державному технічному університеті будівництва та архітектури (КДТУСА /КІСІ/), закінчила курс-workshop HO.RE.CA , POLI.DESIGN - Consorzio del Politecnico di Milano, Італія.

  У моїй практиці великий досвід та кількість реалізованих об'єктів, постійний розвиток та вивчення тенденцій, подорожі та відвідування міжнародних виставок – все це дозволяє створювати стильні та красиві інтер'єри, мінімізувати помилки та ваші витрати у процесі ремонту чи будівництва. Крім того, це моя улюблена справа, якою я займаюся вже 20 років і для мене важливо максимально врахувати всі побажання замовників у вирішенні задачі та зібрати це у стильний та зручний інтер'єр.

  Меблі проектують з різних матеріалів листових (ДСП, фанера, МДФ ...), натурального дерева, скла, металу ...). Знаю технології виготовлення меблів з натурального дерева та можу реалізувати як окремі предмети інтер'єру, так і повністю весь інтер'єр поєднуючи дерево, камінь та інші матеріали. Є реалізовані інтер'єри у натуральному дереві.